Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Январь 2011 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Сила народу - в єдності
Розділ: Ювілеї
 

Минуло дев’яносто два роки з дня визначної події, яка кардинально змінила долю України. 22 січня 1919 року розділена на дві частини країна стала єдиним цілим. Саме цій події був присвячений мітинг, який відбувся минулого четверга біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в Білозерці.

Перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов наголосив на значимості акту злуки та привітав учасників урочистого зібрання зі святом. Настоятель храму Іоанна Предтечі протоієрей отець Миколай прочитав молитву за соборність України. Побажав народові жити під мирним та благословенним небом. Патріотичну вокальну композицію виконала Марія Кучинська. До пам’ятника видатного борця за свободу народу та цілісність держави поклали квіти.

 
Сесія
Розділ: У райраді
 

Згідно з розпорядженням голови районної ради Романової Є.Я. IV сесія районної ради шостого скликання відбудеться 2 лютого 2011 року о 10 годині в залі засідань районної ради. На розгляд сесії виносяться питання:

- про внесення змін до рішення районної ради від 28.12.2010р. №39 “Про районний бюджет на 2011 рік”;

- про перелік питань для розгляду на сесіях, засіданнях президії та постійних комісій районної ради у 2011 році;

- про затвердження галузевих районних програм та ряд інших питань.

На сесію запрошуються депутати обласної ради, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районних служб, селищний, сільські голови.

 
Чи вирішиться проблема?
Розділ: У райдержадміністрації
 

20 січня на базі Білозерського РТП відбулось виїзне засідання тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У ньому взяли участь голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, його перший заступник Є.О.Устинов, колектив підприємства, керівники районних служб та управлінь, представники правоохоронних органів.

На превеликий жаль, ситуація на підприємстві залишається критичною. Незважаючи на ряд заходів, проведених райдержадміністрацією для покращення ситуації, ліквідувати борги Білозерському РТП до нового року не вдалося. Станом на 1 січня сума боргу із заробітної плати становить 23,2 тис.грн, по платежах до Пенсійного фонду підприємство заборгувало 24,2 тис.грн., податковий борг склав 78,6 тис.грн., крім того, не сплатило податок з фізичних осіб – 60 тис.грн.

Керівник підприємства П.Г.Таточенко іншого виходу, крім ліквідації, не бачить. За його словами, він намагався вирішити проблемну ситуацію різними шляхами, та всі вони закінчувались невдачами, оскільки ніхто не хоче вкладати кошти в акціонерне товариство. Іншу точку зору мав голова райдержадміністрації В.О.Поддубний. На його думку, у підприємства є шанс вижити і навіть отримувати прибутки. Показовим він вважає ПОСП “Маяк” у Музиківці. З приходом нового інвестора життя на підприємстві завирувало. Та щоб мати подібний результат, потрібно діяти, а не сидіти на місці. Поряд з Білозерським РТП просто на очах розвалюється колишня харчосмакова фабрика і дуже не хочеться, щоб на підприємство чекала подібна доля. “Хоча, можливо, теперішній стан речей комусь вигідний?” – зауважив голова. Валерія Олександровича хвилювало й питання плати за землю.

Перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов закликав працівників підприємства бути більш активними у захисті своїх прав і порекомендував звернутись до правоохоронних органів.

Черговий збір акціонерів товариства запланований на березень, та чи вирішить він довготривалу проблему – невідомо.

 
Спостерігати чи рятувати?
Розділ: Нам пишуть
 

Нещодавно у новинах вийшов сюжет про стрілянину серед старшокласників, який вразив і обурив мене до глибини душі. Здивував коментар: діти так вчиняють, бо беруть приклад із дорослих. А чи впевнений коментатор, що цей підліток в реальному житті бачив подібне? Я, наприклад, ні. Але точно знаю, що хлопець по кілька разів на день спостерігав з екрана ТБ, як “розв’язують” конфлікти “круті”.

Скільки бруду ллється з екрану на голови наших дітей! Моє, середнє, та старше покоління виховане в інший час, має зрілу психіку, яку вже важко “зіпсувати”. А нашим дітям важче відрізнити, що зло, а що добро. Вони вірять побаченому. Бо якщо знамениті та успішні спортсмени рекламують пиво відомої марки – значить, це правильно. “Живи на повну!” - девіз рекламного ролика. А якщо я пива не п’ю, значить моє життя неповноцінне? На рекламі ділки гарно гріють руки, а молоде покоління калічиться.
Попередимо злочин в сім’ї
Розділ: Новини від організацій
 

Основним принципом побудови правової, соціально-орієнтованої держави є забезпечення охорони життя, здоров’я кожного члена суспільства, його честі і гідності, недоторканості і безпеки. Осередком збереження людяності, гуманності суспільства за всіх часів була сім’я.

