Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Январь 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Лотерея - 2010
Розділ: Новини
 

Продовжуємо друкувати прізвища річних передплатників газети на 2010 рік. Нагадуємо, що головний приз – DVD-плеєр:

578. Черниченко Г.І., Станіслав

579. Шевченко С.О., П.-Покровське

580. Мельник Г.П., Інгулець

581. Міщанинець І.О., Киселівка

582. Ростецька Г.Г., Велетенське

583. Мішина С.В., Велетенське

Просимо вас, шановні читачі, які передплатили газету на рік, переглянути списки. У випадку, якщо не знайдете свого прізвища, передзвоніть нам у редакцію за номером 34-0-23 Олені Ісааківні Цуркан. На дзвінки чекаємо до 5 лютого ц.р.
Стихія і люди
Розділ: У райдержадміністрації
 

Цьогорічна зима вже не перший раз влаштовує випробування морозом, сніговими заметами. Такого зниження температури у нас вже давно не було. -20, -24 градуси лякало, не випускало з дому. У школах скасували заняття. Більшість населення потерпало від стану засніжених доріг. Ні проїхати, ні пройти. Ситуація для нашого регіону надзвичайна. Тому сьогодні наші запитання - начальнику відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації А.С.Волошину.

- Анатолію Степановичу, нашим читачам добре відомо, що від негоди потерпає вся Україна. Снігопади, які почалися 14 січня, а згодом різке зниження температури, дуже ускладнили життя людей. Скажіть, будь ласка, хто першим приходить на допомогу населенню у таких надзвичайних ситуаціях?

- У районі працює штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, який очолюють голова райдержадміністрації В.В.Артюшенко та голова райради В.П.Карась. Саме штаб збирає дані про обстановку, яка склалася у населених пунктах та на дорогах, і негайно приймає рішення про допомогу.

- Скажіть, будь ласка, які сільські ради постраждали від негоди найбільше?

- Цього разу найбільше снігу випало на територіях Надеждівської, Правдинської, Радянської та Киселівської сільських рад.

- Пам’ятаю, що у грудні боротьбі із заметами допомогло підвищення температури. Тобто, природний процес. Що наразі? Кого “рятуєте” у першу чергу?

- На мій погляд, цього разу ситуація була значно складнішою, ніж у грудні. Протяжність доріг загальнодержавного користування становить більше 300 кілометрів. Ось ці дороги одночасно завалило снігом. Мало того, сильний вітер та низька температура перешкоджали роботі. Тільки-но автогрейдер проб’є дорогу в один слід, як через півгодини все виглядає так, нібито нікого на цій дорозі не було. Кучугури заметів знову накрили все навколо.

У першу чергу був забезпечений цілодобовий проїзд по дорозі державного значення Одеса-Мелітополь-Новоазовськ з інтенсивністю руху більше 20 тисяч автомобілів на добу. Паралельно очищали від снігу дороги місцевого значення, які сполучають населені пункти.
Який буде врожай?
Розділ: Офіційно
 

Сільгосппідприємствами усіх форм власності, господарствами населення восени 2009 року посіяно 32,8 тис. га озимих колосових та 9,9 тис. га озимого ріпаку. Завдання з посіву озимих колосових виконано на 128,2%, озимого ріпаку – на 180,6%

Сходи отримано на всіх посіяних площах. Погодні умови в цілому задовільні для зимування озимих культур. Незважаючи на морози, вимерзання озимих практично не відбулося, оскільки поля вкриті снігом.

Станом на 20 січня 2010 року в доброму стані знаходяться 55,9% озимих колосових та 19,4% озимого ріпаку, в задовільному – відповідно 44,1% та 71,2%. 9,4% посівів озимого ріпаку слабкі.

У підвищенні врожаю озимих культур, зокрема озимої пшениці, важливим резервом завжди були добрива. Перш за все слід мати на увазі, що за посушливих умов другої половини літа процеси нітрифікації проходили повільно, що не сприяло накопиченню азоту в грунті. Ось чому, якщо азотні добрива не були внесені під основний обробіток грунту, то вносити їх в підживлення краще рано навесні по мерзло-талому грунті. Норма внесення добрива може коригуватися залежно від запасів вологи, що формуються за осінньо-зимовий період.

В Інституті землеробства південного регіону УААН розроблено новий метод визначення оптимальної норми внесення добрива. Він дозволяє отримувати запланований рівень врожаю і зберігати родючість грунту при внесенні значно меншої кількості добрив.

