Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Август 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.День Прапора
Розділ: У райдержадміністрації
 

23 серпня біля приміщення райдержадміністрації і районної ради відбулася церемонія підняття Державного Прапора України. Право підняти Прапор було надано голові районної держадміністрації В.О.Поддубному.

Прапор – одна з офіційних емблем держави, яка символізує її суверенітет і є свідченням нашої унікальності, своєрідним генетичним кодом нації. Про це говорили у своїх виступах голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, голова районної ради В.П.Карась.

На церемонію були запрошені представники трудових колективів, громадськості, політичних партій і громадських організацій.

 
День Незалежності
Розділ: У райдержадміністрації
 

Святкування Дня Незалежності у Білозерці розпочалося зранку 24 серпня урочистим мітингом біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Відкрив мітинг Білозерський селищний голова О.В.Царюченко. Зі словами вітань звернулися до білозерців голова райдержадміністрації О.В.Поддубний і голова районної ради В.П.Карась. Про історичне значення проголошення Незалежності 19 років тому розповів вчитель історії С.М.Потеряйко.

На знак глибокої шани до кращих представників української нації, які зробили вагомий внесок у становлення України як самостійної держави, білозерці поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю. 

 
День народження вітчизни
Розділ: Офіційно
 

День Незалежності - головне свято для кожної країни світу. Україна відчуває його урочистість особливо гостро, адже наші прадіди століттями боролися за незалежність своєї Батьківщини. 24 серпня 1991 року історична справедливість була відновлена - Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України.

Через 19 років після тієї урочистої події нікому і в голову не спаде висловлювати сумніви в реальності незалежності нашої країни, хоча перші роки суверенного розвитку давалися молодій Українській державі непросто.

Розрив економічних зв’язків спровокував серйозне падіння рівня життя, країну охопила соціальна напруженість. Але в українців вистачило мудрості не з’ясовувати відносини один з одним за допомогою зброї або застосування сили, провидіння вберегло нашу країну від братовбивчого протистояння. Більше того - Україна стала першою у світі державою, яка добровільно відмовилася від ядерного арсеналу, а в 1994-му в нашій країні були проведені перші на пострадянському просторі дострокові президентські вибори, що закінчилися передачею влади від Леоніда Кравчука до Леоніда Кучми.

Україна всі ці роки послідовно, нехай на різних швидкостях, просувалася вперед. Наша країна була і серед економічних лідерів Східної Європи (під час прем’єрства Віктора Януковича у 2003 - 2004 роках), і в повній мірі випробувала на собі удар світової економічної кризи, який тодішній прем’єр Юлія Тимошенко не зуміла зупинити на порозі нашої Батьківщини. Сьогодні економічне становище країни кардинально поліпшується: зростають обсяги валового внутрішнього продукту, вперше за кілька років зовнішньоторговельне сальдо має позитивний показник (за перше півріччя 2010 року - плюс 400 мільйонів доларів). Керівництво країни нарешті демонструє готовність підкріплювати суверенітет країни не тільки ритуальними обіцянками чи полум’яними закликами, але і реальними справами.

Прихід до влади Віктора Януковича ознаменував собою новий період у новітній історії країни. Шлях Віктора Федоровича до посади Президента був непростий, але він бездоганно впорався зі своїм завданням, зумівши витримати і випробування 2004 роком, і непрості президентські вибори 2010 року. Сьогодні глава держави постійно демонструє, що готовий об’єднати політиків будь-якої політичної орієнтації заради спільної великої мети - служіння процвітанню України.

Ще одна особливість правління Януковича: він першим з лідерів України розпочав втілювати реальні реформи. Забезпечення незалежного судочинства, бюджетна реформа, безпосередня участь Президента в обговоренні Податкового кодексу зміцнили авторитет глави держави. Янукович оголосив нещадну боротьбу корупції, яка представляє реальну загрозу незалежності нашої країни. Главі держави вдалося не тільки відновити керованість державної машини, але й стати гарантом прав і свобод мільйонів своїх співгромадян.

За ініціативою Президента Верховна Рада прийняла закон «Про основи внутрішньої і зовнішньої політики», який закріпив статус нашої країни як незалежної позаблокової держави. Україна як держава з унікальним географічним розташуванням має всі шанси стати повноцінним членом європейської сім’ї народів. Для цього потрібно зовсім небагато: всі ми повинні працювати на процвітання нашої Вітчизни, кожною дією і кожним помислом підтверджуючи, що незалежність України - це назавжди. Напевно, в цьому і полягає сенс справжнього, не показного, патріотизму, якого сьогодні потребує наша Батьківщина. І хоча Україна відзначає всього 19-й день народження, їй вже є чим пишатися, і з кожним роком приводів для гордості у мільйонів українців буде все більше і більше.

