Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Февраль 2011 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Успіх прийде до cправжніх господарів
Розділ: Офіційно
 

22 лютого у приміщенні райдержадміністрації голова облдержадміністрації М.М.Костяк провів виїзний прийом громадян (на знімку). Питання, з якими люди звертались до губернатора, мали різний характер. Жителі району переймалися проблемами, пов’язаними з долею об’єктів соціальної сфери, мешканців Кизомиської і Музиківської сільських рад турбували незручності стосовно графіку руху та маршруту громадського транспорту, дехто з громадян стурбований виплатою орендної плати за землю, оформленням деяких документів, питаннями щодо виконання обласних та районних програм, газифікації населених пунктів. Зокрема, з проханням про допомогу у проведенні природного газу до Велетенської ЗОШ звернулись представники батьківського комітету навчального закладу разом з сільським головою Н.І.Бандурист. М.М.Костяк уважно вислухав кожного і пообіцяв, що зробить все від нього залежне. Звісно, для вирішення окремих питань потрібен час, але, на думку голови, це не означає, що за них не потрібно братись.

Після завершення особистого прийому громадян голова облдержадміністрації поспілкувався з сільськими головами. Микола Михайлович зазначив, що бачить при владі у районі сформовану команду. Раніше, коли існували державні сільгосппідприємства, сільським головам було набагато легше, сьогодні все по-іншому, вони відповідають майже за все. Важко, але рук опускати не можна. Люди, які прийшли до влади на місцях, довели, що знають, як зробити так, аби село розвивалось, а головне – зуміли завоювати довіру людей. У подальшому необхідно її виправдати. Покращення життя людей – спільна мета місцевої, районної та обласної влади, незалежно від політичної приналежності її представників. «Ми повинні бути однією командою», - підкреслив губернатор. Треба забути про політичні пристрасті і працювати на благо Херсонщини, а працювати сьогодні є над чим. Враховуючи можливість адміністративної реформи, необхідно продемонструвати свою роботу, довести свою значимість.

Кожен сільський голова повинен шукати варіанти виходу з тої або іншої проблемної ситуації. Існує дуже багато програм підтримки села, які можна використати для розвитку територіальних громад. Необхідно залучати інвесторів. «Земля повинна запрацювати, – підкреслив Микола Михайлович. - Подивіться, як використовуються ваші землі, скільки коштів надходить до бюджету, хто на них працює». Успіх обов’язково прийде, але - до справжніх господарів.

Сьогодні з боку керівництва держави до Херсонщини - велика увага. Про це свідчить і нещодавній візит Президента України, який побував у ПОК «Зоря» та взяв участь у засіданні комітету з економічних реформ області.

Під час спілкування з сільськими головами М.М.Костяк неодноразово наголошував на необхідності наведення порядку в області. Білозерський район – своєрідні ворота Херсонщини, а тому повинен мати відповідний вигляд. Та й взагалі, будь-який керівник, в першу чергу, має бути господарем. Голова райдержадміністрації звернув увагу сільських голів на те, що завдання кожного з них – навести лад на місцях, зокрема, привести до належного вигляду в’їзди на території сільських рад. Микола Михайлович переконаний, що Херсонщина буде екологічно чистим регіоном. Перші кроки в цьому напрямку вже є - розроблено спеціальну програму розвитку області. Важлива умова у справі боротьби за порядок – мати законні важелі впливу на тих, хто нехтує ним. Це питання потрібно вирішити на рівні держави. Облдержадміністрація вже підготувала відповідний пілотний проект, який буде направлено до Верховної Ради.

Необхідно, щоб на території кожної сільської громади на повну силу запрацювали адміністративні комісії, притягувались до відповідальності порушники чистоти. Окреме питання – будівництво та узаконення сміттєзвалищ. На сьогоднішній день сільським головам потрібно визначитись з місцями, де вони будуть влаштовані. Микола Михайлович впевнений, що досягти порядку - реальна справа.

М.М.Костяк у СТОВ “Дніпро”.
За увагу до проблем району та підтримку М.М.Костяку подякував голова райдержадміністрації В.О.Поддубний. Валерій Олександрович зазначив, що за минулий рік завдяки плідній співпраці районної ради та райдержадміністрації, депутатського корпусу та сільських голів з районного бюджету виділено три мільйони гривень на підтримку соціальної сфери, зокрема комунальних підприємств, дитячих садочків, шкіл тощо.

