Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Сентябрь 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.До дня партизанської слави
Розділ: Новини
 

 


22 вересня, у День партизанської слави, громадськість Білозерки хвилиною мовчання і покладанням квітів

до Вічного Вогню вшанувала пам’ять про земляків – героїв партизанського руху.

Про винятковість і важливість діяльності партизанських загонів говорив у своєму виступі голова райдержадміністрації В.О.Поддубний.

Після урочистостей перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов і ветерани відвідали могили земляків-партизанів.
Повідомлення
Розділ: Офіційно
 

Шановні громадяни!

 • 1 жовтня 2010 року о 16.00 у районному кінотеатрі за адресою смт Білозерка, вул. К.Маркса, 90, відповідно до п.6 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відбудеться звіт Білозерського селищного голови Олександра ВолодимировичаЦарюченка перед громадою. 
 • 30 вересня о 10.00 в приміщенні районної державної адміністрації, кабінет №9 проводитиме прийом громадян з особистих питань начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації Валерій Михайлович  Афанасьєв."Молодь при владі"
Розділ: У райдержадміністрації
 

Голова райдержадміністрації затвердив заходи щодо проведення в районі акції “Молодь при владі”. У рамках цих заходів відділ освіти залучатиме до проведення класних годин, зустрічей державних службовців органів законодавчої і виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Для залучення активної молоді безпосередньо до процесів державного управління організовується її “стажування” на керівних посадах районної ради, райдержадміністрації, управлінь і відділів, селищної і сільських рад.

Передбачена також нарада за “круглим столом” для представників влади і молоді, яка пройшла “стажування”.
Профілактика злочинності залишається актуальною
Розділ: У райраді
 

21 вересня відбулась ХLI сесія п’ятого скликання, на якій головував заступник голови районної ради В.Л.Корнієнко. До порядку денного увійшло сім питань, перше з яких “Про хід виконання комплексної програми профілактики злочинності в Білозерському районі на 2006-2010 роки” доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов.

За звітний період на території району здійснювалися заходи із боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, із профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми. При райдержадміністрації функціонує спостережна комісія. В рамках реалізації Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк до 2015 року, розроблено план заходів. На контролі комісії перебуває 34 особи. Доповідь Є.О.Устинова доповнив прокурор району Р.В.Грищук. Руслан Володимирович наголосив на ряді причин, які впливають на зростання злочинності.
Сміливі, відважні, героїчні
Розділ: Люди району
 

У районному музеї у розділі “Наш край у Великій Вітчизняній війні” окреме місце відведено учасникам партизанського руху з Білозерського району. Тут експонуються знімки, документи, спогади партизанів, які викликають великий інтерес та захоплення. Партизани – це сильні духом і мужні люди, патріоти своєї Батьківщини.

Експонуються списки, які збереглися у державному архіві і підтверджені архівними документами. До них занесені люди, які визнані дійсними учасниками партизанського руху і отримали партизанський квиток. На жаль, сьогодні їх вже немає серед нас.

n Батіщев Яків Сергійович -  член підпільної групи “Патріот Батьківщини”, м. Миколаїв. Проживав у с. Ясна Поляна. n Бєлоножко Максим Михайлович - начальник штабу патріотичної групи підпільників у Нововоронцовському районі. Проживав у с. Радянське. n Бомешко Галина Тимофіївна – зв’язкова, учасниця партизанського руху в Дніпропетровській області. Проживала у смт Білозерка. n Бурим Василь Пилипович – комісар з’єднання підпільної організації с. Прилуцьке Чернігівської області, з’єднання партизанських загонів ім. Молотова. Проживав у с. Садове. n Бутрамей Олександр Ксенофонтович – командир взводу бригадної розвідки 11-ї Калінінської партизанської бригади. Проживав у с. Чорнобаївка. n Вітроумова Ульяна Максимівна – зв’язкова партизанського загону №65 під командуванням Брихунця Змієвського району Харківської області. Проживала у с. Микільське. n Воронов Андрій Тихонович – боєць партизанського загону Полянчика. Проживав у с. Посад-Покровське. n Гавриленко Володимир Дмитрович – рядовий партизанського загону ім. Тимошенка. Проживав у с. Посад-Покровське. n Глушаченко Петро Романович – старшина, боєць-кулеметник з’єднання Федорова. Проживав у с. Киселівка. n Ковтун Павло Павлович – зв’язковий загону Ілюші Кулика, м. Херсон. Проживав у с. Киселівка. n Корецький Іван Купріянович – рядовий, партизанська група Овчаренка від партизанського загону Куценка. Проживав у с. Олександрівка. n Кулик Анатолій Петрович – рядовий, учасник партизанського руху в загоні Ковпака. Проживав у с. Правдине. n Михайлевський Павло Кирилович – боєць загону Краснодарського краю. Проживав у смт Білозерка. n Музика Петро Миколайович – рядовий партизанського загону ім. Тимошенка. Проживав у с. Посад-Покровське. n Павленко Андріян Петрович – одиночка, індивідуальна група в с. Ясна Поляна. Проживав в с. Ясна Поляна. n Лі-Хун-Чжан Георгій Володимирович – боєць партизанського з’єднання Соколова. Проживав у с. Микільське. n Свириденко Петро Олексійович – рядовий з’єднання ім. Емалдінова. Проживав у с. Петрівське. n Супрун Михайло Федорович – рядовий партизанського загону Мельникова. Проживав у с. Правдине. n Тарасов Михайло Олексійович - командир диверсійної роти, Житомирська область, партизанське з’єднання ім. Щорса. Проживав у смт Білозерка. n Тарасова Неоніла Іванівна – лікар, Житомирська область, партизанське з’єднання ім. Щорса. Проживала у смт Білозерка. n Токарєв Іван Іванович – кулеметник партизанського загону Гусєва. Проживав у с. Велетенське. n Уткіна Віра Лук’янівна – зв’язкова партизанського загону Снігурівського району Миколаївської області. Проживала у с. Чорнобаївка. n Хаварова Євдокія Петрівна – рядова, член організації “Центр” Миколаєва. Проживала в с. Токарівка. n Червяковський Микола Махтійович – рядовий партизанського загону ім. Тимошенко. Проживав у с. Посад-Покровське.