     Віктор Реутов, політолог.

 
У районній раді
Розділ: У райраді
 

У відповідності із статтею 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ХL сесія районної ради п’ятого скликання відбудеться 31 серпня 2010 року у залі засідань районної ради. Робота сесії розпочнеться о 10.00.

На розгляд сесії районної ради винесено питання:

Про внесення змін до рішення районної ради від 14.05.2010 року №521 “Про районний бюджет на 2010 рік”. Доповідає начальник фінансового управління райдержадміністрації Піскун О.М.

Про внесення пропозицій щодо загального складу районної ради шостого скликання. Доповідає голова районної ради Карась В.П.

Про протест прокурора. Доповідає голова районної ради Карась В.П.

Про зняття з контролю та продовження терміну дії районних програм. Доповідає голова районної ради Карась В.П.

Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період. Доповідає голова районної ради Карась В.П.

На сесію районної ради запрошено депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації Поддубного В.О., його заступників, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації.

 
Благоустрій України
Розділ: У райдержадміністрації
 

У районі триває двомісячник з благоустрою та санітарного утримання населених пунктів району. Станом на 25 серпня, згідно з інформацією, наданою селищною, сільськими радами, відремонтовано 1,45 тис.кв. метрів асфальтобетонного покриття; прибрано 184,7 км доріг; встановлено 10 дорожніх знаків; нанесено 187 кв. м. дорожньої горизонтальної розмітки та пішохідних переходів; відремонтовано 15 зупинкових павільйонів; викошено 391,2 тис. кв. м придорожніх зелених зон, парків, скверів; повалено 157 шт. сухих та аварійних дерев; встановлено 42 урни для сміття та 5 лавок; ліквідовано 43 стихійних сміттєзвалища; відремонтовано 22,87 км парканів та огорож; відремонтовано та впорядковано 64 пам’ятники; викошено та впорядковано 56,5 га кладовищ.

У заходах взяли участь 1102 громадян району та було задіяно 56 одиниць транспорту.

Відділ житлово-комунального господарства районної державної адміністрації
Велике прибирання
Розділ: У райдержадміністрації
 

19 серпня у нашому районі, як і по всій Україні, відбувся всеукраїнський суботник з благоустрою населених пунктів, присвячений 19-й річниці Незалежності України. У ньому взяли участь жителі усіх населених пунктів району, працівники закладів освіти, культури, підприємств сільськогосподарського призначення, працівники закладів соціальної сфери, підприємств, організацій. Як повідомили у відділі житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, у ході акції впорядковано 203 тис. кв.м придорожніх зелених зон, парків, скверів; 217,3 тис. кв.м територій, прилеглих до підприємств, установ, організацій усіх форм власності та прибудинкових територій. Ліквідовано 23 несанкціоновані сміттєзвалища. У заходах взяли участь близько 11 тисяч мешканців населених пунктів.

Зокрема, працівники управлінь і відділів  райдержадміністрації прибрали центр Білозерки, працівники селищної ради побували з трудовим десантом на березі Білого озера біля джерел. Післяобідньої пори дзвінкими голосами наповнився сквер на вулиці Карла Маркса – тут порядкував колектив Білозерської ЗОШ №1. Вийшли на суботник і мешканці багатоквартирних будинків по Станіславському шосе.
Живи та міцній, українська державо!
Розділ: Ювілеї
 

Давно вже у Чорнобаївці не проводилися такі велелюдні районні свята, як 21 серпня цього року. Одна за одною під’їжджають делегації. Всі святково одягнені, з чудовим настроєм, очікуванням чогось надзвичайного. Більшість людей знайомі один з одним. То там, то тут чуються радісні вигуки, вітання. Групами оглядають виставки сільськогосподарської продукції, які підготували сільські ради. Сьогодні навіть природа сприяє гарному настрою, бо після такої довгої, виснажливої спеки ранок напрочуд свіжий, прохолодний і сонячний. Тож поспішаймо на свято!

Починається воно з виступу зведеного самодіяльного хору Станіславського і Олександрівського сільських будинків культури. І з перших звуків злагоджених голосів відчувається підйом, захоплення музикою. Справді, хіба є щось гарніше за українську пісню?

Залою пливе синьо-жовтий прапор держави Україна, який міцно тримає у руках бригадир тракторної бригади ПОК “Зоря” І.В.Олійник. Звучить Гімн України. Дівчата в національних костюмах хлібом-сіллю вітають голову райдержадміністрації В.О. Поддубного та голову районної ради В.П.Карася. Слово для виступу надається В.О.Поддубному. Він говорить про становлення незалежної України, про те, що майбутнє держави залежить від її громадян, від їх відповідального ставлення до своїх обов’язків. Валерій Олександрович привітав присутніх з 19-ю річницею Незалежності, з успіхами, яких досягли хлібороби під час збирання цьогорічного врожаю ранніх зернових. Район посів почесне перше місце в області, намолотивши 120 тис. тонн зерна, або десяту частину всього урожаю Херсонщини. По урожайності маємо третє місце серед районів області, і становить вона 24,4 центнери з гектара.