Погодні умови, що склалися протягом літа-осені 2009 року, сприяли розвитку хвороб та шкідників сільськогосподарських культур. Особливо масово розповсюдилися мишовидні гризуни, що становить серйозну загрозу посівам озимих культур. З осені проведено боротьбу з ними в посівах озимих культур на площі 5,1 тис. га, з хлібною жужелицею – на площі 120 га. В подальшому треба організувати детальне обстеження посівів озимих, щоб виявити вогнища хвороб, шкідників, мишовидних гризунів та вчасно ліквідувати їх.

Микола Якубенко,

начальник відділу управління агропромислового розвитку РДА.

 
Він та вона. Кого обрати?
Розділ: Нам пишуть
 

Звертаюся до виборців, які віддали свої голоси за Сергія Тігіпка, Арсенія Яценюка, Віктора Ющенка, Володимира Литвина. Впевнений, що ви, як і я, глибоко розчаровані і здивовані результатами першого туру виборів Президента України. Три місяці Він і Вона говорили один про одного чисту правду. Ніхто не забув? Потім йшла брехлива реклама. Там вони виглядали реформаторами, демократами, високоморальними поводирями нації. І що наш “мудрий” народ? Забув, що вони кожен по два рази вже були при владі, мали всі повноваження і нічого хорошого для нас з вами не зробили. 5% сімей в Україні супербагаті, 15-20% - просто багаті, а 80% - це ми з вами – злидні.

У всіх недоліках Він та Вона звинуватили Президента, у якого давно відібрали важелі влади. Залишили тільки “вето”, яке успішно долали у Верховній Раді України дві нібито “ворожі” фракції. Виборці “помстилися” Президенту за те, що повірили йому у 2004 році та чекали від нього повного виконання обіцянок. Це мене не дивує. А ось чого купилися на звабливі обіцянки знову та ще й людей, які їх весь час обманювали, оце мені не зрозуміти. Зараз перед нами, я маю на увазі тих, хто не голосував за переможців першого туру, стоїть вибір без вибору. Тобто нам треба з двох бід обрати меншу. Я довго розмірковував над цим питанням і спробую переконати вас вчинити так, як я. Наш кандидат пропонує визначитися самостійно, кому з двох віддати голос. Моїх однодумців, тих, хто голосував за Сергія Тігіпка, в області 20%. Це велика сила. Впевнений, що через 1-2 роки нас стане ще більше. А наразі… наразі пропоную у другому турі голосувати за Юлію Тимошенко, у якої Сергій Тігіпко був радником, деякий час очолював Раду підприємців. Програми цих кандидатів багато у чому схожі. Та і позиціонує себе Юлія Володимирівна як демократа. В останніх своїх виступах Вона так палко закликає відсторонити від влади олігархів, що хочеться їй вірити. Думаю, що цей похід у Президенти для неї останній. Не виправдає довіри народу ще раз – піде на політичне звалище. Давайте повіримо Юлії Володимирівні, проголосуємо за неї… в останнє.

А тепер трошки особистого. Є у мене онук, на якого покладаю великі надії. Уявляю собі, що на стіні у класі висить портрет Президента з кримінальним минулим… Ні, цього допустити не можна. Хай краще з портрета до дітей посміхається гарна жінка з косою.

Я віддам свій голос за Юлію Володимирівну Тимошенко. Наслідуйте мій приклад, дорогі однодумці.

Ігор Звягінцев,

с. Чорнобаївка.

 
Звітність – за новим порядком
Розділ: Новини від організацій
 

З 1 січня 2010 року набув чинності новий порядок формування та подання страхувальниками звітів до органів Пенсійного фонду. Порядок затверджено постановою Правління Пенсійного фонду України від 05.11.2009 №26-1, зареєстрований у Міністерстві юстиції 24.11.2009 №1136/17152.

Згідно з прийнятим Порядком, передбачається щомісячне подання роботодавцями та фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників, звіту до Пенсійного фонду України щодо сум нарахованої заробітної плати та сум нарахованих внесків по кожній працюючій особі і по роботодавцю в цілому.

Звіт формується та подається до Пенсійного фонду не пізніше, ніж через 20 календарних днів з дня закінчення базового звітного періоду (таким періодом періодом є календарний місяць).

