Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Апрель 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Ювілей
Розділ: Новини
 

 


У понеділок, 26 квітня громадськість селища вшанувала пам’ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС. Під час мітингу-реквієму виступили голова райдержадміністрації В.В.Артюшенко, голова районної ради В.П.Карась, заступник селищного голови Т.В.Царюченко та голова районної організації “Союз. Чорнобиль. Україна” С.М.Петренко. Грамотами райдержадміністрації та районної ради за активну участь у справі соціального захисту громадян, які постраждали від аварії на ЧАЕС, нагородили П.Г.Бовсуновського, В.О.Ковальова та І.М.Садового. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку вшанували пам’ять жертв техногенної катастрофи. Тихою печаллю через душу кожного учасника мітингу пройшла пісня про лелек, які повернулися у Чорнобиль, у виконанні С.М.Свириди.

 
Відбулася XXXVI сесія районної ради
Розділ: Новини
 

23 квітня відбулась ХХХVI сесія районної ради п’ятого скликання, на якій розглянуто ряд важливих питань. Під час традиційної депутатської розминки виникла палка дискусія з приводу дозволу на проведення випускних вечорів у приміщеннях шкіл. Більшість депутатів погодились з тим, що свято повинно відбуватись у школі, адже у деяких селах проводити його просто більше ніде.

Депутат районної ради В.І.Сковпень виніс на обговорення питання щодо подальшої долі центральної котельні в Білозерці, яка вийшла з ладу. Думати про тепло на наступний опалювальний сезон потрібно вже сьогодні. У цієї проблеми існує два варіанти виходу. Один – відремонтувати котельню, інший – перевести усі організації та установи на автономну систему опалення. Голова районної ради В.П.Карась переконаний, що у цьому році більш доцільно відремонтувати котельню, адже другий варіант вимагає набагато більших фінансових витрат та часу.

Доволі напружена ситуація на сьогоднішній день склалась у Надеждівці, де виник конфлікт щодо приміщення для церкви.

Про проведення витрат з районного бюджету у І кварталі 2010 року повідомив начальник фінансового управління райдержадміністрації О.М.Піскун. За звітний період до загального фонду районного бюджету надійшло 2701,5 тис.грн. власних та закріплених доходів, що становить 104,5 % до затвердженого плану. До місцевих бюджетів району надійшло 17104,5 тис.грн., або 85,6 % дотації вирівнювання з державного бюджету, з якої районний бюджет одержав 12050,6 тис.грн. На реалізацію програм соціального захисту населення отримано 8539,1 тис. грн. субвенції, що складає 99,7 % до плану І кварталу 2010 року.

Фінансування видатків проводилося згідно з розписом видатків районного бюджету на 2009 рік. Видатки загального фонду районного бюджету освоєно в сумі 29066,4 тис .грн. при плані 30031,1 тис. грн., що становить 96,8 відсотка. Видатки по головних розпорядниках коштів при плані 15971,1 тис. грн.. освоєно в сумі 15473,4 тис.грн. (96,9%).

Із загальної суми видатків профінансовано на: заробітну плату з нарахуваннями 12449,4 тис. грн., або 42,8% від загальної суми видатків;на оплату за енергоносії - 2211,6 тис. грн., або 7,6 % від загальної суми видатків; на медикаменти та перев’язувальні матеріали - 80,9 тис. грн.; на продукти харчування - 569,7 тис.грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету проведено виплат у сумі 8539,1 тис. грн., в тому числі на: виплату допомоги сім’ям з дітьми - 7766,4 тис. грн.; соціальну допомогу на дітей - сиріт - 185,4 тис. грн.; пільговий проїзд окремим категоріям громадян - 91,8 тис. грн.; субсидії населенню - 6,6 тис. грн.; пільги ветеранам війни - 488,9 тис. грн.

З урахуванням міжбюджетних трансфертів надходження склали 28345,1 тис.грн., що становить 91,1 % до планових показників звітного періоду.

