Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Март 2011 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут."Дельта Дніпра" частково згоріла
Розділ: Новини
 
23 березня, о 15:01 надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на території приватного комплексу рибної ловлі та відпочинку "Дельта Дніпра" в селі Дніпровське Білозерського району.  На місці події було встановлено, що горить дерев'яний двоповерховий будинок для відпочинку. Локалізувати вогонь силами 6-ти пожежних відділень вдалося о 16:15, повідомляє прес-служба МНС. Вогонь знищив одну дерев'яну будівлю, також частково розплавилися вікна на розташованій поруч адміністративній будівлі. Завдяки діям пожежно-рятувальних підрозділів інші споруди вдалося вберегти від вогню. Причина пожежі та збитки встановлюються.
"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла

"Дельта Дніпра" частково згоріла


Вигляд згори після пожежі

"Дельта Дніпра" частково згоріла


Вигляд до пожежі

"Дельта Дніпра" частково згорілаДо уваги жителів району!
Розділ: У райдержадміністрації
 

Щомісяця 1, 3 понеділка, з 10.00 до 12.00 за тел. 33-9-66 голова райдержадміністрації Валерій Олександрович Поддубний проводить пряму телефонну лінію з населенням району.
Місячник з благоустрою
Розділ: У райдержадміністрації
 

Для забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.03.2011 року №186 з 21 березня у районі проводиться місячник з благоустрою та санітарного утримання населених пунктів.

Шановні жителі району, керівники установ, підприємств, організацій різних форм власності, просимо вжити дієвих заходів щодо впорядкування присадибних ділянок, підвідомчих територій, кладовищ, висадки саджанців дерев та кущів.

Відділ житлово-комунального господарства РДА.

 
Пора наводити порядок
Розділ: Офіційно
 

Головна мета наради – активізація роботи селищних та сільських голів, з якими М.М.Костяк поспілкувався напередодні. Микола Михайлович навів приклади успішної роботи деяких керівників сільських рад, наголосив на необхідності інвентаризації наявного ресурсного потенціалу сільських, селищних рад. Також підкреслив, що одним з пріоритетних завдань розвитку області є забезпечення ефективного функціонування агропромислового комплексу та відродження села. Розглядалися також питання взаємодії з міжнародними громадськими організаціями та участі населення у правоохоронній роботі, підтримки місцевими органами влади та громадянами діяльності органів внутрішніх справ, відновлення та покращення діяльності закладів культури у сільській місцевості. М.М.Костяк звернув увагу і на проблеми охорони здоров’я, зокрема, наголосив на необхідності вжиття заходів щодо залучення населення до флюорографічних та онкологічних профілактичних оглядів, особливо непрацюючих.

Хвилювало голову облдержадміністрації і питання благоустрою та санітарної очистки населених пунктів області. Микола Михайлович наголосив на якнайшвидшій ліквідації стихійних сміттєзвалищ, приведенні до належного стану кладовищ, прибиранні доріг, очищенні зелених зон, оформленні до кінця року землевпорядної документації на виділені земельні ділянки під розміщення полігонів твердих побутових відходів тощо. Також голова облдержадміністрації доручив сільським та селищним головам провести сходки громадян і  визначити пріоритети розвитку територій.

На наступній селекторній нараді, яка відбулася 21 березня, розглянули такі питання: про хід проведення весняно-польових робіт, організацію роботи районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад щодо забезпечення надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів, роботу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до Всеукраїнського перепису населення у 2012 році, про використання у 2011 році коштів, які надходять від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва та акумулюються на рахунках сільських і селищних рад.