Звіт може подаватися: в електронній формі з використанням ЕЦП; на паперових носіях, завірених підписом та скріплених печаткою, разом з електронною формою на електронних носіях інформації; на паперових носіях, якщо кількість застрахованих осіб не більше 10.

На сьогоднішній день звіти до Пенсійного фонду, що приймаються на електронних носіях, потребують в обов’язковому порядку надання паперового оригіналу. Обов’язковим елементом такої схеми є візуальний контроль на співпадання електронного варіанту з паперовим. Оригінальним є саме паперовий документ.

У системі подання звітів в електронній формі із застосуванням ЕЦП оригіналом є електронний документ, що надійшов від страхувальника. Цей звіт після відповідних контролів безпосередньо заноситься в базу даних. В даному випадку спеціаліст не має права вносити в базу жодних правок.

Електронна форма звіту може формуватися за допомогою: АРМ Звіт страхувальника; Бест Звіт; Zvitoperator.

Після формування звіту на нього за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, яке надається акредитованим центром сертифікації ключів, накладається криптографічний захист та до нього додається електронний цифровий підпис. Таким чином формується електронний документ. Він передається засобами мережі Інтернет до Центру прийому звітів в електронній формі.

Центр прийому звітів в електронній формі виконує роль районного управління Пенсійного фонду України. В Центрі здійснюється прийом звіту, його розшифровування, перевірка електронного цифрового підпису, технологічні перевірки отриманого звіту.

Лариса Шеремет,

начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж.

 
Запитували - відповідаємо
Розділ: Офіційно
 

- Чи потрібно платити податок з доходів фізичних осіб при отриманні спадщини після померлого батька?

- Спадщина відповідно до п. 13.2 ст. 13 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» підлягає оподаткуванню залежно від ступеня спадкоємців: у разі отримання спадщини спадкоємцями, що є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення (батьки та батьки чоловіка або дружини, діти особи і її чоловіка або дружини) - за нульовою ставкою податку до будь-якого об’єкта спадщини. Отже, у даному випадку сплачувати податок не потрібно.

Таїсія Гребенюк, приватний нотаріус.

 
Цифровий підпис - обов’язковий
Розділ: Новини від організацій
 

Відповідно до пункту 7 розділу II “Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку”, затвердженої згідно з наказом ДПА України від 10.04.2008 р. №233, підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є: його відповідність затвердженому формату (стандарту); підтвердження ЕЦП платника податків та його посадових осіб, підписи яких є обов’язковими для звітів в паперовій формі за умов, встановлених статтею 3 Закону України “Про електронний цифровий підпис”.

Чинність відповідного посиленого сертифіката ключа під час накладання ЕЦП підтверджується за допомогою позначки часу, отриманої від акредитованого центру сертифікації ключів, якщо до моменту одержання електронного документа строк дії відповідного сертифіката не був закінчений або відповідний сертифікат не був скасований/ блокований.

Віктор Макаров,

начальник відділу інформатизації.
Працюємо і для школярів
Розділ: Новини від організацій
 

Відомо, що не просто сучасним юнакам і дівчатам знайти свій шлях у житті, обрати справу, в якій кожен зможе вповні реалізуватися як особистість. Саме з цією метою 20 січня в районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей, гостями якого стали учні випускних класів Білозерської ЗОШ №1.

Учасників заходу ознайомили з роботою центру зайнятості, його структурою, послугами, які надають спеціалісти шукачам роботи.

Випускники отримали змістовну інформацію про професії, що користуються попитом на регіональному ринку праці, про навчальні заклади області, перспективні підприємства району, послуги та можливості державної служби зайнятості для молоді.

Усі, хто бажав, пройшли профдіагностичне обстеження за допомогою сучасних психодіагностичних методик і дізналися, в якій сфері діяльності їм краще реалізовувати себе в майбутньому. Увагу молодих громадян акцентували на здобутті тих професій, які на даний час користуються попитом на ринку праці.

Ганна Чуманова,

провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Білозерського центру зайнятості.
Дякуємо
Розділ: Нам пишуть
 

Хвиля епідемії грипу, яка прокотилася Україною в останні місяці минулого року, не обминула нашу родину: захворіла наша матуся і дружина Ірина Миколаївна Волошина. Грип дав ускладнення у вигляді двосторонньої пневмонії. З 19 грудня до 6 січня вона перебувала у реанімації районної лікарні, потім ще до 23 січня – у терапевтичному відділенні. Хвороба розвивалася дуже швидко, важко піддавалася лікуванню. Наші лікарі зустрілися з таким, мабуть, уперше, але виявили високий професіоналізм, чуйність і увагу. Запрошували для консультації обласних спеціалістів. Разом ми, без перебільшення, витягли Ірину з того світу.

