Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Декабрь 2010 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Районна ялинка
Розділ: Новини
 

Минулої п’ятниці на центральній площі Білозерки відбулося відкриття селищної ялинки. Зі щирими словами вітань до білозерців звернулися голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, під патронатом якого відбувся цей захід, і голова районної ради Є.Я.Романова. Найменшим діткам, які зустрічають Новий рік уперше, вони вручили подарунки і побажали гарних новорічних і різдвяних свят.

Новий рік – родинне свято. У кожній оселі новорічна ялинка традиційно об’єднує навколо себе всю сім’ю. Громада Білозерки - теж наче велика родина, тому ялинка, яку встановила селищна рада, об’єднала у тісне коло дорослих і малих. Про це говорив, вітаючи односельців, Білозерський селищний голова О.В.Царюченко. А потім була розважально-конкурсна програма, яку підготували працівники районного будинку культури. Активним учасникам вручалися призи від селищної ради.
Є.Я.Романова: “Я ПОВАЖАЮ ВИБІР ЛЮДЕЙ”
Розділ: Новини
 

За останній рік у країні сталось багато змін. Відбулись вони і у нашому районі. В середині листопада головою районної ради обрано Є.Я.Романову. Напередодні нового року ми зустрілись з  Євгенією Ярославівною, аби дізнатись про роботу районної ради шостого скликання та плани на майбутнє.

- Євгеніє Ярославівно, чи звиклись Ви на новому місці?

- Однозначної відповіді дати не можу. В одних питаннях вже розібралась повністю, над іншими продовжую працювати. Графік роботи дуже насичений, але я не з тих людей, яких лякають труднощі. Та й у своїй роботі я не сама, адже маю підтримку апарату районної ради.

- Думаю, Ви вже встигли ознайомитись зі всіма проблемами територіальних громад району. Які з них, на Вашу думку, потребують першочергового вирішення?

- Перш за все ми повинні дбати про своє майбутнє - дітей та молодь. Починати потрібно зі створення належних умов перебування у дитячих садочках та школах, організації змістовного дозвілля молоді. Ми, представники влади, маємо довести конкретними справами, що підростаюче покоління не байдуже державі. Я думаю, що в деяких населених пунктах це вже відчули, зокрема, у Токарівці, Велетенському, Петрівському, Новій Тягинці, Станіславі. Впевнена, що це лише початок.

- Ви маєте величезний досвід вчительської роботи, чи допомагає він на новій посаді?

- Звичайно, адже на практиці вивчала психологію людей. Умію організувати роботу в колективі, знаходити підхід до кожного його члена. А ще чітко розумію, що вирішення завдань, які поставлені перед колективом, у першу чергу залежать від керівника. Я зроблю все від мене залежне, аби виправдати довіру людей.

- Що можете сказати про роботу депутатського корпусу?

- Майже третина депутатського корпусу залишилась з попереднього скликання. У районній раді представлені “Партія Регіонів”, ВО”Батьківщина”, “ХДСУ”, “Сильна Україна”, “Партія Зелених”, “Удар”. Між депутатами немає гострих протистоянь. Звичайно, у кожного з них може бути свій погляд на вирішення тієї чи іншої проблеми, але мета у нас одна - покращити життя громади. Людям потрібні конкретні справи, а не спалахи політичних амбіцій. Нам немає чого ділити на місцевому рівні. Жителі району покладають на нас величезні надії, і ми повинні виправдати їх сподівання.

- Часто буває, що люди навіть не знають “своїх” депутатів і не отримують від них реальної допомоги. Хто контролює виконання депутатських обов’язків?
Бюджет жорсткої економії
Розділ: У райраді
 

28 грудня відбулася третя сесія районної ради шостого скликання, головне питання якої стосувалось прийняття районного бюджету на 2011 рік. Крім керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, на засідання запросили селищного та сільських голів. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов,  депутати обласної ради А.Г.Луценко та Н.М.Вітренко.

Першим у порядку денному стояло питання “Про програму економічного, соціального та культурного розвитку району на 2011 рік”. За комплексною оцінкою соціально-економічного розвитку районів та міст області за січень-жовтень поточного року наш район посів друге місце. А окремі показники є найвищими в області, зокрема, щодо середньомісячної номінальної заробітної плати одного працюючого та обсягу інвестицій в основний капітал.