До спеціального фонду районного бюджету у І кварталі при річному плані 2584,6 тис.грн., надійшло 1481,9 тис.грн., або 57,3%, в тому числі субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної оплати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 1067,2, або 100%. Видатки спеціального фонду при плані 2584,6 тис.грн. використано в сумі 1432,2 тис.грн., або 55,4%.

Депутати затвердили звіт з доходами і видатками загального фонду в сумі 28345,1 тис.грн та 29066,4 тис.грн. відповідно, з перевищенням доходів над видатками в сумі 1068,9 тис.грн., за доходами та видатками спеціального фонду в сумі 1481,9 тис.грн. та 1432,2 тис.грн., з перевищенням доходів над видатками в сумі 348,3 тис.грн.

З метою призначення та виплати грошової компенсації вартості продуктів харчування батькам дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи і які не відвідують дитячі дошкільні заклади, рішенням сесії затвердили середню по району вартість одного дня харчування дітей в дитячих дошкільних закладах у сумі 4,83 грн.

Проголосували депутати і за звільнення від сплати податку з доходів фізичних осіб, нарахованого при отриманні спадщини в частині, що зараховується до районного бюджету. Від сплати податку звільнили трьох жителів району. Розглянули та винесли рішення і з інших питань.
Благоустрій України
Розділ: Новини
 

Завершено Всеукраїнську весняну акцію «Благоустрій України», яка тривала з 15 березня по 30 квітня. Згідно з інформацією селищної, сільських рад за період проведення акції на території району прибрано 1483,55 тис. кв.м прибудинкових територій, ліквідовано 140 несанкціонованих сміттєзвалищ, прибрано: 212,86 тис. кв. м парків та скверів, 51,5 тис. кв. м спортивних майданчиків, 35,2 тис. кв. м господарських майданчиків, висаджено: 16986 дерев, 18829 кущів. У заходах взяли участь 16148 членів громад.

У рамках загальноукраїнської акції з благоустрою населених пунктів та територій 24 квітня проведено загальноукраїнський суботник, у ході якого в районі приведено до належного стану 284,58 тис. кв. м територій установ, підприємств, прибудинкових територій, прибрано 6,9 тис. кв. м парків, 2,8 тис. кв. м скверів, впорядковано 6,775 тис. кв. м квітників, очищено від сміття 47 тис. кв. м прибережних смуг, висаджено: 2,88 тис. дерев, 1,064 тис. кущів. У заході взяли участь 14898 працівників установ та членів громадськості, у тому числі 5678 учнівської молоді.

Хоча загальноукраїнську весняну акцію завершено, районна державна адміністрація закликає мешканців району підтримувати порядок на власних присадибних ділянках і прилеглих до них територіях.

Відділ житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.

 

 
Шановні підприємці!
Розділ: Новини
 

З метою залучення додаткових коштів для проведення на державному рівні заходів з відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, організації всеукраїнської акції на допомогу тим, хто 65 років тому здобув Велику Перемогу, та згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2008 року № 1547 „Про заходи щодо підготовки та відзначення 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років” Державному комітету України у справах ветеранів (код ЗКПО 35531754) відкрито спеціальний рахунок №31250276221127 в ГУ ДКУ у м. Києві, МФО 820019.
Відбулося засідання районного комітету з економічних реформ
Розділ: Новини
 

28 квітня відбулося засідання комітету з економічних реформ, на якому були розглянуті пропозиції до проекту Державної програми економічних реформ в галузі сільськогосподарського виробництва, а саме:

- надання державної дотації сільгосппідприємствам, фермерським господарствам та господарствам населення на наявне поголів’я молочних корів при умові збереження поголів’я на протязі року та їх ідентифікації;

- запровадження фінансової підтримки за рахунок державного бюджету сільгосптоваровиробників на кожний гектар краплинного зрошення при умові введення в експлуатацію та отримання проектної урожайності сільгоспкультур;

- введення державного замовлення на закупівлю продовольчого зерна пшениці 1-3 класів за державними закупівельними цінами.

Зазначені пропозиції надіслані для розгляду обласному комітету з економічних реформ.

Управління економіки районної державної адміністрації.