Безмежно вдячні заступнику головного лікаря районної лікарні з медичної частини О.П.Третякову, усім працівникам реанімаційного відділення: завідуючій І.М.Сташенко, лікарям О.В.Калашнику, О.І.Панченко, О.М.Коцюпак, старшій медичній сестрі Л.В.Дем’яненко. Дякуємо також виконуючій обов’язки завідуючого терапевтичним відділенням Л.М.Колісніченко.

Особлива подяка – родинам Мазурків, Журавленків, Телеватюків, Галаганів, Чернявських і всім друзям, знайомим, співробітникам, які підтримували нас і допомагали матеріально і морально в складний для нас час.

Сім’я Волошиних

смт БІлозерка.

 

Добре, що в наш складний час є люди, небайдужі до проблем інших, відгукуються на прохання про допомогу.

У жовтні минулого року наша родина отримала страшну звістку – чоловікові потрібна термінова операція на серці. Я навіть не можу висловити свій розпач у ту хвилину… Терміново потрібні були гроші, але де ж їх брати? Допомогли чуйні люди: голова районної організації Партії регіонів, депутат районної ради             В.О.Піддубний, депутат обласної ради О.П.Гонтар, заступник селищного голови Т.В.Царюченко, колектив Дніпровського НВК та інші небайдужі люди. Щиро вдячна всім за чуйність, добрі слова, за підтримку і допомогу.

Діана ГЕТТЕ,

смт Білозерка.

 
Особливий вид дозвілля
Розділ: Новини від організацій
 

Мисливство належить до особливого виду дозвілля і активного відпочинку. Займатися ним повинен лише той, хто чітко усвідомив: полювання – це не нищення природи, а її збереження. У районі на обліку перебуває 1064 мисливців і рибалок. Об’єднані вони у 17 первинних організацій. Протягом року вони не лише полюють, а й займаються заготівлею кормів – зерновідходів і сіна, виготовленням штучних гнізд для птиці і риби, майданчиків для підгодівлі звірів і птахів. Товариство мисливців і рибалок – громадська організація. Але об’єднує вона високоорганізованих і дисциплінованих людей, які мають справу зі зброєю.

На минулому тижні відбулася звітно-виборча конференція районної ради Українського товариства мисливців і рибалок. Вів конференцію мисливець зі стажем, Білозерський селищний голова О.В.Царюченко. У своєму звіті голова районної ради УТМР І.В.Синков зауважив, що чисельний і, головне, якісний склад товариства постійно зростає, омолоджується. Тому й процес полювання стабільний. Особливо висока відвідуваність спостерігається на початку сезону, коли навіть приймають мисливців з Херсону, бо ціни на відстрільні картки у нас нижчі, ніж в інших районах. Перед відкриттям полювання на пернату дичину і пушного звіра проводяться семінари з головами первинних організацій і єгерським складом.

Складною проблемою довгий час залишалося закріплення мисливських угідь за районним товариством мисливців на наступні 15 років. Бо різні структури мріють користуватися ними. Але мисливців району всіляко підтримує районна влада. Саме за її поданням питання закріплення мисливських угідь вже розглядатиметься на сесії обласної ради.

Усі напрямки роботи районної ради УТМР здійснюються на достатньо високому рівні, тому й численні перевірки свідчать: порушень нема.

Із звітом ревізійної комісії усіх ознайомив її голова В.А.Динник.

Під час обговорення доповідей присутні висловили ряд пропозицій і зауважень. Зокрема, стосовно організації відстрілу небезпечних звірів і птахів, часу тривалості сезону полювання, обговорили проблеми браконьєрства, випалювання плавнів, які завдають нищівного удару дикій флорі і фауні.

Після затвердження звітів обрали новий склад районної ради УТМР, президії і ревізійної комісії, а також делегатів на обласну конференцію. Головою районної ради УТМР знову став І.В.Синков.

Підсумував роботу конференції заступник голови обласного товариства мисливців В.М.Маловічко.

Вікторія Ружина.

 

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Январь 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Лучший манок - манок Егерь 6 купить посоветуем! Обращайтесь! . террасная доска
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  телефоны купить
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013