Районна рада ветеранів, районний музей.

 
25 сімей вже мають субсидію
Розділ: Новини від організацій
 

В управлінні праці та соціального захисту населення продовжується інформування населення про призначення житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Працівники управління вже провели інформаційні зустрічі у Широкій Балці, Томиній Балці, Киселівці, Надеждівці, Правдиному, Микільському, Чорнобаївці. Питання, які звучали на зустрічах, схожі. Наголошуємо, що субсидія призначається саме власнику житла і враховується дохід усіх зареєстрованих у цьому житлі осіб.

Класичний приклад простого призначення субсидій – це коли звертається сім’я пенсіонерів, яка, крім пенсії, не має ніяких додаткових доходів. У такому випадку до управління подається заява та декларація. Довідки про пенсію (від управління Пенсійного фонду), про склад сім’ї (від сільради) та інформацію від підприємств-надавачів послуг про використаний газ, електроенергію, воду управління додає в особову справу самостійно.

Коли ж у сім’ї є студенти, працюючі члени родини, або сім’я здає в оренду земельний пай, - то тут без довідок про стипендію, заробітну плату та дохід від здачі землі в оренду не обійтися.

На теперішній час за 817 заявами призначено субсидії 25 сім’ям.

Проведені розрахунки свідчать, що значна кількість населення набуде право на житлову субсидію саме в опалювальний період.

Управління проводить попередній запис на прийом на жовтень, листопад та грудень поточного року за тел. 33-112. Одночасно прийом громадян і документів здійснюють соціальні працівники при сільських радах.

Управління праці та соціального захисту населення.
Від джерел білого озера - до вершин всесвітньої слави
Розділ: Ювілеї
 

25 вересня Сергію Бондарчуку виповнилося б 90 років

На мальовничому березі Білого озера, де б’ють цілющі джерела і панує надзвичайний спокій, пройшли перші роки життя великого кіномитця С.Ф.Бондарчука. В історію кінематографа Сергій Федорович увійшов як талановитий актор та режисер. Його роботи стали відомими на увесь світ. І хоч творчий шлях видатного кінорежисера не пов’язаний з Білозеркою, рідні серцю місця, щира любов до безкраїх південних степів, до батьківської хати-мазанки зі світлицею, де в рушниках висів портрет Т.Шевченка, назавжди лишились у його пам’яті. Минуло майже двадцять шість років, як пішов з життя знаменитий кінорежисер, але про його внесок у розвиток кіномистецтва нагадує землякам низка відомих картин та пам’ятний знак, встановлений на честь С.Ф.Бондарчука поблизу рідних місць.

