Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Октябрь 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Оновлений спортзал чекає
Розділ: У райдержадміністрації
 


Близько 20 років спортзал Петрівської ЗОШ стояв зачинений, бо перебував в аварійному стані - дірявий дах, провисла стеля, яка могла впасти в будь-яку мить, відсутність опалення, зіпсована підлога. І якщо в теплу пору року діти займались спортом на шкільному майданчику, взимку проводити повноцінні уроки фізкультури просто не було змоги. Територіальною громадою не раз піднімалось питання щодо виділення коштів на ремонт спортзалу, але лише у цьому році справа зрушилася з місця. На реконструкцію спортзалу з районного бюджету витрачено майже 80 тисяч гривень. Швидко та якісно реконструйовано систему опалення, встановлено нові двері, відремонтовано підлогу, стелю, дах. Якість робіт перевірив перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов, який завітав до школи на цьому тижні (на знімку ліворуч). Єгор Олександрович залишився задоволений побаченим. Своєї радості не приховували директор школи Г.П.Болокан, учні та батьки, які висловили подяку районній владі та особисто голові райдержадміністрації Валерію Олександровичу Поддубному, який став ініціатором цієї доброї справи.

Після осінніх канікул петрівські школярі займатимуться спортом в оновленому спортзалі. Це ще раз доводить ефективність роботи районної влади.
Для творчості - всі умови
Розділ: Культура
 

Здається, тільки вчора гріло тепле сонечко, а вже легким морозцем дмухає на багряне листя золота осінь. Так швидко плине час і дуже хочеться зібрати всі яскраві барви життя та залишити їх у своєму серці.

Для нас, учасників танцювальної студії “Кураж” при Велетенському будинку культури, танок – стан душі, який повністю змінив наше життя. П’ятий рік поспіль кожну хвилину вільного часу ми присвячуємо цьому надзвичайному заняттю. Через танець на сцені розкривають душу учасники різного віку.Наш колектив, яким опікується Марина Вікторівна Чміль, став справжнім улюбленцем глядачів. А головне, що сьогодні ми маємо усі належні умови для творчості.

В останні роки наш будинок культури змінюється на очах. Відремонтоване приміщення привітно зустрічає глядачів на кожне свято. Щиро дякуємо за небайдуже ставлення до культурного життя на селі голові Кізомиської сільської ради Н.І.Бандурист. Вона постійно допомагає колективу у вирішенні будь-яких проблем. Велика подяка голові райдержадміністрації В.О.Поддубному. За його сприяння виділено кошти на заміну в будинку культури трьох вхідних дверей. Тривалий час нам, учасникам танцювального колективу, не вистачало теплого спеціалізованого приміщення для репетицій. Та дякуючи людям з Партії Регіонів та особисто першому заступнику голови райдержадміністрації Є.О.Устинову, наша мрія збулася. На реконструкцію хореографічного залу виділено 60 тисяч гривень.

Шановні читачі газети, запрошуємо вас на концерти! Наш черговий виступ - 13 листопада о 18.00. Двері Велетенського будинку культури завжди відчинені для тих, хто насолоджується усіма барвами життя.

Учасники танцювальної студії “Кураж”.

 
Мрії збуваються
Розділ: Освіта
 


Дитинство – найкраща пора. Хто з нас не любив дитячих розваг: гойдалок, гірок, пісочниць... Але, на превеликий жаль, наші діти  цього позбавлені і можуть про такий відпочинок тільки мріяти.

Та мрії збуваються. Завдяки нашому односельцю, колишньому учневі Садівської ЗОШ Олегу Анатолійовичу Волкову у Садовому з’явився дитячий майданчик. Його відкриття стало справжнім святом у селі, на яке завітали начальник відділу освіти Г.І.Васильєва, сільський голова Л.Л.Кириченко, директор школи В.І.Волкова, вчителі, батьки та діти. Найменших радість просто переповнювала, їхні очі аж сяяли щастям.

Дякуємо Олегу Анатолійовичу за щире серце та гідні прикладу вчинки, зичимо здоров’я, успіхів, творчих злетів, здійснення всіх мрій.

Лілія Бабко.

 
Довіру виправдали
Розділ: Освіта
 

Ми хочемо, щоб наші діти мали найкращі умови навчання, виховання. Але, на жаль, не завжди все відбувається так, як хочеться. Протягом багатьох років дошкілля фінансувалося за залишковим принципом. От і доводилось звертатись до батьків, просити фермерів та підприємців. Станіславці з розумінням ставилися до проблем дитячого садка. Адже він не працював майже 10 років. Тому всі разом взялися за відбудову.

Сьогодні слова подяки за прекрасний дитячий садок говоримо в першу чергу батькам, фермерам Стеценку Д.В., Пупенко В.В., Сахненко Д.А, Ференцу В.І., Дністрянському В.С., Луценко С.А., Алхімовій С.С., Руденку М.М., Дудкі Т.Я., Рідкобородому В.Д., приватним підприємцям Скробресі С.І., Майданик Л.Ф., Гребенюк Т.М., сільському голові Морозову О.В.

За сім років приміщення і подвір’я дошкільного закладу стали гарними і затишними. Однак постала проблема заміни вікон, які в деяких кімнатах вже випадали самі. Коштів на заміну вікон не було ні в сільському, ні в районному бюджеті.
Благоустрій України
Розділ: У райдержадміністрації
 

Завершується двомісячник з благоустрою та санітарного утримання населених пунктів району, у ході якого станом на 26 жовтня територіальними громадами селищної, сільських рад відремонтовано 1,91 тис. кв. метрів асфальтобетонного покриття; прибрано 248,27 км доріг; нанесено 220 кв. м. дорожньої горизонтальної розмітки та пішохідних переходів; відремонтовано та впорядковано 19 зупинкових павільйонів; викошено 447,6 тис. кв. м придорожніх зелених зон, парків, скверів; встановлено 46 урн для сміття та 7 лавок; ліквідовано 60 стихійних сміттєзвалищ; відремонтовано 30,4 км парканів та огорож. Підтримується у належному стані 64 пам’ятники; викошено та впорядковано 56,5 га кладовищ. В заходах взяли участь 13,64 тис. громадян району та було задіяно 58 одиниць транспорту.