В.П.Карась, як завжди, знайшов сердечні слова для привітання з Днем Незалежності України. Щодо успіхів хліборобів, то він підкреслив, що цьогорічний врожай середній за п’ять років. Та, зважаючи на несприятливі погодні умови, можна вважати його успішним, а працю хліборобів - героїчною. Володимир Петрович тепло говорив про ветеранів сільськогосподарського виробництва. Він вважає, що саме їх віддана праця стала запорукою сьогоднішніх успіхів хліборобів району.
Богатирі землі білозерської
Розділ: Спорт
 


Увечері 24 серпня у центрі Білозерки всі, хто бажав, могли стати учасниками районного спортивного свята “Богатирські ігри”.

Перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов привітав білозерчан зі святом і вручив Миколі і Марії Стародоновим, які виховують шістьох неповнолітніх дітей, подарунки і посвідчення батьків багатодітної сім’ї. Привітав їх і селищний голова О.В.Царюченко, теж вручивши подарунки.

Спортивне свято розпочали показові виступи справжніх богатирів району – важкоатлетів. Головний суддя змагань – суддя Національної категорії, тренер-викладач Чорнобаївської дитячо-спортивної школи Анатолій Михайлович Базилюк зазначив, що важка атлетика району розпочала свою спортивну історію з 1981 року спочатку в Чорнобаївці, потім в Білозерці. За цей час підготовлено 8 майстрів спорту, 26 кандидатів у майстри спорту, 92 першорозрядника. Серед відомих прізвищ Вадим Бутрій – майстер спорту Радянського Союзу з важкої атлетики, бронзовий призер УРСР серед юнаків, Олександр Хоменко – триразовий срібний призер СРСР з гирьового спорту, Валентин Герасимчук – призер України з гирьового спорту, В’ячеслав Базилюк – кандидат у майстри спорту України з важкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату України серед кадетів, Максим Бондарев – майстер спорту України з важкої атлетики, чемпіон України серед юнаків, Станіслав Гуменюк – майстер спорту України з важкої атлетики, неодноразовий чемпіон і призер Всеукраїнських змагань.

У святковий вечір білозерчани побачили виступи молодих спортсменів - 11-річного Владислава Циголя (на знімку вгорі), який займається 6 місяців, і 15-річної Олени Хомченко, яка тренується лише рік, але встигла стати чемпіоном області серед кадетів, членом збірної команди області. Потім виступали більш досвідчені Дмитро Сиволап і Микола Терент’єв – чемпіон ІV літніх молодіжних ігор України 2006 р., срібний призер Всеукраїнських ігор 2007 р., бронзовий призер Кубка України 2009 р., бронзовий призер чемпіонату України цього року, член Національної збірної, майстер спорту.

Свою майстерність продемонстрували також маленькі вихованці тренера Я.Насірова з Білозерської ДЮСШ – спортсмени з греко-римської боротьби.

Після цього позмагатися у піднятті штанги мали змогу всі бажаючі, і такі знайшлися. Не перевелися ще богатирі на землі білозерській! Позмагалися наші козаки, перетягуючи авто (на знімку внизу), стрибаючи у висоту з місця – ці конкурси викликали найбільшу цікавість і азарт у вболівальників. Не менш захоплюючими були змагання з арм-реслінгу і перетягування канату. Приємно було бачити і те, що наші хлопці не менш вправні і з важкими гирями. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Т.Є.Тритенко, головний спеціаліст Т.В.Павлик вручили спортсменам кубки і грамоти від райдержадміністрації.

Одночасно дітлахам запропонували розваги з веселими казковими персонажами, яких зображали артисти Херсонського драматичного театру, запрошені Центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді. Всі гуртом співали, розказували вірші, гралися. А поруч – Центр творчості дітей та юнацтва пропонував участь у “Караоке”, подушковій битві, прикрашанні козака, перенесенні картоплі у ложці… Веселощі вирували у всіх куточках центральної площі райцентру. Учасники конкурсів не залишилися без нагород, подарунки їм підготувала райдержадміністрація. Начальник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді М.А.Жадан потурбувався про те, аби пригостити дітей і дорослих морозивом. Довго ще лунали над Білозеркою музика і сміх, святковий настрій не залишав ні дорослих, ні малечу.

Олена ЦУРКАН.

