Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Февраль 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Лотерея - 2010
Розділ: Новини
 

 


Шановні читачі! На знімку мешканець с. Правдине Микола Грудковський. Наразі він  безробітний. Та ми впевнені, що цієї весни фортуна повернеться до нього обличчям. Адже йому дістався головний приз нашої лотереї - DVD-плейер. Пан Микола має золоті руки, а вони просто не можуть не працювати. Побажаймо ж успіхів Миколі Грудковському!
Нагороди за порятунок людей
Розділ: Люди району
 

Шановні читачі! Хочемо повернути вас до подій минулого року. 16 грудня над Херсонщиною розбушувався арктичний циклон. Випала величезна кількість снігу, лютував мороз і вітер. Між Миколаєвом і Херсоном утворився чотирнадцятикілометровий затор, легкові автомобілі, автобуси, вантажівки збилися в три ряди. Одним словом, у полоні опинилося більше тисячі людей, серед яких були старі, малі, хворі. Відбувалося все це вночі. Як усіх вивезти, зігріти, нагодувати? Як врятувати?

Саме в таких екстремальних ситуаціях розкриваються люди.

Ми можемо пишатися тим, що у нашому районі виявилася велика кількість відважних, відповідальних працівників. Вони пробили з сіл до траси дороги, дійшли до людей, яким конче потрібна допомога, вивезли їх до сел. Там їх оглянули медпрацівники, там їх, холодних і голодних, зігріли та нагодували, дали нічліг.

Може, комусь здасться, що це рутинна робота, та хочу нагадати, що умови тоді були екстремальні. Впевнена, що багатьом мешканцям за такої погоди і носа з дому витикати не хотілося.

Наразі сніг розтанув, температура плюсова. Та героїчні дії керівників, які організували порятунок людей із заметів, не забуті.

Розпорядженням голови облдержадміністрації Б.В.Сіленкова за активну участь у порятунку людей, самовідданість та відвагу нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації Киселівський сільський голова Г.Г.Синельна, директор Киселівської ЗОШ Н.А.Ковальчук, завідуюча Киселівським дитячим садком С.О.Воротило, директор Чорнобаївської ЗОШ А.Г.Луценко (на знімку).

Щиро вітаємо з нагородами, бажаємо здоров’я, щастя, благополуччя. З вами можна “йти у розвідку”.
Незабаром – відкриття футбольного сезону
Розділ: Спорт
 

Футбольний сезон Білозерщини традиційно відкривається розіграшем Кубку районної газети “Придніпровська зірка” серед аматорських команд району. Щороку розіграш відбувається з метою популяризації футболу серед населення, задля розвитку футболу серед молоді на селі, організації дозвілля шанувальників спорту.

До участі у змаганнях допускаються команди футбольних спортивних клубів, підприємств, організацій, установ району. У кожній команді – 22 футболісти, 5-6 з них – 16-17 річні юнаки. У розіграші Кубка беруть участь гравці, які проживають на території району.

Перший етап змагань проводиться по зонах, за круговою системою, тайм матчу – 25 хвилин. Команда, яка набрала більше очків, виходить до 1/2 розіграшу Кубка газети. Змагання проводяться за Олімпійською системою з вибиванням після різниці м’ячів, переможець визначається за допомогою серії 11-метрових ударів.

Команда-переможець нагороджується пам’ятним кубком редакції газети “Придніпровська зірка”.
Сесія пройшла швидко та плідно
Розділ: У райраді
 

24 лютого відбулася ХХХІV сесія районної ради п’ятого скликання, на якій розглянуто 4 питання.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації О.М.Піскун був доповідачем з двох питань: “Про звіт виконання районного бюджету за 2009 рік” та “Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2009 року № 483 “Про проведення витрат з районного бюджету у І кварталі 2010 року”.

Керуюча справами районної ради Л.Л.Лебеденко познайомила депутатів з питаннями, які будуть розглядатися на сесіях, засіданнях президії та постійних комісій районної ради у 2010 році та погодила зміни категорії населеного пункту Придніпровське із селища на село.

З усіх розглянутих питань рішення прийняті одностайно.

Власкор.
Порятунок потопаючих…
Розділ: Новини сайту
 

Тільки-но Україна потерпала від морозів, заметілі, ожеледиці, як на черзі ще одна загроза – підтоплення. У нашому районі є села, які “тонуть” кожні 1-2 роки. Ми попросили заступника голови райдержадміністрації, керівника комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Л.М.Фастовця прокоментувати стан справ з підтопленням.

- Леонід Михайлович, за період із середини грудня до середини лютого через територію України перемістилися сімнадцять досить активних циклонів, зумовлюючи велику кількість опадів і різку зміну погоди.

- Справді, така аномальна зима з великою кількістю снігу та дощу, низькими температурами вже давно не спостерігалася. Тільки-но розчистили дороги, як знову починається завірюха, дороги перемітає сніг. Доводилося дуже важко. Витрачено величезні ресурси на боротьбу з примхами природи. Та з початком відлиги нас чекають нові випробування.
Особлива увага – вразливим категоріям
Розділ: Офіційно
 

За 2009 рік до районної державної адміністрації, селищної, сільських рад надійшло 3995 звернень, що на 271, або на 7% більше, ніж у минулому році. Із загальної кількості звернень до районної державної адміністрації надійшло 286 письмових звернень та 199 громадян звернулося до голови районної державної адміністрації, його заступників під час особистого прийому, виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання, що на 76, або на 13% менше показника минулого року. Скоротилося число колективних звернень.