 
Руками створена краса
Розділ: Новини
 

Як приємно пройтись охайними вулицями селища, насолодитись цвітінням дерев, пахощами весняних квітів! Аби підтримувати порядок у райцентрі, не потрібно великих фінансових та фізичних зусиль, необхідно лише бажання. А якщо воно є у всієї громади, результат перевершить сподівання. Минулої п’ятниці представники трудових колективів райцентру взяли участь у всеукраїнській акції “Благоустрій України”. Селищна рада організувала прибирання території колишнього пляжу та біля джерел. Більше трьохсот чоловік заходилися наводити лад на 2 га землі. Біля водойми висадили понад сотню молодих каштанів та гледичії. На пляжі встановили два контейнери для сміття. Сподіваємось, що наведений порядок підтримуватимуть, адже головна запорука чистоти – не смітити. Акція з благоустрою засвідчила, що білозерчани готові активно підтримувати лад у селі.

 
Травмам краще запобігти
Розділ: Новини від організацій
 

27 квітня у рамках тижня охорони праці відбувся семінар, організований управлінням праці та соціального захисту населення. Тема семінару: “Управління ризиками у сфері праці в нових умовах”. Зі вступним словом про обов’язкове завдання керівника - піклуватись про життя та здоров’я працівників, виступив заступник голови райдержадміністрації Л.М.Фастовець. Про стан виробничого травматизму в області та шляхи вдосконалення роботи  з його попередження розповів головний державний інспектор управління Держгірпромнагляду в області Є.В.Горевий. Євгеній Васильович зазначив, що охороні праці на підприємствах приділяється замало уваги. Деякі керівники не замислюються над тим, що недбале ставлення до правил безпеки на виробництві має сумні наслідки, а за порушення законодавства про працю настає кримінальна відповідальність. Виконуючий обов’язки начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Херсоні О.О.Ракша ознайомив учасників семінару з основними завданнями фонду, назвав суму зібраних внесків та розмір виплат застрахованим особам, розповів, як треба поводитись при нещасних випадках на виробництві. Олександр Олексійович підкреслив, що краще запобігти травматизмові на виробництві, ніж займатись розслідуванням прикрих випадків.  Про стан виробничого травматизму в області і районі та його зв’язок з профілактичною роботою повідомили начальник відділу організації профілактики ФСНВ В.М.Ординський та страховий експерт відділення фонду О.П.Пономаренко. Голова райкому профспілки працівників АПК Т.П.Горшкова з прикрістю відзначила, що кількість нещасних випадків на виробництві у сільськогосподарській сфері зростає. За останні п’ять років травмувалось 11 чоловік, троє з яких загинуло. На багатьох підприємствах профілактиці травматизму приділяється недостатня увага, а працівники нехтують правилами безпеки. Часто нещасні випадки на виробництві просто приховуються. Аби покращити ситуацію, необхідно змінити ставлення керівників та членів трудових колективів до охорони праці на виробництві, зокрема, профілактики та сплати відповідних відрахувань.

Наталія Свирида.
Коли працюєш, а статусу працівника не маєш
Розділ: Новини від організацій
 

Згідно з чинним законодавством виконання робіт, надання послуг особою може провадитися на підставі трудового договору (ст. 21 Кодексу законів про працю України), і, зокрема, на підставі цивільно — правових договорів підряду (ст. 61 Цивільного кодексу України), що відомі на практиці як “трудові угоди”.

Трудовим законодавством регулюється процес трудової діяльності, її організація, а за цивільно - правовим договором процес організації трудової діяльності залишається за його межами, метою договору є одержання певного матеріального результату.

Сторонами трудового договору є працівник і роботодавець. Працівника приймають на роботу (посаду) для виконання певної роботи за конкретною кваліфікацією, професією, посадою з підпорядкуванням правилам внутрішнього трудового розпорядку. Трудові відносини виникають під час укладення саме трудового договору. Приймають працівника на роботу на посаду, що є вакантною, а якщо така посада відсутня, потрібно вносити зміни до штатного розпису підприємства.

