Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Март 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Запрошуємо
Розділ: Новини
 

У неділю 28 березня на стадіоні “Харчовик” у Білозерці о 10.00 відбудеться фінал Кубку району на приз газети “Придніпровська зірка”.

У змаганні візьмуть участь команди футбольних клубів “Бригантина” (Станіслав), “Гроно” (Дніпровське) і “Колос” (Чорнобаївка). Запрошуємо любителів футболу підтримати гравців.

 

28 березня в районному будинку культури відбудеться огляд художніх аматорських колективів Білозерського району “Ти навіки моя, Батьківщино…”

Запрошуємо всіх на святковий концерт.

Початок о 12 годині. Вхід вільний.
Призначення
Розділ: Офіційно
 

Президент України В.Ф.Янукович призначив головою Херсонської обласної адміністрації Анатолія Павловича Гриценка. Народився 21 вересня 1958 року в м. Керч Кримської області Української РСР. Має вищу освіту, в 1989 році закінчив Кримський сільськогосподарський інститут ім. М.І. Калініна за спеціальністю “економіка і організація сільського господарства”, в 2007 році – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “державне управління”, отримав кваліфікацію магістра державного управління. Заслужений працівник місцевого самоврядування в Автономній Республіці Крим.

В 1976 році закінчив Чистопольську середню школу Ленінського району Кримської області. Свою трудову діяльність розпочав в серпні 1976 року слюсарем Чистопольського відділення “Сільгосптехніка” Ленінського району Кримської області. З листопада 1976 року по листопад 1979 року проходив військову службу у Військово-морському Флоті СРСР. З лютого 1980 року – слюсар Чистопольського відділення “Сільгосптехніка” Ленінського району, з червня по серпень 1980 року – робітник цегляного заводу в м. Аркадак Саратовської області. З жовтня 1980 року по січень 1987 року – інструктор по спорту колгоспу “Батьківщина” Ленінського району. З січня 1987 року по липень 1995 року – голова виконкому Чистопольської сільської Ради народних депутатів Ленінського району. З липня 1995 року по жовтень 1996 року – голова Постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим по місцевому самоврядуванню і державному устрою. З жовтня 1996 року по лютий 1997 року – голова Чистопольської сільської Ради Ленінського району. З лютого 1997 року по квітень 1998 року – Голова Верховної Ради Автономної Республіки Крим. З травня 1998 року по січень 2001 року – Чистопольський сільський голова Ленінського району. З січня 2001 року по липень 2005 року – голова Ленінської районної державної адміністрації. З липня 2005 року по вересень 2005 року – помічник Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим. З вересня 2005 року по травень 2006 року – перший заступник Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим. З 12 травня 2006 року - працював Головою Верховної Ради Автономної республіки Крим.
Благоустрій
Розділ: Новини
 
Згідно з розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 березня 2010 року №211 у районі розпочалася Всеукраїнська весняна акція «Благоустрій України». Немає сумніву, що з потеплінням населення району розпочало прибирати свої присадибні ділянки та прилеглі до них території. Проте інформацію щодо проведення протягом останнього тижня цих робіт надали лише Білозерська селищна, Олександрівська та Томинобалківська сільські ради. У них вже прибрано 127 тисяч квадратних метрів прибудинкових територій, ліквідовано 5 несанкціонованих сміттєзвалищ, прибрано 0,5 га парків, 0,5 га скверів, 0,6 га спортивних майданчиків, 2,5 га господарських майданчиків, висаджено 620 дерев, 1120 кущів. У заходах взяли участь 1900 членів сільських громад, у тому числі 70 - учнівської молоді та 20 - студентської молоді.

Відділ житлово-комунального господарства

районної державної адміністрації.
Голова райради звітував депутатам
Розділ: У райраді
 

18 березня відбулася ХХХV сесія районної ради п’ятого скликання, на якій розглянуто сім питань. Звіт голови районної ради В.П.Карася був надрукований у газеті (“Придніпровська зірка” №11 від 12 березня 2010 року) та розглядався на засіданнях постійних комісій. Тому депутати вирішили одразу приступити до обговорення.