 

 
Привітання у дитячому відділенні
Розділ: Офіційно
 


Отримувати подарунки завжди приємно. Напередодні новорічних свят на них особливо чекають діти. Минулого четверга до дитячого відділення районної лікарні завітали перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Н.В.Чумак, аби привітати маленьких пацієнтів з Новим роком. Спеціалісти відділу культури підготували для них цікаву розважальну програму. Дід Мороз та Снігуронька обдаровували  дітей за виконання пісень, декламування віршів, розгадування загадок та знання математики. Наприкінці заходу на головних учасників свята чекав солодкий стіл, організований службою у справах дітей.

 
Новорічна добра казка
Розділ: Освіта
 

Серед чарівних казок дитинства чи не найбільш чарівною залишається новорічна. Саме такою доброю казкою став для категорійних дітей Чорнобаївської ЗОШ перший день зимових канікул, коли до них на свято завітали шановні гості: заступник голови райдержадміністрації Єгор Олександрович Устинов, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Євгеніївна Тритенко. Для шестидесяти дітей із багатодітних, малозабезпечених, неблагополучних сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів гості привезли новорічні подарунки, символічних веселих зайчат, виставу «Кіт-Фактор».

До дітей та батьків звернувся Є.О.Устинов і побажав добра, успіхів у навчанні, впевненості у власних силах, у своєму майбутньому.

Талановиті актори ЦТДЮ (директор О.С.Іванченко) змусили дітей повірити у диво. Щастя та любов панували у святковій залі, дитячі очі блищали, лунав дзвінкий сміх.

До гостей із району приєдналися сільський голова І.М.Дудар та його заступник Д.С.Бутрій. Від депутатського корпусу сільської ради вони вручили 85 категорійним дітям солодощі і цитрусові. Не забули про школярів і сільські підприємці.

Директор школи А.Г.Луценко подякував гостям за подаровану дітям радість. Магічна енергетика свята супроводжуватиме їх протягом канікул, створюючи казковий настрій, утверджуючи віру в добро та милосердя.

Л.Смага,

заступник директора з виховної роботи.

 
Маленьке диво для дітей
Розділ: Освіта
 

Впевнено крокує до завершення 2010 рік. Події, ніби в калейдоскопі, змінюють одна одну... Здається, лише вчора зустрічали рік Тигра, відзначали 65-річчя Перемоги, проводжали у дорослий світ випускників 2010 року, організовували оздоровлення. Довгоочікуване літо принесло веселі канікули. А золотокоса красуня-осінь нові зустрічі в День знань. Свято Покрови об’єднало усіх жителів села, які відзначили 221-шу річницю Посад-Покровського.

Крім веселих та цікавих свят, є ще звичайні робочі будні. А з ними - шкільні олімпіади, інтелектуально-творчі конкурси, спортивні змагання. І ось вони - наші переможці: Катерина Драгота та Юлія Єдина - номінанти районної книги “Дитина року -2010”, Іван Куліш - 1 місце у конкурсі художнього читання “Наша земля Україна”, Даша Кудряшова - II місце у конкурсі “Наша земля Україна” (номінація “авторський вірш “), команда юнаків 11-го класу – І місце у змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї. Це лише найбільш яскраві “зірочки”.

І ось ми уже на порозі нового 2011 року. У повітрі панує ялинково-мандариновий аромат. Навкруги - музика та сміх.

 
Подарунки від Павла
Розділ: Нам пишуть
 

19 грудня малеча з нетерпінням чекає подарунків від святого Миколая. А учні нашої школи уже багато років поспіль отримують новорічні подарунки від голови СК “Радянська земля” Павла Дмитровича Максимова. У школі навчається 335 учнів, із них всього у 36 батьки працюють у господарстві. Але жодного разу Павло Дмитрович не розділив дітей на “своїх” та “чужих”. Для нього всі однакові.

У цьому році голова СК “Радянська земля” не обійшов увагою педагогічний колектив та обслуговуючий персонал школи - кожному теж було вручено солодкий подарунок. Онук Павла Дмитровича Максим Валерійович Максимов – голова фермерського господарства “Роксолана” – організував фермерів і вони разом наповнили торбу Діда Мороза цукерками, яких вистачило усім присутнім на святі. Тож учні нашої школи та вчителі вдячні всім вам за турботу та щире серце.

Низько вклоняюсь Павлу Дмитровичу і вдячна Богові за те, що маю такого старшого товариша, учителя, наставника, який завжди допоможе, підкаже, навчить.

З Новим роком вас, Павле Дмитровичу !

В новому році уродись, пшеничка,

Горох, чечевичка!

На полі – копицями,

На столі – паляницями.

Щоб Ви здоровенькі були,

Багато років жили!

Ольга Підгатець,

директор Радянської ЗОШ.

 
В очікуванні дива
Розділ: Нам пишуть
 

Новий рік – це одне з найбільш таємничих, урочистих і родинних свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива.

