Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Ноябрь 2009 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Лотерея - 2010
Розділ: Новини
 

Друкуємо прізвища

річних передплатників газети на 2010 рік.

Нагадуємо, що головний приз – DVD-плеєр:
ЗВЕРНЕННЯ голови обласної державної адміністрації до громади області з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
Розділ: Офіційно
 

 Шановні жителі Херсонщини! Дорогі земляки!

У ці дні ми вшановуємо пам’ять наших дідів та прадідів, які загинули в 1932-1933 роках на Україні від найжахливішого в історії людства злочину – Голодомору. Не є більше таємницею, що голод 1932-1933 років був викликаний виключно політичними причинами. Метою організації Голодомору були наміри тоталітарної влади закріпити на генетичному рівні українського народу відчуття страху та рабської покори.
Шановні жителі району, дорогі земляки!
Розділ: Офіційно
 

28 листопада запрошуємо білозерців, громадськість та гостей районного центру взяти участь у жалобних заходах у зв’язку з Днем         пам’яті жертв голодоморів – у Всеукраїнській акції «Засвіти свічку» та хвилині мовчання. Початок заходів о 15 годині 45 хвилин (збір біля приміщення райдержадміністрації та районної ради, по можливості при собі мати квіти та свічки ).

Районна державна адміністрація.
Знову про грип
Розділ: Офіційно
 

У порівнянні з початком листопада захворюваність населення грипом та гострими респіраторними захворюваннями знизилася більше, ніж у 2 рази. Показник на 10 тис. мешканців району становить 37,1 при епідеміологічному порозі 150.

Наталія Левковська, завідуюча відділом райСЕС.

 
З нами поділився держбюджет
Розділ: У райраді
 

ХХХІ сесія районної ради, яка відбулася 20 листопада, відрізнялася від інших тим, що на неї прибуло 35 депутатів і район отримав 1 млн. 670 тис грн. з державного бюджету на планове та поточне фінансування.
Повідомлення
Розділ: Офіційно
 

Державна податкова адміністрація у Херсонській області повідомляє, що у грудні 2009 року в приміщенні за адресою просп. Ушакова, №75 відбудеться засідання міжвідомчої конкурсної комісії з формування Єдиного реєстру торгівельних організацій, яким надається право реалізації та зберігання безхазяйного та іншого майна, що перейшло у власність держави на 2010 рік.

До Єдиного реєстру можуть бути включені суб’єкти господарювання - юридичні особи, незалежно від форми власності, що мають право здійснювати реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торговельну мережу, які б забезпечували найбільш повний комплекс послуг з реалізації безхазяйного та іншого майна, мають відповідні ліцензії, крім суб’єктів господарювання, які згідно зі статутними документами не є юридичними особами або не зареєстровані платниками податку на додану вартість.

Документи від суб’єктів господарювання приймаються до 14.12.09. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (0552) 42-76-70.

Про надання оголошення просимо повідомити ДПА у Херсонській області до 04.12.08 на поштову скриньку 242.
Залучаємо усі ресурси
Розділ: Новини від організацій
 

Основною вимогою до Пенсійного фонду була і залишається своєчасність виплат пенсій і допомог. Сьогодні управлінню Пенсійного фонду в районі є про що звітувати жителям району. З початку року зібрано коштів у сумі 39 млн. 334 тис. грн., додатково до бюджету Пенсійного фонду залучено 1 млн. 666 тис. грн., що дає можливість виплачувати пенсії в повному обсязі без порушення термінів. Потреба в коштах складає за 10 місяців 129 млн. 512 тис. грн., забезпеченість власними коштами становить 30,6%.
Геноцид (поема)
Розділ: Нам пишуть
 


Клекоче нам розпечене нутро.

Хто вичерпає нам шоломом горе?

Юрій Клен

 

І

Щоб УКРАЇНА впала на коліна

і дух козацький щоб навіки згас,

та гнула перед “старшим братом” спину

й ніколи вже на ноги не сп’ялась,

замислив кат, тиран, підступну кару:

нещадно, підло винищить народ!

Не треба грізних війн: пси-комісари

найкращих поведуть на ешафот...

Знаряддям стала “засуха” в ту пору:

Бач, не вродило, нікого винить.

До крихти спустошили комори -

сплели потворний ГЕНОЦИД СТОЛІТЬ!..

...Слабкі, голодні - ледь тягали ноги,

шукаючи мізерних корінців...

Зловісним круком крякала тривога...

Сльоза гірка котилась по щоці. 

 
Микола ОНІЩУК: «повна інформація - про виборчі права»
Розділ: Офіційно
 

Про вибори, виборчі права громадян та роботу Міністерства юстиції докладніше розповідає головний правник країни Микола Оніщук.

- Як Ви в цілому оцінюєте демократичні перетворення в країні і виборче законодавство в цілому?

- Попри певну недосконалість чинного виборчого законодавства, Україна досягла значного поступу в останні роки у проведенні прозорих і демократичних виборів. Після парламентських виборів 2006 року спостерігачі від Євросоюзу, Ради Європи та ОБСЄ майже одноголосне заявили, що вибори відбулися чесно і відкрито.

Україна поступово долає негативний імідж, який утворився у 2004 році, коли президентські вибори були визнані сфальсифікованими.

- Які, на Вашу думку, зміни потрібно внести у виборче законодавство?
Педагог, журналіст, прозаїк
Розділ: Люди району
 

23 листопада виповнилося б 110 років від дня народження заслуженого вчителя України К.Й.Голобородька, який був відомим і авторитетним педагогом на Херсонщині, займався громадською діяльністю, літературою і жив так, щоб конкретними справами приносити користь своїм землякам і своєму краєві, на терені якого пройшло майже все його життя.

Костянтин Йосипович Голобородько народився 1899 року в селі Новотягинці Херсонської губернії у сім’ї хліборобів. Змалку він виявив інтерес до знань, оволодіння якими стало сенсом його життя.

Спочатку він навчається у Новотягинській церковно-приходській школі. Після цього закінчує двокласне училище у Станіславі й учительську семінарію в Херсоні. Десять років Кость Йосипович учителює у Новотягинці (1921 – 1930), а потім переїжджає до Станіслава, де у довоєнний час він працює вчителем і завучем (1930 – 1941, 1945 – 1946), а потім директором Станіславської середньої школи (1946 – 1967).

На фронтах Великої Вітчизняної та в армії учитель К.Й.Голобородько провів рівно чотири роки – від серпня 1941 до серпня 1945 року. Йому довелося воювати під Ростовом, Сталінградом, пройти через Україну, Білорусію, Польщу, дійти до Берліна й взяти участь у його штурмі.

Повернувшись після війни до Станіслава, К.Й.Голобородько вже мав значний життєвий досвід і двадцятирічну педагогічну практику. Це був педагог із власним баченням навчально-виховного процесу – його мети, форм і прийомів утілення, ролі вчителя й учня в його успішному здійсненні. Станіславська школа взагалі була з виразними і сформованими педагогічними традиціями. Кость Йосипович продовжив і значно посилив їх. Коли він очолив школу, вона стала однією з найвідоміших на Херсонщині своїми здобутками і навчальними досягненнями.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Ноябрь 2009    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Рекомендуем: penny.co.ua интернет магазин белорусской одежды
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013