Виступили Д.К.Моторний, В.О.Піддубний, І.І.Куриленко, В.П.Безпоясний, які критикували окремі положення доповіді. В.П.Карась дав грунтовні відповіді та роз’яснення на всі питання, які були поставлені під час виступів депутатів. Звіт затверджено одностайно.

З другого питання “Звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 2010 рік” доповідав начальник управління економіки райдержадміністрації Т.В.Маханько. Звіт детально розглядався на засіданнях постійних комісій. Напевно, з цієї причини він не обговорювався, депутати одностайно проголосували “за”.

З доповідями “Про проведення витрат з районного бюджету у І кварталі 2010 року” та “Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2009 року №483 “Про проведення витрат з районного бюджету у І кварталі 2010 року” виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації          О.М.Піскун. Він знову підкреслив, що до прийняття бюджету 2010 року всі бюджетні організації щомісяця фінансуються на 1/12 минулорічного бюджету. Це викликає певні труднощі у їхньому функціонуванні.

Ще депутати прийняли до спільної власності територіальних громад району майновий комплекс Садівської загальноосвітньої школи, затвердили районну програму зайнятості населення району на 2010-2011 роки та розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

Сесія пройшла під головуванням В.П.Карася.

Власкор.

 
Не переймайтеся чутками
Розділ: Офіційно
 

Шановні читачі, в очікуванні повені починають поширюватися чутки, які не мають нічого спільного з дійсним станом речей. Нещодавно телебачення показало, як з Нової Маячки мешканці виїхали, прихопивши тільки документи. Якась “добра душа” попередила, що вночі відбудеться затоплення. Вранці люди повернулися до своїх пограбованих домівок. Отож, будьте обережними, не довіряйте чуткам, бо їх поширюють ті, хто хоче отримати якусь вигоду. Розповісти про можливе розгортання подій ми попросили начальника відділу надзвичайних ситуацій райдержадміністрації А.С.Волошина:

- З метою вжиття невідкладних попереджувальних заходів під час несприятливих погодних умов зимово-весняного періоду створено оперативний штаб, керівництво яким покладено на заступника голови районної адміністрації Л.М.Фастовця. Основне завдання – керівництво рятувальними роботами під час пропуску льодоходу, повені та паводків. Штаб координує дії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій. Вже розроблено комплекс заходів щодо попередження повені і паводків та ліквідації їх наслідків відповідно до Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо попередження повені і паводків у весняний період 2010 року та ліквідації їх наслідків” від 4 березня 2010 року.
Про призов громадян на строкову військову службу
Розділ: Новини від організацій
 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”,  Указу Президента України “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2010 році” проводиться весняний призов громадян України на строкову військову службу.

Явці у районний військовий комісаріат для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1992 року народження, яким в період чергового призову   виповниться 18 років, а також громадяни, що народились у 1985-1991 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: смт Білозерка, вул. Михайлевського, 29 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 29 березня 2010 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Білозерського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

І.Вовченко,

т.в.о. військового комісара району.

 
Коли буде чисто?
Розділ: Це цікаво
 

Прийшла весна і все навколо повеселішало. Он дивись, вже шпаки додому повернулися. А як гордо ходить по двору півень разом зі своїм неспокійним сімейством! У курей гребені, мов тюльпани, червоні – відчули наближення Великодня і несуться з усієї сили. Пора і господарям пройтися по подвір’ю, городу, уважно подивитися, як перезимували рослини. Прийшов час обрізки дерев, виноградників. Не забудьте облити ягідні кущі окропом, щоб відлякати всяких там шкідників. Одним словом, прийшла пора засукати рукави та у сад, на город. Роботи – встигай тільки крутитися!

Базар теж ожив: і продавців, і покупців стало більше. Он якась новенька жіночка поставила столика, розклала пакетики з насінням. Вона не втомлюється нахваляти нові та старі сорти огірків, помідорів, капусти…

Ми й самі задумуємося, що посіяти цієї весни… Адже треба не тільки собі виростити городину, а й людям на базар винести. Знаєте, як у нас буває: весь час на щось виникає дефіцит. Як вгадати, що піде найкраще?