За звітний період найбільше письмових звернень розглянуто управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації - 123, що склало 25% від загальної кількості звернень, та відділом житлово-комунального господарства райдержадміністрації - 110 звернень, або 23% від усіх звернень, що надійшли до районної державної адміністрації.

Велика увага приділялася вирішенню питань найбільш вразливої категорії громадян - інвалідів праці, пенсіонерів - 1126, що на 205, або 22% менше у порівнянні з минулим роком; членів багатодітних сімей, одиноких матерів -176, що на 15, або 8% менше минулорічного показника. Проте збільшилася кількість звернень від учасників війни та бойових дій - 268 звернень, що на 50, або 23% більше у порівнянні з минулим роком. У 2009 році 31 ветерану та інвалідам війни безкоштовно надані путівки для проходження курсу лікування в санаторно-курортних закладах на суму 137300 грн., 53 інвалідам видано технічні засоби реабілітації на суму 103 348 грн.
Легалізуйте самобуд
Розділ: Офіційно
 

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області повідомляє мешканцям міст та сіл області про можливість протягом 2010 року оформити права власності на приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки з господарськими спорудами і будівлями, які споруджені без дозволу на виконання будівельних робіт, шляхом отримання сертифікату відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам встановленого зразка.

З 15 жовтня 2009 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 9.09.2009 №1035 “Про затвердження Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт”.

Цей Тимчасовий порядок встановлює механізм та умови прийняття в експлуатацію вищезазначених об’єктів, споруджених забудовниками - фізичними особами у період з 5 серпня 1992 року до 1 січня 2008 року без дозволу на виконання будівельних робіт, на підставі заяви громадян про прийняття в експлуатацію, подану до 31 грудня 2010 року.

З питання прийняття в експлуатацію та набуття права власності об’єктів, збудованих до 1992 року, забудовникам необхідно звертатися до бюро технічної інвентаризації за місцем проживання, а стосовно об’єктів, побудованих після 1 січня 2008 року - до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області, так як збудовані у ці терміни приватні будівлі не потрапляють під дію Тимчасового порядку.

Звертаємо увагу всіх забудовників, що Тимчасовий порядок не передбачає прийняття в експлуатацію господарських споруд і будівель окремо від житлового будинку.
Скотиняче життя
Розділ: ---
 
Ця довга та сніжна зима з її заметілями та ожеледицею позбавила багатьох з нас копійчаної підтримки. Бо хіба ж з нашими болячками у заметах сидіти? Отож, давно разом на базарі не торгували, не балакали… А тільки-но сніг розтанув, ми всі тут: хто цибульку, хто бурячок, хто варення продає. Тепер і не жалкуємо, що довго не торгували. Ціни на наш товар виросли вдвоє! Хто з осені запасся капустою, той тепер її по 6-7 грн. за кілограм продає. Скажений “навар”, та де там! Зайдіть до магазину і побачите, як наш “навар” з’їдає цукор, гречка, масло, яке вже давно перетворилося на маргарин, а деруть за нього як за продукт найвищої проби. Стоїмо зі своїм товаром на базарі, а на нього покупці не дуже налітають, ціни кусаються. Ох, життя, життя! Скоро для таких, як ми (нас у газетах називають “пересічними українцями”), борщ та гречана каша стануть делікатесами! Може, на жаб перейдемо? Он французи ж їдять. Або черепах ловитимемо та суп з них варитимемо. Кажуть, у них м’ясо схоже на куряче.Подія
Розділ: Новини
 

 


Про цей зруйнований будинок говорять: “Бог відвів”. Власнику – одному з приватних підприємців Білозерки, співчуваємо через те, що він зазнав збитків.

Але йому, власне, треба й свічку у церкві поставити за те, що будівля розвалилася цими днями. Вона була призначена для магазину, кафе, житла. Страшно навіть подумати, що ця руйнація сталася б тоді, коли все це запрацювало. Вірогідно, причиною того, що будинок завалився, стала вода, яка по краплі камінь точить. А там її було значно більше…
Збір за забруднення: обчислюємо правильно
Розділ: Новини від організацій
 

Величина індексу споживчих цін (індексу інфляції) у 2009 році (грудень до грудня попереднього року) становить 112,3 відсотка. Тому, при обчисленні податкових зобов’язань зі збору за квартал, півріччя, дев’ять місяців і 2010 рік платники збору повинні значення проіндексованих нормативів збору у 2009 році індексувати на коефіцієнт індексу споживчих цін (індекс інфляції) за 2009 рік - 1,123 для визначення проіндексованих нормативів збору у 2010 році.

Граничний термін подання податкового розрахунку збору за І квартал 2010 року - 11 травня 2010 року, а граничний термін сплати збору - 20 травня 2010 року; за півріччя п.р., відповідно, 9 серпня 2010 року та 19 серпня 2010 року; за 9 місяців -9 листопада 2010 року та 19 листопада 2010 року; за 2010 рік - 9 лютого 2011 року та 19 лютого 2011 року.

Тетяна Іващук,

заступник начальника - начальник відділу оподаткування юридичних осіб.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Февраль 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013