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації.
Квітка для батьків
Розділ: Новини від організацій
 


Районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді спільно з Херсонською обласною молодіжною громадською організацією «Молодіжний центр регіонального розвитку», «Нова генерація» в рамках роботи клубу сімейного дозвілля «Родина – джерело життя!» 26 жовтня організували проведення тренінгу «Права дітей в дії!»

Його учасниками стали прийомні діти і вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Під час тренінгу діти розширили знання щодо своїх прав та обов‘язків.

Дітей молодшого шкільного віку було задіяно до групового заняття. Спеціалісти Білозерського районного центру соціальних служб для дітей і молоді ознайомили учасників зі світом орігамі, його історією виникнення. Кожен із учасників власноруч зробив подарунок - квітку для своїх батьків.

Ольга Зубко.
Як “розповіли” кошти...
Розділ: Новини від організацій
 

Ревізори перевірили правомірність витрачання понад 15 млн. грн., які спрямовано з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню Білозерського району впродовж вересня 2007 - липня 2010 років. КРУ встановило фінансових порушень на суму 15,03 тис. грн.

Виявлено випадки приховування громадянами даних про власні доходи, тому їм довелося повертати невірно призначену субсидію. Деяким громадянам, котрі подали недостовірні дані про наявність транспортного засобу, теж доведеться повертати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.

Зафіксовано факти надання підприємством недостовірних даних про доходи працівника, якому в подальшому не донараховано субсидію. Крім того, деякі одержувачі допомоги (по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) незаконно отримали зайві грошові суми, коли працювали на повну ставку, повний робочий день під час декретної відпустки. Отже, такі матері не повідомили органи праці та соціального захисту населення про зміну обставин, що впливають на виплату допомоги.

Шановні мешканні району! Просимо повідомити за телефоном довіри 33904 про всі відомі вам випадки незаконного та нецільового використання бюджетних коштів, крадіжок майна тощо.

Контрольно-ревізійний відділ в районі.
Податкова служба інформує
Розділ: Новини від організацій
 

Відмовляєшся від ідентифікаційного номера? Отримай відмітку у паспорті!

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про Державний реєстр фізичних осіб - - платників податків та інших обов’язкових платежів» у 1997 році створено єдиний державний автоматизований банк даних – Державний реєстр фізичних осіб. Це система обліку платників податків та інших обов’язкових платежів, якої раніше не існувало. Згідно з цим Законом у Державному реєстрі проводиться реєстрація особи з однозначним присвоєнням їй ідентифікаційного номера. В Законі зазначено: громадянин може відмовитися від ідентифікаційного номеру через свої релігійні або інші переконання. Для цього йому потрібно подати заяву до податкової інспекції за місцем реєстрації.
Грип можна попередити
Розділ: Новини від організацій
 

З настанням холодних днів, перепадів температури спостерігається зростання кількості простудних захворювань, зокрема грипу.

Грип - гостре інфекційне вірусне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом: при кашлі, чханні, розмові. Особливо важко переносять грип діти, люди похилого віку та хворі на серцево-судинні і легеневі захворювання. Не слід забувати, що грип - це не лише нежить, кашель, температура, а й можливі ускладнення, які дуже важко лікуються. Він “відкриває” шлях іншім хвороботворним мікробам, різко знижуючи опір організму, згубно діє на легені, серце, нирки.

Поки йде дискусія - буде епідемія грипу у нас чи ні, нагадаємо, що запобігти хворобі завжди легше і дешевше, ніж боротися з грипом та ускладненнями після нього.   Звичайно,  найкращим    профілактичним  засобом  від  грипу  є  щеплення.. Сьогодні на українському ринку зареєстровані вакцини “Інфлувак” (Нідерланди), “Ваксигрипп” (Франція), “Гриппол НЕО” (Україна), “Флюарікс” (Німеччина), “Гриппол ПЛЮС” ( Україна). Але вакцинацію треба робити до початку настання епідсезону, щоб набути імунітет. Імунітет від вакцинації діє протягом одного року.
Внески – за себе і членів сім’ї
Розділ: Новини від організацій
 

17 липня цього року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до законів України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” і “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” від 08.07.10р. № 2461-VI. Згідно з ними підприємців, що сплачують єдиний податок або фіксований патент зобов’язали платити до Пенсійного фонду України за себе і членів сім’ї, що беруть участь у підприємницькій діяльності, внески в розмірі не менше мінімального страхового внеску.

Закон про пенсійне страхування не передбачає пільг для підприємців-інвалідів і пенсіонерів. Також він не містить будь-яких послаблень щодо внесків для тих, хто, крім підприємництва, працює у фізичних або юридичних осіб на підставі трудового чи цивільно-правового договору. Тобто сплата роботодавцем за працівника внесків до ПФУ не звільняє останнього від платежів у ПФУ за себе як за суб’єкта підприємницької діяльності. Відсутність діяльності й доходів від неї не звільняє підприємця від необхідності сплати пенсійних внесків.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Октябрь 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Без лишних затрат решить регистрация прав собственности на жилье посоветуем на сайте УКС! . Шкафы из массива дуба на заказ здесь Изготовление мебели и мебельных деталей на заказ
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013