Задля вирішення нагальних проблем, які стосуються питань обох селекторних нарад, окрім М.М.Костяка, відповідні розпорядження надав і голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, зокрема, щодо наведення порядку, освітлення населених пунктів, запобігання вирубуванню лісосмуг, покращення водозабезпечення, перегляду питання сплати орендної плати за землю та ін.
Управління АПК інформує
Розділ: У райдержадміністрації
 

За попередніми розрахунками Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу та сільських територій району на 2011 рік, сільгосптоваровиробниками району усіх форм власності в поточному році необхідно виробити 147 тис. тонн зерна, 12,3 тис. тонн товарного насіння соняшнику, 71,2 тис. тонн овоче-баштанної продукції, 16 тис. тонн плодів і ягід, 12,3 тис. тонн винограду.

Озимі культури, які становлять основу у валовому виробництві зерна, посіяно на площі 36,3 тис. га, з них озимої пшениці - 25,5 тис. га. 90 відсотків посівів озимих у доброму та задовільному стані. Завершено підживлення посівів азотом по мерзлоталому грунті на площі 25,7 тис. га.

Навесні поточного року передбачено посів ярих культур на площі 32,9 тис. га, з них ранніх ярих культур – на 18,5 тис. га, в тому числі ярих зернових – на 12,6 тис. га. Зважаючи на те, що строки посіву змістилися на 2 тижні, аграрії району активно включилися в роботу по виконанню комплексу весняно-польових робіт. Як свідчать розрахунки згідно з робочим планом, посів ранніх зернових завершиться протягом 5-7 днів.

Станом на 21 березня в районі проведено закриття вологи на площі 7,8 тис. га, передпосівну культивацію - на площі 3,4 тис. га. Посіяно 2,3 тис. га ярих зернових культур, з них ярого ячменю - 2,1 тис. га, гороху - 0,1 тис. га, вівса - 0,06 тис. га.

Для посівної господарства району забезпечені насінням ярих зернових культур у повному обсязі. В основному посів проводитиметься якісним кондиційним насінням не нижче II репродукції.

Сьогодні у районі обліковується 27,1 тис. га зрошуваних земель, з них державного зрошення - 13,3 тис. га, місцевого зрошення - 13,8 тис. га, у тому числі 2,3 тис. га краплинного зрошення.

На даний час у господарствах району підготовлено 17,5 тис. га зрошуваних земель, 60 машин дощувальної техніки, 17 од. насосних станцій, 150 шт. гідротехнічних споруд, 37 шт. насосно-силових агрегатів та 80 км трубопроводів, очищено 11 тис. куб.м каналів. Роботи з підготовки внутрішньогосподарських систем району завершено повністю. Перша вода з Інгулецької зрошувальної системи прийде на поля господарств району з 3 травня.

Сергій Сидоренко,

начальник управління.

 
Надії не виправдано
Розділ: У райдержадміністрації
 

22 березня відбулось засідання тимчасової комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Ситуацію проаналізував заступник голови райдержадміністрації з питань агропромислової політики В.П.Журавленко. Станом на 21 березня заборгованість із заробітної плати у ВАТ “Білозерське РТП” складає  35,9 тис.грн., до кінця не ліквідовано борги  і у ПП “Бон-Велл-Агро”. Минулої п’ятниці відбулися збори акціонерів ВАТ “Білозерське РТП”, але кворуму зібрати не вдалося, не вистачило 8 %. В результаті все залишилось, як і раніше, підприємство продовжує нарощувати борги. Збори акціонерів надії не виправдали. Директор підприємства П.Г.Таточенко висловив сподівання, що проблему вдасться вирішити на наступних зборах, які заплановані  на травень. На думку керівника, лише продаж майна підприємства дасть змогу розрахуватись з боргами. Начальник виконавчої служби у районі С.В.Виноградчий зауважив, що його реалізація можлива лише через прилюдні торги, оскільки відчуження на все майно боржника в межах суми боргу заборонене законом. А також повідомив, що 24 березня запланований опис та арешт майна, яке належить підприємству.

В.П.Журавленко наголосив, що розпочався сезон весняно-польових робіт, і керівникові підприємства потрібно активно шукати замовників на послуги з обробітку ґрунту, щоб хоч частково погасити борги. Як складеться подальша доля  ВАТ “Білозерське РТП”, однозначно сказати не можна.

