Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Июль 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Всесвітній біг заради гармонії
Розділ: Спорт
 

 

23 липня марафонська команда Європейської гілки світової факельної естафети “Всесвітній біг заради гармонії” побувала у нашому районі. У Білозерці команду зустрічали активісти спортивного руху району, вихованці РК ДЮСШ, учні шкіл райцентру. Наступна зупинка команди була у Широкій Балці. Спілкуючись із жителями району, віце-президент марафонської команди Євген Фурс розповів, що естафету організувала міжнародна мережа волонтерів, яких надихає бачення сповненого гармонією і спокоєм світу. Естафета привертає увагу до поширення ідеалів толерантності і дружби. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному. Усі, хто прийшов на зустріч з марафонською командою, мали змогу потримати факел і загадати найщиріші бажання миру і здоров’я своїм близьким. Віце-президент марафонської команди відзначив високий рівень організації зустрічей у нашому районі і вручив Подяки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу освіти райдержадміністрації і директору Широкобалківської ЗОШ Катерині Кардавар.

З Широкої Балки команда попрямувала до межі з Миколаївщиною.

Наталія Дяченко.

 

 

 


 

 
Час вимагає коректив
Розділ: У райраді
 

На ХХХІХ сесію п’ятого скликання депутати збиралися важко. Літо. Хтось у відпустці, хтось хворіє, бо спека нестерпна. Та все ж кворум зібрався: на сесію прибуло 27 депутатів.

Заступник голови районної ради В.Л.Корнієнко відкрив засідання. Депутати швидко затвердили порядок денний з десяти питань і приступили до розминки. Голова райдержадміністрації В.О.Поддубний познайомив присутніх зі своїми заступниками, яких уже затверджено на всіх рівнях. При цьому він сказав дослівно: “Ми прагнемо працювати так, щоб все краще взяти з собою”. Отже: перший заступник з гуманітарних та правових питань Єгор Олександрович Устинов, заступник з питань економічної політики та фінансів Наталія Миколаївна Вітренко, заступник з питань агропромислового розвитку Василь Петрович Журавленко, заступник з питань промислового виробництва, будівництва, транспорту та зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, експлуатації шляхів, житлово-комунального господарства Леонід Михайлович Фастовець.          В.О.Поддубний проаналізував хід двотижневої акції по благоустрою. Під час “розминки” виступили Г.А.Видайко, І.І.Куриленко, В.В.Тріщанович, В.М.Романов, Є.О.Устинов. Нарешті депутати приступили до розгляду першого питання порядку денного “Звіт про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2010 року”, яке доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації О.М.Піскун.

Доходна частина бюджету району станом на 1 липня 2010 року по власних і закріплених доходах загального фонду при затверджених місцевими радами планових показниках у сумі 10154,8 тис. грн. фактично виконана на 11422,9 тис. грн., що становить 112,5%. Перевиконання склало 1268,1 тис. грн.

Районний бюджет за січень-червень 2010 року виконаний на 106,6%. При плані 5836,6 тис. грн., фактичне виконання склало 6220,6 тис. грн., що на 384 тис. грн. більше.
Благоустрій України
Розділ: Офіційно
 

У районі до 1 вересня триває двомісячник з благоустрою та санітарного утримання населених пунктів району. Білозерська, Дар’ївська, Інгулецька, Кізомиська, Киселівська, Микільська, Музиківська, Надеждівська, Олександрівська, Петрівська, Посад-Покровська, Правдинська, Східненська, Токарівська, Томинобалківська, Федорівська, Чорнобаївська сільські ради із залученням громадськості взялися впорядковувати території населених пунктів.

Станом на 28 липня відремонтовано 86 кв. метрів асфальтобетонного покриття, прибрано 139 км доріг, встановлено 2 дорожніх знаки, нанесено 52 кв. м. розмітки пішохідних переходів, відремонтовано 6 зупинкових павільйонів, викошено 136,25 тис. кв. м придорожніх зелених зон, парків, скверів, повалено 58 сухих та аварійних дерев, встановлено 34 урни для сміття, ліквідовано 28 стихійних сміттєзвалищ, відремонтовано 9,04 км парканів та огорож, 45 пам’ятників, викошено та впорядковано 26,7 га кладовищ.

У заходах взяли участь 4020 громадян району та було задіяно 30 одиниць транспорту.

Просимо населення більш активно впорядковувати населені пункти.