Жодна сільська рада не може поскаржитись на брак уваги до її проблем. Нещодавно були проведені співбесіди з кожним сільським головою, в яких досягнуто домовленості. Перш ніж сільські голови звертатимуться за допомогою до районної, обласної чи державної влади, вони спробують знайти джерела наповнення місцевих бюджетів самі. У перспективному плані розвитку району звернено особливу увагу на необхідність відпрацювання земельного питання у напрямку раціоналізації.

На результативності співпраці районної влади та порозумінні у депутатському корпусі наголосила і голова райради Є.Я.Романова. «Депутати добре усвідомлюють, що в нас спільна мета – працювати на благо громади», – підкреслила Євгенія Ярославівна.

Приємно вразив М.М.Костяка стан справ у СТОВ «Дніпро», підприємства з іноземними інвестиціями, до якого він разом з представниками районної влади завітав у цей день. Голова облдержадміністрації поспілкувався з генеральним директором товариства А.І.Пастушенком, зокрема поцікавився кількістю поголів’я худоби, кормовою базою, рівнем надоїв, умовами праці робітників та перспективами розвитку господарства. Деякі показники його приємно вразили. Без зайвої скромності можна сказати, що нам дійсно є чим пишатись. СТОВ «Дніпро» - яскравий приклад того, що можна відродити тваринницьку галузь на селі. Розвиток таких господарств надзвичайно вигідний для кожного населеного пункту, адже їхні мешканці будуть забезпечені робочими місцями, наповнюватиметься місцевий бюджет.

Також голова облдержадміністрації ознайомився з рекреаційною зоною району відвідавши комплекс риболовлі та відпочинку “Дельта Дніпра”, який знаходиться поблизу с. Дніпровське та в яке інвестовано значні кошти. Гостями цього комплексу є громадяни з усіх куточків України. Розвиток таких об’єктів робить Херсонщину туристично-привабливим регіоном України.

Цього дня М.М.Костяк завітав і до нового приміщення районного осередку Партії регіонів та виконав почесну місію у церемонії його відкриття.

Наталія Свирида.
В.А.Плугатарьов тримає слово
Розділ: Люди району
 

Люди, які займаються благодійністю, заслуговують найвищих нагород. Вони добре розуміють, що життя, у якому немає місця для добра, позбавлене змісту. Саме у ставленні до інших проявляється людська сутність, розкривається душа.

Приємно, що поряд з нами живуть справжні благодійники, серед яких – депутат районної ради В.А.Плугатарьов. 16 лютого за його ініціативи, а також за участю заступника директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Б.Г.Руденка, голови відділу соціального служіння та благодійництва Херсонської єпархії Української православної церкви отця Сергія та за підтримки районної влади у Дніпровському будинку культури відбулась благодійна акція для дітей.

На початку свята отець Сергій розповів дітям про Стрітення Господнє, яке православні віруючі відзначали напередодні. Б.Г.Руденко вручив голові районної ради Є.Я.Романовій, першому заступникові голови райдержадміністрації Є.О.Устинову та В.А.Плугатарьову (на знімку вгорі) подяки за підтримку соціально незахищених категорій дітей та молоді і розвиток благодійництва від голови обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Євгенія Ярославівна подякувала за нагороди та підкреслила, що для того і є дорослі, щоб дарувати дітям радість. Також з гордістю відзначила, що В.А.Плугатарьов напередодні виборів дав слово дбати про дітей і дотримує його. Подібний захід він організовує не вперше.

А потім на дітлахів чекало незабутнє свято, влаштоване працівниками Херсонського обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Куліша. Артисти не дали засумувати жодній дитині, за дійством з цікавістю спостерігали дорослі. Радості маленьких глядачів не було меж, вони не приховували своїх емоцій – плескали в долоні, співали, відгадували загадки (на знімку внизу). А очі! Якими яскравими були їхні очі! Логічним завершенням свята стало вручення подарунків.

У кожного з нас дитинство асоціюється з певними спогадами. Свято, організоване благодійниками на минулому тижні, обов’язково запам’ятається маленьким жителям Дніпровського. Задоволеними залишились не лише діти, а й дорослі, адже немає більшого щастя, ніж бачити безмежну радість в дитячих очах. Впевнені, що на цьому наші благодійники не зупиняться і такі заходи у районі стануть традиційними.

Наталія Сікорська.
Розпочався призов на військову службу
Розділ: Новини від організацій
 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 4.11.2010 року №1009/2010 «Про строки проведення чергових призовів», проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Явці у військовий комісаріат смт Білозерка для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1993 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1986-1992 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: смт Білозерка, вул. Михайлевського, 29 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 1 березня 2011 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Білозерського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно із законодавством.

О.Токаренко,

т.в.о. військового комісара районного військового комісаріату.