 
Свято незалежності
Розділ: Ювілеї
 

у Велетенському

Справжнім відкриттям талантів став концерт до Дня незалежності України, який відбувся 21 серпня у Велетенському будинку культури. Традиційно захід пройшов на високому рівні. Концертна програма складалась з різноманітних за жанрами номерів, виступ кожного артиста був неповторним. У святі взяли участь найбільш яскраві таланти села. В одне захоплююче дійство поєднались виступи маленьких козачат – вихованців дитячого садочку та народного жіночого колективу, дівочого ансамблю, солістів–вокалістів будинку культури, учасників танцювальної студії “Кураж” і театру мініатюр “Маска”. Незабутні враження на гостей справила вокально-танцювальна композиція на пісню М.Поплавського “Сало”, під час якої господарі свята пригостили глядачів канапками з цим незрівнянним національним продуктом.

Теплих та щирих слів вдячності заслуговує Кізомиський сільський голова Н.І.Бандурист, яка постійно відвідує культурні заходи села. Напередодні головного державного свята Наталія Іванівна вручила почесні грамоти та грошові премії найкращим працівникам бюджетної сфери, ветеранам праці та учасникам художньої самодіяльності. Особлива подяка - директору Велетенського БК О.М. Белінській, художньому керівнику М.В.Чміль і всім тим, хто вкладає в улюблену справу усі сили та намагається збагатити культурне життя на селі.

Низький уклін вам, творчі люди Велетенського, за ваш талант та радість зустрічі з прекрасним!

Антоніна Тупіконенко.

 

у Софіївці

У селі Софіївка до 19-ої річниці Незалежності проведено урочисте свято, в організації якого взяли участь Широкобалківська сільська рада і будинок культури. Свято розпочалось з привітання сільського голови І.Д.Самойленка та побажань любові, добра і процвітання.

Виїзний концерт провели директор будинку культури Л.В.Мудрак, який підготував музичний супровід та світлове оформлення номерів, і художній керівник В.В.Козко, яка виступала в ролі ведучої. На святковий вечір були запрошені секретар сільської ради Завещена О.Л.,головний бухгалтер Волос Л.В., яка виконала чудову пісню, Винокурова М.В. - заспівала пісню “Чортополох”, творчий колектив будинку культури, до якого увійшли талановиті представники молоді Стешенко Ольга, Тимощук Лілія, Самойленко Ольга, Гречана Галина, Цимбалюк Яна, Матсенко Юлія, Кожокарь Руслана. Дует “Віоріка” у складі Побережної Тетяни та Садовської Юлії теж показав чудові художні номери. Симоньянц Світлана разом із Мудраком Л.В. виконали незабутню пісню “Червона рута”.

Своїх односельців вітали діти, які разом з дорослими розділили це чудове свято.

Інна Кубишкіна,

завідувач Софіївською бібліотекою.

 
Відпочили з користю!
Розділ: Освіта
 

Для розвитку інтелекту і креативності особливо важливим є читання в дитячому та юнацькому віці. Саме до 25 років ростуть мозкові клітини, і тому розумовий багаж, придбаний у цьому віці, набагато об’ємніший і вагоміший від того, якого ми набуваємо протягом усіх наступних років.

«Читай – і стань успішним!» - таку назву отримала обласна бібліотечна акція, запропонована обласною бібліотекою для дітей і розрахована на 2008-2012 роки. Ідея акції полягає в тому, щоб стимулювати соціальну активність молоді та підлітків, спрямувати її на виконання суспільно-значущої справи – заохочення дітей до читання.

У бібліотеках району організовано волонтерські бригади, які здійснюють просування книги – через читання волонтерами для дітей у школах, дитячих садочках. Юні волонтери районної дитячої бібліотеки під керівництвом бібліотекарів зробили під час літніх канікул чимало корисних справ. Це підготовка та проведення свята «Фантазери-казкарі», конкурсної програми «Хрестики-нулики» в таборі ЦТДЮ, літературних ігор та вікторин на пришкільних майданчиках, показ лялькових вистав та невеличких театралізованих вистав за улюбленими казками дошкільнят. Серед волонтерів районної дитячої бібліотеки - учні Білозерської ЗОШ №2 Надя Кравченко, Анжела Микитюк, Оля Карпенко, Оля Кравченко, Боря Лесик, Каріна Миронець, Іра Баландіна та учні Білозерської ЗОШ №3 – Настя Татарська, Анжеліка Демура.

Дуже вдячна дітям за бажання допомагати, наполегливість, дисциплінованість, невгамовну енергію, шквал різноманітних ідей, а їхнім батькам та вчителям за те, що виховали дітей саме такими. Сподіваюсь, що наша волонтерська робота посіє в душах маленьких білозерчан любов до книги та бажання читати.

Ангеліна Вєтрова, заступник директора Білозерської ЦБС по роботі з дітьми.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Август 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  купити телефон
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013