Менше десяти тисяч гривень боргу із заробітної плати залишилось у ПП “Бон-Вел-Агро”. У телефонному режимі директор А.І.Кравцова пообіцяла, що керівництво підприємства докладе усіх зусиль, аби розрахуватись з людьми до кінця місяця. Хочеться вірити, що так воно і буде.

Наталія Свирида.
Цікава екскурсія Білозерщиною
Розділ: Офіційно
 

Відповідно до Плану роботи Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, у понеділок відбулася інформаційно-пізнавальна екскурсія до нашого району. Її учасниками стали члени державного журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, яка відбулася у Херсоні.

Екскурсанти на чолі з головою журі Олійником Ярославом Богдановичем (декан географічного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка) відвідали історичні та природничі пам’ятки району, а також виробничі підприємства. Зокрема, побували на археологічних пам’ятках «Глибока пристань», «Золотий Мис» (с. Широка Балка), підприємствах: «Дельта лоцман», Дніпровський осетровий завод, агрофірмі «Білозерський», у заповідній зоні «Гирло Дніпра» (с. Кізомис). У Дніпровській загальноосвітній школі відбулася зустріч екскурсантів з керівниками області та району (на знімку). Перед учасниками виступили ректор Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів професор А.М.Зубко, голова Білозерської районної державної адміністрації В.О.Поддубний, голова районної ради Є.Я.Романова, начальник відділу освіти райдержадміністрації І.Я.Козльонкова. У зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Установ, вчителі, працівники відділу освіти.

Вчені, вчителі, відповідальні працівники установ України щиро подякували за гостинність та урочистості. На згадку про Білозерщину всі отримали історичний нарис про район і сувенір, виготовлений гуртківцями райСЮН.
Головне завдання виконано
Розділ: Новини від організацій
 

Робота управління Пенсійного фонду в районі протягом січня - лютого 2011 року була спрямована на збільшення надходжень власних коштів до бюджету району, збереження позитивної динаміки росту надходжень, максимальне зменшення заборгованості та виконання планових показників.

Основними складовими бюджету є доходна та видаткова частини. До бюджету управління Фонду з усіх джерел фінансування за два місяці надійшло 41582,9 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 7485,9 тис. грн., або на 22%.

За січень – лютий 2011 року надходження власних доходів склали 10671,9 тис. грн., або 110,7% до плану. Порівнюючи з відповідним періодом 2010 року, власні надходження збільшилися на 2931,8 тис. грн.

Головне завдання Пенсійного фонду - виплата пенсій вчасно та в повному обсязі - виконано. Пенсії та грошова допомога з урахуванням підвищень виплачена 16974 пенсіонерам. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати протягом двох місяців 2011 року склав 33049,1 тис. грн., що на 4439,6 тис. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Фінансування з Державного бюджету склало 10490 тис. грн., або 95,6% до плану, що на 3 485 тис. грн. більше минулого року. Видатки за рахунок власних надходжень на виплату пенсії та грошової допомоги склали 31 083 тис. грн.

Управління фонду значну увагу приділяє залученню пенсіонерів до обслуговування через уповноважені відділення банків, оскільки виплата пенсій через банківські установи для Пенсійного фонду здійснюється безкоштовно. Станом на 1.03.2011 кількість одержувачів пенсій через установи банків становить 5713 чол., або 33,7% від загальної кількості пенсіонерів. За доставку пенсій через УДППЗ “Укрпошта” за два місяці 2011 року сплачено 334,7 тис. грн. поштового збору. На отримувачах пенсій через банки управління щомісяця заощаджує до 85 тис. грн. (за січень-лютий 2011 року зекономлено 174,7 тис. грн.). Це дозволяє направляти ці кошти на підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян.

Проводиться значна робота для поліпшення якості обслуговування пенсіонерів і страхувальників, інформування населення про діяльність Фонду та зміни в пенсійному законодавстві.