Відділ житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.
Кілька цікавих фактів з історії України
Розділ: Культура
 
 • В селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським і вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда, без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
 • В містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, крім написання музики, він також керував роботами по реставраціїї тамтешнього органу...
 • В селищі Гоща (Рівненська область) - вотчині князів Острозських, в місцевій школі в 1601 році з’являється новий учень Григорій (Юрій) Отреп’єв. Через деякий час, чи то з власної амбітності, чи то з авантюрства своїх польських покровителів він стає царем Всея Руси - Лжедмитрієм І. Заради об‘єктивності потрібно відзначити - досить прогресивним царем, але ...Україна впроваджує наймасовішу програму в системі соціального захисту по комунальних тарифах
Розділ: Офіційно
 

Міністерство праці та соціальної політики України прийняло рішення про збільшення розмірів і спрощення системи одержання житлових субсидій у країні. Його основна мета - захистити широкі верстви населення від пресу нових тарифних навантажень. Саме для цього уряд розгорнув масштабну програму широкої соціальної підтримки, подібної якої в країні раніше ще не було. Її не випадково вже зараз називають соціальною парасолькою, яка зможе захистити всіх, хто потребує такої підтримки. Якою буде ця програма, у чому її особливості й що вона дасть у перспективі?
Знову підвищення виплат
Розділ: Новини від організацій
 

Законом України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” затверджено нові розміри соціальних стандартів: розміри прожиткових мінімумів для різних категорій громадян та розмір мінімальної заробітної плати.

Протягом 2010 року 5 разів змінюватимуться розміри пенсійних виплат у зв’язку зі зміною розмірів прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян.

Розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність: з 1 січня 2010 року - 695 грн.; з 1 квітня - 706 грн.; з 1 липня - 709 грн.; з 1 жовтня - 723 грн.; з 1 грудня - 734 грн.

Перерахунки за січень-лютий громадяни отримали одночасно з відомостями травня, за березень-квітень - одночасно з відомостями червня.

І вже з липня поточного року громадяни області отримають виплату липневої пенсії, вже перерахованої з урахуванням прожиткового мінімуму, встановленому на рівні 709 грн.

Порядок проведення перерахунку затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 2010 року №331, згідно з якою перерахунок пенсій провадитиметься шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, підвищень, компенсаційних виплат та припинення виплати доплат до пенсій згідно із постановами Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 р. №1375 та від 26.11.2009 р. №1252.

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів від 26.11.2009 р. №1252 була встановлена доплата до пенсій непрацюючим пенсіонерам в розмірі 28,40 грн. понад розміри пенсій, перерахованих відповідно Закону України «Про внесення змін до Закону «Про державний бюджет України на 2009 рік». В пункті 4 вказаної постанови йшлося про те, що ця доплата здійснюється щомісяця до прийняття рішення про проведення чергового перерахунку пенсій. Таким чином, з 1.01.20.10 р. виплата цієї доплати (28,40 грн.) припиняється, оскільки пенсії перераховуються, виходячи з нового розміру прожиткового мінімуму.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 р. №1375 забезпечено виплату пенсій з 1 січня 2010 року на рівні грудня 2009 року (з доплатою за листопад 2009 року). Цією ж постановою визначено, що ця доплата встановлюється до проведення чергового перерахунку пенсій. Отже, з 1.01.2010 р. виплата цієї доплати припиняється.
Квіти на балконі
Розділ: У сільських радах
 

Андрій Галаган (праворуч) зі старшим колегою - депутатом районної ради Віктором Федоровим.Серед депутатів районної ради А.М.Галаган чи не наймолодший – йому всього 30 років. Має багато амбітних планів, цікавих задумок та мрій. Сьогодні він відповідає на питання нашого кореспондента. 

- Андрію, Ви доволі відома людина у Чорнобаївці, районі, навіть області. Як Вам це вдалося з огляду на Вашу молодість?

- Думаю, що цим я завдячую активній роботі у Партії Регіонів. У 2005 році разом зі своїми односельцями ми створили первинну партійну організацію. Працювали, не рахуючись з часом. Скажу відверто: це була нелегка робота. Я хоч і був членом ПР, але досвіду партійного будівництва у мене не було. З чого починати? Як зробити? Як організувати? Ці питання стояли переді мною кожного дня. Доводилося шукати відповіді, іноді упираючись у стіну непорозумінь. Складність і у тому, що партія на той час перебувала в опозиції. Переконувати людей було не так просто. Та ми пройшли через все це і створили міцну партійну організацію, в якій налічується 325 чоловік.

- Поясність, чому Ви обрали саме цю партію. Адже тільки у нашому районі зареєстровано їх близько сотні. Мені здається, що молодь більш схильна до свободи, демократії, а ПР відома як партія з жорсткою дисципліною.