 
Ловись, рибка...
Розділ: Це цікаво
 

Цьогорічна весна обіцяє бути ранньою, тому любителі зимової риболовлі поспішають насолодитися улюбленим хобі. Останні дні лютого сприяють цьому – утримується морозна погода. На Білому озері багато рибалок - любителів цього виду відпочинку.

Для кожного з них не так важливий вилов, як радість спілкування з природою.

 
Афганістан болить в моїй душі…
Розділ: Новини від організацій
 

Шістнадцятого лютого у дитячій музичній школі в Білозерці працівники централізованої бібліотечної системи і районного будинку культури організували захід пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. На зустріч з колишніми воїнами-афганцями прийшли учні трьох шкіл райцентру. Зі щемом і сумом лунали в тиші залу слова про ту далеку війну, на екрані кадри бойових операцій змінювалися портретами молодих хлопців у військовій формі: тих, хто не повернувся на рідну українську землю. Важко було стримати сльози під час пісень “Я вспоминаю утренний Кабул” у виконанні Сергія Свириди та “Туман” у виконанні Марії Кучинської – вихованців музичної школи. Затамувавши подих, слухали школярі розповідь А.С.Волошина (на знімку), який провів на афганській війні понад два роки. Хоч і нелегко йому згадувати ті часи, але на питання школярів колишній воїн відповідав щиро і правдиво. Наприкінці зустрічі Анатолій Степанович побажав ніколи не зазнати у житті того, що випало на долю його покоління.

Ольга Іванова.

 

З нагоди дня виведення військ з Афганістану в Надеждівській ЗОШ класний керівник 9 класу О.О.Івченко організував зустріч старшокласників з колишніми воїнами-афганцями Сергієм Бунчаком, Віктором Харламовим, Віктором Торопенком, Олександром Тищенком. Віктор Григорович Торопенко розповів школярам про те, як потрапили вони до далекого Афганістану, про що знали, а про що навіть не здогадувалися. Розповів про причини введення радянських військ до цієї країни. Майбутнім захисникам Вітчизни В.Г.Торопенко дав напутні слова. Діти з увагою слухали, задавали питання, декламували вірші. Окрасою уроку-зустрічі стали виступи під гітару місцевих бардів С.Б.Ремеза та його сина Руслана, А.В.Козаченка, які виконували пісні про Афганістан.

Євген КОШОЛАП,

учень 11 класу Надеждівської ЗОШ.
ЕКОЛОГІЧНИЙ ПОДАТОК: порядок адміністрування
Розділ: Новини від організацій
 

Порядок адміністрування екологічного податку визначений розділом VIII Податкового кодексу України. Його сплачують суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, під час провадження діяльності яких здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення; скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні  об’єкти; розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини; утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені); тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад встановлений особливими умовами ліцензії строк.
Заробітна плата - не нижча мінімальної
Розділ: Новини від організацій
 

Відповідно до Кодексу законів про працю України, заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану роботу.

Кодексом визначено, що мінімальна заробітна плата - законодавчо встановлений розмір зарплати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт). Згідно зі ст. 95 Кодексу встановлено, що мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб. Розмір мінімальної заробітної плати встановлюється і переглядається відповідно до статей 9 і 10 Закону України від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР “Про оплату праці” із змінами та доповненнями (далі - Закон № 108) та не може бути нижчим від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Відповідно до ст. 35 Закону № 108 контроль за додержанням законодавства про оплату праці на підприємствах здійснюють: Міністерство праці України та його органи на місцях (державні інспектори праці); фінансові органи; органи Державної податкової інспекції; професійні спілки та інші органи (організації), що представляють інтереси найманих працівників. Вищий нагляд за додержанням законодавства про оплату праці здійснює Генеральний прокурор України та підпорядковані йому прокурори.
Свято відзначили змаганнями
Розділ: У сільських радах
 

В Олександрівці вже стало традицією відзначати свята спортивними змаганнями та турнірами, які проводяться під патронатом сільської ради.

Щороку до Дня захисника Вітчизни проводяться змагання на першість села з шахів серед дорослих, а також волейбольний турнір серед команд населених пунктів району.

У суботу, 19 лютого, у приміщенні школи зібралися кращі шахісти села. Тут були як молоді люди, так і пенсіонери. Боротьба на шахівницях точилася протягом п’яти годин. Найбільшу та рівну кількість очок набрали Сергій Федорович Дружиненко та Петро Іванович Биря, і лише додаткова партія між ними виявила переможця – ним став П.І.Биря. Третє місце посів Володимир Іванович Єсауленко.