Насильство в сім’ї є серйозним порушенням прав людини, які держава має відстоювати і захищати. Серед них – право на життя і фізичну недоторканність; право не бути об’єктом знущань чи жорстокого або принизливого поводження; право на свободу від дискримінації за ознакою статі; право на здоровий і безпечний розвиток та інше.

Чинним законодавством визначено, що насильством в сім’ї є будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного (умисне позбавлення одним членом сім’ї іншого члена сім’ї житла, їжі, одягу та іншого майна чи коштів, на які постраждалий має передбачене законом право) спрямування. Під поняття «члени сім’ї» підпадають особи, які перебувають у шлюбі; проживають однією сім’єю, але не перебувають у шлюбі між собою; їхні діти; особи, які перебувають під опікою чи піклуванням; є родичами прямої або непрямої лінії споріднення за умови спільного проживання.

Особа, яка постраждала від насильства в родині, може звернутися з усною чи письмовою заявою (відмова у прийняті заяви не допускається) до управлінь та відділів у справах сім’ї, молоді та спорту обласних та районних державних адміністрацій; відповідних підрозділів органів внутрішніх справ - дільничних інспекторів міліції, а якщо це стосується дитини, то до кримінальної міліції у справах дітей, інших організацій, які працюють у сфері запобігання насильству в сім’ї; центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Музейний день у клубі
Розділ: Культура
 

Районний центр соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді спільно з Херсонською обласною молодіжною громадською організацією “Молодіжний центр регіонального розвитку”, в рамках роботи клубу сімейного дозвілля «Родина – джерело життя!» 29 січня організував для учасників клубу поїздку до Херсонського обласного краєзнавчого музею та планетарію.

У краєзнавчому музеї нас радо зустріла екскурсовод Ганна, і розповіла, що у фондах музею понад 70000 експонатів, в експозиції 10000, ознайомила з виставкою «Рідкісні види тварин», де діти із зацікавленням розглядали колекції птахів, звірів, риб і комах, гербарій Й.Пачоського (близько 22 тис. гербарних аркушів), акватераріуми, мальовничі діорами, що відображають світ природи нашого регіону. Після захоплюючої подорожі у країну флори і фауни, діти поринули в історичне минуле рідного краю, оглянули археологічні знахідки бронзової доби, познайомилися зі скіфською культурою, республікою Ольвія. В історичній частині експозиції діти та батьки розглядали представлені знаряддя праці, прикраси, зброю, монети, предмети побуту, фото, особисті речі учасників історичних подій, документи тощо.

Не менш цікавим та пізнавальним стало відвідування Херсонського планетарію імені Ю.О.Гагаріна, який у 2010 році святкував 50-річний ювілей. Планетарій – це місце, де можна «піднятися» над хмарами та забути про буденні проблеми. Діти й батьки мали можливість спостерігати за зірковим зимовим небом, зазирнути у легенди та міфи космічного простору, згадати планети Сонячної системи. Разом з ведучою спробували відшукати на уявному небі сузір‘я Великої та Малої ведмедиці, Оріона, Чумацький шлях.

Бажаємо учасникам клубу «Родина – джерело життя» й надалі наповнювати позитивними емоціями і новими враженнями своє буденне життя.

Ольга Зубко,

головний спеціаліст РЦСССДМ.

 
Соборна Мати-Україна – одна на всіх, як оберіг
Розділ: Ювілеї
 

День Соборності відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року. 

У районній центральній бібліотеці організовано і проведено цикл заходів, приурочених до цієї знаменної дати. У читальній залі, функціонує книжково-ілюстративна виставка «Україна, соборна держава, сонценосна колиска моя», у матеріалах якої відображено віхи розвитку і становлення української державності та прагнення українського народу до творення Самостійної Соборної Держави.

Для учнів Білозерської ЗОШ №3, які були запрошені на захід, завідувачка відділом обслуговування районної ЦБ Г.Л.Гринчук провела історичну годину «День Соборності». Було продемонстровано слайдову презентацію, створену за матеріалами Інтернету, відомостями з довідників, історичної енциклопедії, джерельних літописів.