Наталія Скотенянець,

начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та контролю за використанням коштів управління ПФУ в районі.

 
“Казка” здивувала науковців
Розділ: Офіційно
 

Виїзне засідання вченої ради Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, яке відбулось на минулому тижні на базі Станіславського садка, Станіславської ЗОШ ім. К.Й.Голобородька, Білозерської №3 та Дніпровської шкіл, стало визначною подією для району. Саме у цих закладах тривають освітні експерименти, методичний супровід яких здійснюють спеціалісти РІПО. 

Розпочався цей день з казки, а точніше, з відвідин Станіславського дитячого садочка з аналогічною назвою. З вересня минулого року у закладі триває дослідно-експериментальна робота з теми “Формування психосоціальної компоненти здоров’я”. Екскурсія садочком справила незабутнє враження на гостей. Можна з упевненістю сказати, що станіславським дошкільнятам пощастило, адже для їхнього всебічного розвитку є всі умови – тепло, затишок, творчий, небайдужий до роботи колектив закладу, який має підтримку батьків. На базі садочку працюють гуртки “Хахта-йога” та оздоровчого комплексу “бебі-йога”, “Умілі ручки” (художня праця), “Дзвіночки” (розвиток музичних-творчих здібностей), “Пролісок” (розвиток творчих здібностей через театралізовану діяльність), усі вони  безкоштовні. Яскравим свідченням того, що вихованці почуваються у закладі чудово, стала надзвичайно зворушлива танцювальна композиція, яку дітки виконали для гостей. Про здобутки та плани на майбутнє розповіла завідувач садком Л.Г.Кисла. Саме завдяки її наполегливості, вмілій організації роботи колективу, порозумінню з батьками вихованців, “Казка” має неперевершений естетичний вигляд. Теплими словами про роботу закладу, ентузіазм його працівників відгукнулись голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, голова районної ради Є.Я.Романова, начальник відділу освіти І.Я.Козльонкова, Станіславський сільський голова В.В.Желуденко. Враженнями від побаченого поділився і голова вченої ради професор А.М.Зубко. Про єдиний у районі стоматологічний кабінет при дитячому садочку, який функціонує на базі “Казки”, розповів головний лікар Станіславської дільничної лікарні А.В.Василенко. Той, хто хоч раз побував у цьому садочку, обов’язково переконається, що він – справжня гордість району.

Учасники ради відвідали Станіславську школу, яка на даний час знаходиться на ІІ етапі експерименту “Дидактичні засади профільного навчання природничого напрямку у загальноосвітній школі сільської місцевості”. Науковців запросили до шкільного музею, де учні розповіли про історію навчального закладу та Станіславу. Потім гості ознайомились з виставкою творчих робіт школярів, методичними розробками вчителів, побували на уроці, який провела учениця 11 класу Марина Клюйко, призер ІІІ туру олімпіади з педагогіки та психології.
Як підвищити урожайність ріпаку
Розділ: ---
 

Стан перезимівлі озимого ріпаку хвилює багатьох виробничників. Уже сьогодні зрозуміло, що товарного ріпаку улітку буде обмаль, та й ціни на нього прогнозуються високі. Тому весняний догляд за посівами ріпаку слід планувати вже тепер, ретельно обстеживши кожне поле.

Окрім кількості рослин на 1 кв.м, також необхідно оцінити біометричні показники рослини: товщину кореневої шийки, кількість листя на рослині та фізіологічний стан.

За оптимальних умов та в роки зі сприятливими погодними умовами навіть 15 рослин/кв.м можуть дати гарний врожай, якщо рослина має товщину кореневої шийки мінімум 10-12 мм. Дуже важливе значення відводиться рівномірному розміщенню рослин на площі. Чим дрібніші рослини та чим більше вони пошкоджені, тим більша густота має бути. Втрата листкового апарату не є проблемою для добре розвинених рослин. Тканин, що залишилися непошкодженими, достатньо для відновлення вегетації.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Март 2011    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013