- Знаєте, а я прихильник дисципліни. Може тому, що у такому дусі мене виховували вдома. Батько працював водієм-далекобійником, більше вдома не бував, ніж бував. Отож, мамі доводилося з двома синами не так просто. Вона вимагала від мене і брата Віктора дисциплінованості. Без цього не можна досягти позитиву. Так і у партії. Хочу звернути Вашу увагу на те, що за той час, доки ми були в опозиції, ніхто не “перебігав” до інших політичних партій чи фракцій.

- Може, це сталося тому, що інші політичні сили “не перетягували” до себе регіоналів? Та давайте від партійних проблем перейдемо до Вашої депутатської діяльності. Ви майже не пропускаєте сесій, в той же час не проявляєте активності, виступаєте рідко. Чому?

- Так склалося, що позицію фракції з того чи іншого питання озвучує її керівник В.О.Поддубний. Не знаю, чи Ви погодитеся зі мною, але я вважаю, що основне завдання депутата - працювати з виборцями, надавати їм допомогу у вирішенні проблем. З цією метою відкрив у Чорнобаївці громадську приймальню, яка працює кожного вівторка та четверга.
Допоможемо Наташі!
Розділ: Люди району
 

Звертаємось до усіх небайдужих людей за допомогою.

4 травня цього року з випускницею Херсонської школи–інтернату, сиротою, Сівак Наталією Олексіївною, яка проживала у Правдиному, трапилась трагедія. У результаті падіння великої гілки дівчина отримала спинномозкову травму, внаслідок якої вона не може ходити і контролювати тазові функції. Проведено стабілізуючу операцію на хребті у Херсоні, другу – в Київському Інституті нейрохірургії. Для того, щоб дати шанс Наташі знову ходити, необхідна тривала реабілітація за кордоном вартістю 100 000 доларів.

Реквізити для поповнення поточного рахунку Клієнта: ПІБ отримувача: Сівак Наталія Олексіївна, № рахунку отримувача 262012108498, ідентифікаційний код отримувача 3337506503, Банк АТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО банку отримувача 380805.

 
Відповідальне батьківство
Розділ: Новини від організацій
 

Батьків не обирають. На жаль, деякі з них частково або зовсім не приділяють уваги своїм неповнолітнім дітям, тим самим порушують подальше становлення та розвиток дитини у нашому суспільстві. Крім того, такі батьки порушують норми чинного законодавства, а саме - статтю 150 Сімейного Кодексу України, де висвітлені обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини:

1. Батьки зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї, свого народу, своєї Батьківщини.

2. Батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток.

3. Батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.

4. Батьки зобов’язані поважати дитину.

5. Передача дитини на виховання іншим особам не звільняє батьків від обов’язку батьківського піклування щодо неї.

6. Забороняються будь-які види експлуатації батьками своєї дитини.

7. Забороняються фізичні покарання дитини батьками, а також застосування ними інших видів покарань, які принижують людську гідність дитини.
Операція “Курорт-2010”
Розділ: Новини від організацій
 

Економічна криза змушує українців відпочивати на рідних просторах. Статистика свідчить, що на відомих курортах Туреччини та Єгипту українських туристів помітно поменшало. Така ситуація сприяє більш активному розвитку вітчизняної туристичної галузі. Перспективи південного регіону України як популярної зони відпочинку не лише для українців, а й для іноземців доволі привабливі. Протягом операції «Курорт - 2010» податківці на підставі баз даних та іншої інформації ретельно вивчають та аналізують діяльність суб’єктів господарювання, що працюють у місцях масового відпочинку громадян, у сфері ресторанного та готельного бізнесу, відпочинку та рекреації, турагентської та туроператорської діяльності, надання житла в оренду, розважальних послуг, роздрібної торгівлі харчовими продуктами, паливно-мастильними матеріалами, алкогольними напоями і тютюновими виробами тощо.

Згідно із затвердженим розпорядженням ДПА України операція «Курорт - 2010» розпочалася з 12 травня і триватиме до вересня включно. Громадяни готуються до відпочинку влітку, податкові органи - до плідної праці. Головна мета, яка постала перед податківцями - виявлення фактів незаконного надання послуг в міні-пансіонатах, базах відпочинку, готелях, домоволодіннях, квартирах. Щороку влітку активізуються заробітчани, які масово прямують до курортних регіонів. Тому ще одним напрямком роботи податкових органів є виявлення працівників, трудові відносини з якими не оформлено відповідно до чинного законодавства. Також особливу увагу податківці приділятимуть дотриманню суб’єктами господарювання чинного законодавства щодо реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Усвідомлення підприємцями того факту, що їх діяльність перевіряється, дисциплінує та підвищує рівень якості наданих послуг, і в результаті збільшується кількість податків, сплачених до бюджету.

Кирило Петренко,

головний державний податковий ревізор-інспектор.

 

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Июль 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013