Усім запам’яталися такі факти: четвертий Універсал підписано 22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя. 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.

Об’єднання УНР і ЗУНР стало моделлю цивілізованого демократичного збирання території в єдиній суверенній державі. «…Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка, Галичина, Буковина і Угорська Україна, і Наддніпрянська Велика Україна…»; незабутнє враження залишив сюжет про «живий» ланцюг, який у січні 1990 року утворили жителі багатьох населених пунктів по дорозі між Києвом і Львовом; у 2009 році в Києві 300 студентів, учасників акції, також створили «живий» ланцюг через міст Патона і символічно з’єднали береги Дніпра; у 1999 році Президент України видав указ, після якого офіційно відзначають День Соборності.

 
Податкова
Розділ: Новини від організацій
 

Нова форма реєстру податкових накладних

ДПІ у районі звертає увагу платників податку на додану вартість: наказом ДПС України від 24.12.2010 р. №1002 внесено зміни до Порядку ведення Реєстру виданих та отриманих податкових накладних.

Наказ прийнято відповідно до вимог п.201.15 ст. 201 розділу V Податкового кодексу України. Виправлення помилок в Реєстрі здійснюється методом “сторно” за правилами, передбаченими для бухгалтерського обліку, у момент виявлення таких помилок. Коригування помилкових записів у Реєстрі не потребує формування нових реєстрів. Реєстр ведеться особами, зареєстрованими платниками ПДВ, в електронному вигляді та, за власним бажанням платника, в паперовому вигляді. При плановій або позаплановій виїзній документальній перевірці платник податку зобов’язаний забезпечити доступ посадових осіб органів ДПС до Реєстру. Порядком визначено особливості заповнення граф Реєстру.

 

 

Розмір податкової соціальної пільги 2011 року

Граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги - 1320 грн.; прожитковий мінімум (ПМ) - 941 грн.; розмір пільги - 50% ПМ; сума податкової соціальної пільги: 100% - для будь-якого платника податку та для платника, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років (169.1.1 та 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 ПКУ) - 470,5 грн.; 150% - для платника податку, який є одинокою матір’ю, вдовою або опікуном, утримує дитину-інваліда, інвалідом І або II групи, учасником бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни (пп. 169.1.3 п. 169.1 ст. 169 ПКУ) - 705,75 грн.; 200% - для платника податку, який є Героєм України, Героєм Радянського Союзу, нагороджений чотирма і більше медалями “За відвагу”, учасником бойових дій під час Другої світової війни (п. 169.1.4 п. 169.1 ст. 169 ПКУ) - 941 грн.

ДПІ у районі.
До уваги приватних підприємців
Розділ: Новини від організацій
 

Триває звітування приватних підприємців за 2010 рік до Пенсійного фонду. Нагадуємо, що частиною 6 ст.21 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“ визначено категорії страхувальників, які повинні подавати до територіальних органів Пенсійного фонду звітність до системи персоніфікованого обліку. Звіти надаються юридичними і фізичними особами, які використовують найману працю, фізичними особами без найманої праці (незалежно від системи оподаткування), а також особами, які забезпечують себе роботою самостійно (займаються адвокатською, нотаріальною та іншою діяльністю, пов’язаною з одержанням доходу від цієї діяльності).

Звертаємо особливу увагу фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), у яких відсутня наймана праця. Відповідно до пункту 2.2 розділу II Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду, всі фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності самостійно формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт один раз на рік до 1 квітня року, наступного за звітним періодом. Звіт подається за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку.

Лариса Шеремет,

начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж УПФУ в районі.
Споживчі ціни у магазинах Білозерки на 26.01.2011р.:
Розділ: Офіційно
 

Хліб – 2,5-3 грн.

Свинина – 50-52 грн.

Сало – 10-12 грн.

Цукор – 9,5-10 грн.

Макаронні вироби – 5,5-8,2 грн.

Гречка – 17,5-20 грн.

Рис – 10-11 грн.

Олія соняшникова – 14-17,8 грн.

Масло вершкове (200 г) – 12-15 грн.

Яйця курячі (дес.) – 7,5-8,5 грн.

            домашні – 11 грн.

Молоко домашнє (1 літр) - 8-9грн.

Цибуля – 6-7 грн.

Буряк – 6-7 грн.

Морква – 7 грн.

Картопля – 6 грн.

Яблука – 7-10 грн.

Банани – 15 грн.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Январь 2011    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  professional essay writing service . Ленинград билеты концерт на подробнее.
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013