Згідно зі ст. 837 Цивільного кодексу України за договором підряду одна сторона зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу. Договір підряду може укладатися на виготовлення, обробку, переробку, ремонт речі та інше з передаванням її результату замовникові. Підрядник, на відміну від працівника, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, не може вимагати гарантій, передбачених для суб’єктів трудових відносин, він сам організовує свою роботу і виконує її на власний ризик.

Оскільки у разі виконання робіт за цивільно-правовими договорами трудові відносини не виникають, то статусу працівника наймані особи не мають, запис про роботу до трудової книжки не вноситься.

У разі неправомірного укладання цивільно - правового договору (підміни трудових відносин цивільними) особа, яка уклала такий договір, має право звернутися до суду із заявою про встановлення факту виникнення трудових, а не цивільних відносин.

Сектор праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 
Гідне свідчення шани
Розділ: Новини
 

Наближається велике свято - 9 Травня. Шанобливе ставлення до пам’яті про Перемогу, ветеранів війни і до пам’ятних місць, що увічнюють пам’ять про події Великої Вітчизняної війни, є священним обов’язком держави і громадян України.

Очільниками всіх рівнів місцевого самоврядування згідно із Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» в населених пунктах області проводяться заходи з благоустрою та озеленення територій, а також з підготовки та проведення урочистих заходів до Дня Перемоги.

Не залишається осторонь і кримінальна виконавча інспекція Білозерського району. За сприяння співробітників КВІ до збереження та відновлення меморіальних пам’яток періоду Великої Вітчизняної війни залучаються засуджені та піддані адміністративному стягненню, яким суд встановив покарання у вигляді громадських робіт та засудженні, яким встановлено випробувальний строк за скоєння злочину.

Зусиллями підоблікових кримінально-виконавчої інспекції в Білозерці проводяться ремонтні роботи та облаштування Алеї Слави, пам’ятника Невідомому солдату. Приділяється велика увага збереженню і примноженню зелених насаджень, поліпшенню естетичного і санітарного стану прибудинкових територій і вулиць Білозерки, об’єктів масового перебування і відпочинку населення. Приводиться до ладу фонтан на центральній площі, який до 9 травня має працювати.

До цієї роботи залучається широка громадськість, молодь, трудові колективи - всі, кому дорога Велика Перемога. Бо треба зробити все необхідне, щоб свято стало гідним свідченням нашої любові і шани до ветеранів, їх величного життєвого подвигу в ім’я Батьківщини.

Максим Негуляєв,

інспектор Білозерської КВІ.
Рекомендації платникам ФСП
Розділ: Новини від організацій
 

Державна податкова інспекція у районі повідомляє платникам ФСП про включення сільськогосподарським підприємством (орендарем) до розрахунку сплати ФСП площ земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які перебувають в суборенді, наступне:

- якщо у звітному періоді змінюється площа земельної ділянки у зв’язку з набуттям на неї права власності або користування, землевласник або землекористувач зобов’язаний уточнити суми податкових зобов’язань на період до закінчення податкового року й подати протягом місяця уточнюючі розрахунки щодо площі земельної ділянки до органів ДПС за місцем знаходження платника податку та місцем розташування земельної ділянки. Платник податку повинен подати витяг з державного земельного кадастру про склад земель сільськогосподарських угідь та їх грошову оцінку;

- якщо підприємство - платник ФСП уклало договір суборенди з неплатником ФСП, який орендує сільськогосподарські угіддя також у неплатника ФСП, то таке підприємство - платник ФСП повинно зазначенні площі включати до розрахунку суми ФСП;

- якщо платник ФСП орендує сільськогосподарські угіддя та/або землі водного фонду у підприємства, яке не є платником ФСП, орендовані площі земельних ділянок також включаються до розрахунку ФСП;

- якщо платник ФСП здає сільськогосподарські угіддя та/або землі водного фонду в оренду іншому платнику ФСП, орендовані площі земельних ділянок не можуть включатися до розрахунку сплати ФСП орендаря, а враховуються у розрахунку такого податку орендодавця.

Олена Вашина,

старший державний податковий ревізор-інспектор відділу оподаткування юридичних осіб.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Апрель 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013