Відомий кінорежисер народився 25 вересня 1920 року в Білозерці. Батько працював головою колгоспу, мати займалась домашнім господарством. Односельці поважали Бондарчуків за чесність, розумне ведення господарства та готовність в будь-який час прийти на допомогу. Ще за шкільних років С.Ф.Бондарчука вабив театр. Ранньому і різнобічному розвитку він передусім завдячує батькові. Федір Петрович був людиною суворою, але поряд з тим любив співати, читати вірші, шанував поезію Шевченка та Пушкіна. Він хотів, аби син став інженером чи лікарем, а вже коли і артистом, то – “актором, а не комедіантом”. Мати Бондарчука, Тетяна Василівна, була людиною поетичною, глибоко відчувала і любила пісню. І хоч не підтримувала вибір сина, радила обирати справу до душі і бути наполегливим. Саме ця риса характеру та нестримний потяг до творчості допомогли С.Ф.Бондарчуку вступити до ВДІКу, а згодом досягти народного визнання. 

 
Дива трапляються...
Розділ: Новини від організацій
 

Останнім часом на вустах усіх українців слово “криза”. І від цього на душі не робиться тепліше. Але дива трапляються. І прикладом цьому є презентація відремонтованого приміщення Чорнобаївської сільської бібліотеки. Тепер воно виглядає зовсім по-іншому: затишно, комфортно, зручно для читачів. Для цього були потрібні чималі кошти. Тому підключилися всі: сільська рада в особі виконуючого обов’язки голови І.М.Дударя, його заступника В.Л.Татарінова, спонсори, громада. Працює в бібліотеці чудовий колектив – люди творчі, доброзичливі, хазяйновиті, справжні майстри своєї справи: завідувачка О.В.Ісаєвська, бібліотекарі В.Г.Антонова, Ю.Кухта. Тому невипадково місцем проведення районного семінару було обрано Чорнобаївську сільську бібліотеку. Незвичність заходу полягала в тому, що з’явилася можливість показати бібліотекарям Білозерщини як завдяки наполегливості, бажанню і терпінню працівників книгозбірні та розумінню і спроможності місцевої влади можна досягти успіху. Професійно продуманий хід семінару з елементами слайдового показу, театралізованими дійствами дозволив його учасникам поринути у світ героїв оповідань українських письменників.

Щиро бажаємо, щоб такі незвичні дива, як у Чорнобаївці, відбувалися у кожній бібліотеці.

Л.Щербина, О.Дудченко, С.Кудіна, Г.Гринчук,

завідувачки відділами ЦБ.

 
Ми приймаємо вітання!
Розділ: Культура
 

30 вересня бібліотекарі всієї України відзначають професійне свято. В цей день ми приймаємо не тільки книжки, а й подарунки та щирі вітання. А подарунки, які останнім часом отримує центральна районна та дитяча бібліотеки, дуже цінні. По-перше, це перемога в програмі «Бібліоміст» та 15 комп’ютерів з вільним доступом до світової мережі. Це ноутбук та потрійна система копіювання в методичний відділ, це література більш як на 10 тис. грн., придбана в цьому році, це мультимедійна система проектування, це капітальні видатки на ремонт бібліотеки та заміну вікон. Нашим великим досягненням стало створення нормативної документації по функціонуванню всієї ЦБС та, зокрема, центральної районної та дитячої бібліотек, це передача приміщення, в якому довгий час перебувала бібліотека, на баланс відділу культури та туризму. За ці подарунки ми щиро вдячні людям, які розуміють, що сьогодні в районному центрі бібліотека повинна бути саме такою потужною, інформативною, сучасною, і максимально підтримують всі наші ідеї по створенню такого закладу.

Важливо, що такі ж позитивні зміни відбуваються і в більшості сільських бібліотек нашого району. А що вже до творчої діяльності! Наші бібліотекарі просто майстри перемагати у всіляких обласних та районних заходах, залучати читачів до участі в проектній діяльності, розкривати нові таланти та просто допомагати людям знаходити радість в житті. Ми любимо свою працю, ми радіємо нашим успіхам, ми мріємо...

Людмила Шишкіна,

директор Білозерської ЦБС.

 
Запобігли небезпеці
Розділ: Нам пишуть
 

Довгий час мене хвилювала ситуація, яка склалася на території дитячого садка №5 по вулиці Поштовій у Білозерці. Справа у тому, що на подвір’ї закладу росли величезні тополі, висаджені понад тридцять років тому. У висоту вони сягали більше двадцяти метрів, а деякі з дерев знаходились поряд з газовою трубою великого діаметру та житловими будинками. При сильному вітрі вони наражали на серйозну небезпеку і людей, і споруди. З проханням запобігти можливій аварії я звернувся до представників районної та місцевої влади. Надзвичайно приємно, що відреагували відразу. Нещодавно дерева спиляли до безпечного рівня. Щиро вдячний голові райдержадміністрації В.О.Поддубному, його заступнику Л.М.Фастовцю та селищному голові О.В.Царюченку за розуміння та допомогу.

Микола Науменко, смт Білозерка.

 

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Сентябрь 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  маша и медведь
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013