У неділю, 20 лютого, до Олександрівки з’їхалися волейбольні команди Станіслава, Томиної Балки, Широкої Балки. У фіналі турніру зустрілися команди Олександрівки та Станіславу, які здобули перемоги у своїх підгрупах. Олександрівцям ще жодного разу не вдавалося перемогти в цьому турнірі, не допомагали навіть рідні стіни. Боротьба була дуже напруженою. Щоб виявити переможця, знадобилося зіграти п’ять партій. З рахунком 3:2 перемогу, а з нею і перше місце, отримали олександрівці. Третє місце посіли волейболісти з Широкої Балки.

Змагання обслуговували судді Юрій Григорович Маковецький та Віктор Петрович Булега. Всі учасники спортивних змагань отримали грамоти, призи, цінні подарунки.
Нові старти – нові перемоги
Розділ: Спорт
 

Важка атлетика

Переможно розпочався новий рік для РК ДЮСШ. 12-13 лютого у Скадовську відбувся Кубок Херсонської області з важкої атлетики. В особистих змаганнях взяли участь учні-спортсмени тренерів В.А.Базилюка та Є.О.Коршунова. В результаті двоборства місця розподілилися таким чином: чемпіонами стали Олена Хомченко з результатом 106 кг, Іван Славич – результат 160 кг, Андрій Середа посів ІІІ місце. Всі вони - вихованці В.А.Базилюка. Вітаємо спортсменів та тренера з перемогою і бажаємо їм подальших високих досягнень!

Футбол

20 лютого відбулася матчева зустріч між командами РК ДЮСШ Білозерки і Станіслава. У змаганнях взяли участь хлопці 1998-2000 р.н. та 1995-1997 р.н. Треба зазначити, що В.С.Мартинішин, тренер-викладач Станіславської філії, яка була відкрита у грудні минулого року, за такий короткий термін зміг підготувати вихованців до змагань.

Зустріч закінчилася перемогою білозерських команд: юнаки 1998-2000 р.н. перемогли з результатом 6:3, а 1995-1997 р.н. – з рахунком 12:2 (тренери В.В.Гніздовський та А.В.Діброва).

Кращими гравцями матчу стали: з Білозерської філії – Валентин Кушніров, Роман Тумка, Євген Жадан, Владислав Буженко, Олег Галушка, Костянтин Лабор; зі Станіславської філії – Карен Санько, Денис Фролячик, Максим Корнієнко, Дмитро Кобець. Бажаємо нашим футболістам спортивного зросту та перемог!

Юні спортсмени і їх тренери вдячні райдержадміністрації, відділу освіти за сприяння у виїзді спортсменів на змагання. Дякуємо адміністрації Білозерської ЗОШ № 1 за розуміння та співпрацю. Спортивна школа висловлює щиру подяку підприємцю В.І.Ференцу за підтримку дитячого спорту і сподіваємося на співпрацю в майбутньому.
Лідерський уікенд
Розділ: Освіта
 

17 лютого у районному центрі творчості дітей та юнацтва відбувся районний лідерський уікенд, на якому були присутні більше 90 активістів з 19 шкіл району.

У клубі цікавих зустрічей старшокласники спілкувалися з координатором проекту Центру Європейської інформації при обласній бібліотеці ім. О.Гончара Наталею Шальновою.

Оригінально презентували свою роботу активи Чорнобаївської та Музиківської шкіл.

Голова районної ради учнівського самоврядування Настя Татарська розповіла про хід конкурсу “Краща школа” у районі, презентувала газету “Лідерська зима”, у якій прес-центри шкіл розповіли про шефську роботу старшокласників з малюками.

Потім почалась насичена робота: у секції “Лідери” старшокласники практично опановували проведення колективної творчої справи “Березнева толока”, на секції вожатих  малюків виготовляли сувеніри до 8 Березня; юні туристи-краєзнавці вчилися орієнтуванню за азимутом на місцевості, а юні журналісти на майстер-класі в редакції районної газети “Придніпровська зірка” опановували ази випуску шкільної газети.

Підсумком семінару стали відгуки, побажання, малюнки, які залишили активісти на шпальтах “Гарячого мікрофону”.

До нової зустрічі у квітні районна рада учнівського самоврядування, вихованці гуртка “Лідер” Білозерського ЦТДЮ підіб’ють підсумки конкурсу шкільних газет та підготують дружню зустріч з міським парламентом старшокласників Херсону.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Февраль 2011    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Семена кукурузы объявления семена кукурузы. . Aux кабель для iphone "thebeaver".
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013