 
Звітує селищний голова
Розділ: У сільських радах
 

Білозерська селищна рада – найбільша в районі. Членів територіальної громади цікавлять питання розподілу землі, благоустрою, робота комунального підприємства “Водограй” та інше. У багатьох жителів виникає питання: на які цілі витрачаються бюджетні кошти? Сьогодні ми друкуємо стислий звіт селищного голови О.В.Царюченка “Про виконання програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території та галузевих програм у 2009 році”. Маємо надію, що наші читачі знайдуть у доповіді багато цікавого.

Виконання бюджету

За 2009 рік до загального фонду селищного бюджету надійшло 3080,7 тис. грн. власних та закріплених доходів, що становить 108,7 відсотка до плану. Дотації вирівнювання з державного бюджету надійшло 2500,1 тис. грн. З урахуванням міжбюджетних трансфертів надходження склали 5580,8 тис. грн., що становить 104,6 відсотка до річних показників.

Видатки при плані 5414,4 тис. грн. освоєно в сумі 5134,5 тис. грн., або 94,8 відсотка від затверджених планових показників на рік.

До спеціального фонду у звітному періоді при річному плані 354,8 тис. грн. надійшло 162,8 тис. грн., або 45,9 відсотка. Видатки спеціального фонду при плані на рік 354,8 тис. грн. використано в сумі 154,7 тис. грн., або 43,6 відсотка.
Податкова соціальна пільга в 2010 році
Розділ: Новини від організацій
 

Податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого протягом звітного місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї згідно із законодавством виплати, компенсації та відшкодування), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює сумі місячного прожиткового мінімуму, який діє для працездатної особи на 1 січня звітного року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн.

Згідно з пп. 6.1.1 п. 6.1 ст. 6 Закону 889, будь-який платник податку, в якого розмір місячної заробітної плати не перевищує встановлений рівень заробітної плати, має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 50% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

Відповідно до Закону України від 20 жовтня 2009 року №1646-VI “Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати” (далі - Закон №1646), прожитковий мінімум для працездатних осіб та розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2010 року встановлено на рівні 869 гривень.

З врахуванням положень Закону №1646 розмір місячної заробітної плати, що даватиме кожному платнику податку право на застосування податкової соціальної пільги, становитиме у 2010 році 1220 грн. (869 грн. х 1,4).

Розмір податкової соціальної пільги, передбаченої пп. 6.1.1 п. 6.1 ст. 6 Закону №889, у 2010 році становитиме 434 грн. 50 коп. (869 грн. х 50%). При цьому 150% ПСП (пп. 6.1.2 ст. 6 Закону №889) дорівнюватиме 651 грн. 75 коп. ПСП 200% (пп. 6.1.3 ст. 6 Закону №889) становитиме 869 грн.

Любов Кандрашина,

начальник відділу оподаткування фізичних осіб.

 
Не зволікайте з декларацією!
Розділ: Новини від організацій
 

До фінішу кампанії декларування доходів, отриманих торік, залишилося декілька днів. Стало доброю традицією подавати декларації тими громадянами України, які мають це зробити за вимогами чинного податкового законодавства, та тими, хто подає декларації за власним бажанням, користуючись своїм правом на отримання податкового кредиту.

З початку нинішнього року до податкової інспекції надійшло понад 1500 декларацій, задекларовано 1400 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб.

Для зручності жителів району у податковій інспекції на період кампанії декларування подовжено робочий час до 19 години у будні дні для спеціалістів, які безпосередньо приймають декларації. Організоване чергування і у вихідні  - з 9 до 14 години.

Нагадуємо: останній день подання декларацій 31 березня. Шановні жителі району, не зволікайте! Податківці будуть вдячні за своєчасно подану декларацію. Тож чекаємо вас за адресою: смт Білозерка, вул. К. Маркса, 83, каб. 3.

Звертаємо увагу: подавати декларації мають ті громадяни України, які отримували доходи не від податкових агентів - тобто мали доходи від здачі житла в найм, отримували у спадщину кошти, майно чи немайнові права, мали доходи від продажу інвестиційних активів, працювали за кордоном та інші.

Олег Головаш,

начальник ДПІ у районі.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Март 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013