Кажуть, Дід Мороз мешкає на півночі Європи, у Фінляндії. Хоча він і живе так далеко, але вихованці дошкільних закладів вже отримали новорічні подарунки. Про це потурбувались добрі помічники Діда Мороза: сільські голови, спонсори, керівники дошкільних навчальних закладів та батьки. На новорічне свято малята отримають подарунки: солодощі, фрукти, іграшки (на суму 84584 грн.). Висловлюємо щиру подяку сільським головам П.І.Бирі, Т.О.Юрченко, В.Г.Руденку, О.А.Лейбзону, Л.В.Шевченку, А.О.Федаку, В.В.Желуденку, В.Б.Артьомову, Л.І.Крисаленко, О.М.Алексєєву, Б.І.Мацулі, І.М.Дудару, І.Д.Самойленку, а також голові приватно-орендного кооперативу «Зоря» Д.К.Моторному за можливість привітання дітлахів.

Окрема подяка людям, які роблять приємні подарунки дітям на День св. Миколая за гарну поведінку протягом року. Це підприємці із сіл Велетенське, Інгулець, Киселівка, Олександрівка, Петрівське, Правдине, Радянське, Надеждівка, Томина Балка, Орлове, Кізомис, Кірове, Розлив. Сума спонсорської допомоги становить 11207 грн.

Потурбувалися про власних дітей і батьки, які хочуть бачити їх щасливими, радісними та усміхненими. Загальна сума батьківських внесків становить 32875 грн.

Отже, спільними зусиллями можливо зробити для дітей справжнє диво. А всім дорослим, як і дітям, бажаємо міцного здоров’я, нових успіхів у праці, прихильності долі, Божої благодаті і всіляких гараздів.

Алла Павлюк,

методист РМК.
Весело, весело зустріли Новий рік!
Розділ: Освіта
 

27 та 28 грудня у Станіславській ЗОШ ім. К.Й.Голобородька пройшли новорічні свята для учнів школи. Новорічний настрій додав бадьорості та радості дітям. Дід Мороз і Снігуронька ледве змогли донести подарунки, які придбали для учнів спонсори. Учні та педколектив школи дуже вдячні людям, які не стоять осторонь, завжди розуміють і підтримують: Манченко О.Д., Ференц В.І., Дністрянський В.С., Кізлевич П.І., Учик Н.О., Смутченко О.А., Чинко Р.М., Козорєзова Л.Д., Ейнулаєва Т.В., Яновський М.К., Єрмакова Н.М., Корнієнко М.П., Сердюкова С.А., Терешко А.В., Дишкант Т.М., Проскура Р.В., Іванова С.В., а також нашим шефам – редакції газети «Придніпровська зірка».

Вітаємо вас та ваші сім‘ї з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

Дай Боже вам любові і тепла,

Добра в сім’ї і затишку в оселі,

Щоб щастя світла музика текла

В свята Різдвяні, щедрі і веселі!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Нехай родина ваша процвітає,

З чудовим святом радості і мрій

Ми щиро і сердечно вас вітаєм!

Діна Ференц,

заступник директора з виховної роботи.

 
Утворено громадську раду
Розділ: У райдержадміністрації
 

24 грудня в районній державній адміністрації відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства з утворення громадської ради при районній державній адміністрації. Для участі у зборах зареєстрували необхідні документи 11 інститутів громадянського суспільства. На збори прибули представники від 10 організацій. Установчими зборами було встановлено граничну чисельність членів громадської ради при районній державній адміністрації в кількості 10 чоловік.

Шляхом рейтингового голосування до складу громадської ради увійшли: Горшкова Тетяна Петрівна – від районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу; Ковальчук Віктор Васильович – від районної філії Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів); Кудіна Світлана Василівна – від районної профспілкової організації працівників культури; Луценко Анатолій Григорович – від районної організації Асоціації керівників шкіл району; Ніколайчук Ганна Анатоліївна – від районної організації “Союз Чорнобиль України”; Підгородецький Ігор Михайлович – від районної громадської організації «Федерація футболу»; Пономаренко Любов Павлівна – від районної організації Товариства Червоного Хреста; Петренко Елла Євгенівна – від районного осередку Херсонської обласної молодіжної громадської організації “Молодіжний центр регіонального розвитку”; Ухова Галина Миколаївна – від районної організації ветеранів України; Фенін Анатолій Миколайович – від районної профспілкової організації працівників освіти і науки.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Декабрь 2010    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Всем нужно письменная принадлежность в нашем магазине . Viber для Андроид скачать бесплатно
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013