Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Апрель 2011 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Стало чисто навкруги (фото)
Розділ: Новини
 

Станом на 27 квітня селищною, сільськими радами, керівниками установ, підприємств різних форм власності впорядковано 672,55 тис. кв. м підвідомчих територій та 249,7 км доріг, очищено 320,07 тис. кв. м зелених зон, повалено 559 сухих та аварійних дерев, ліквідовано 53 стихійних сміттєзвалища.

Справді чистим у Білозерці став минулий четвер. Саме в цей день відбулася акція з благоустрою, в якій взяли участь працівники організацій, закладів та установ, розташованих на території селища. Спільними зусиллями лад наводили на території біля стадіону “Харчовик” та на березі Білого озера.

У вміло організованої, згуртованої роботи і результат відповідний. Земля, очищена від непотребу, наче звільнилась від важкого тягара.  Шкода лише, що в акції з благоустрою не брали участь винуватці безладу – люди, які насмічують. Надії на пробудження їхньої совісті майже немає. Звільнити територію від сміття набагато легше, ніж очистити людську душу. Залишається лише сподіватись на посилення міри покарання за безвідповідальне ставлення до довкілля.

Вкотре закликаємо мешканців нашого спільного дому: цінуйте працю інших та пам’ятайте, що у жодного населеного пункту немає перспективи розвитку, якщо в ньому відсутній елементарний порядок.

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 
 
 
 
 
 
 
 
До відома виробників сільгосппродукції
Розділ: У райдержадміністрації
 

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2011 року №272, фінансова підтримка надається кооперативу в розмірі 90 відсотків вартості техніки без урахування сум податку на додану вартість за умови попередньої сплати кооперативом постачальнику техніки 10 відсотків її вартості та укладання з Головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації відповідного договору. Довідки за телефоном 33-3-52.

Управління агропромислового розвитку РДА
Шановні користувачі природного газу!
Розділ: Офіційно
 

Доводимо до вашого відома, що до початку кожного опалювального сезону необхідно провести обстеження димових та вентиляційних каналів і отримати відповідний акт. При відсутності вказаного акту газопостачання буде припинено.

За інформацією Білозерської філії ВАТ «Херсонгаз» ці роботи на території району виконують: ТОВ «Облгазстрой», м. Херсон, вул. Петренка, 18, Бізнесцентр-2, кім. 210,  тел. 41-73-13 або 39-67-86; ПП «Картас», м. Херсон, тел. 22-11-04 (смт Білозерка, тел. 22-1-33, після 17.00); ПП «Вера», м. Херсон, тел. 49-26-75; ПМФ «Овен», м. Херсон, вул. Нафтовиків, 16, кв. 6, тел. (050) 901-60-58, (050)653-89-80.

 Відділ ЖКГ райдержадміністрації

 
Головне – безпека
Розділ: Новини від організацій
 

У рамках Тижня охорони праці 26 квітня відбувся семінар “Система управління охороною праці: шлях до постійного вдосконалення”. Відкриваючи семінар, заступник голови райдержадміністрації Л.М.Фастовець зазначив, що створення здорових та безпечних умов на виробництві - запорука життя та здоров’я працівників.

Виконуюча обов’язки начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Херсоні С.В.Сітнік розповіла про співробітництво Фонду з підприємствами району та про основні його завдання і результати діяльності.

Начальник відділу організації нагляду за охороною праці в нафтогазовому, хімічному комплексах та житлово-комунальному господарстві управління Держгірпромнагляду по Херсонській області О.М.Тарасенко зупинився на основних проблемних питаннях стосовно стану промислової безпеки та охорони праці на підприємствах області.

Більш детально про стан виробничого травматизму на підприємствах Херсона та нашого району, зв’язок його рівня зі станом профілактичної роботи розповів начальник відділу організації профілактики нещасних випадків на виробництві, страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФСНВ у Херсоні В.М.Ординський.

У виступі страхового експерта з охорони праці відділення ВДФСНВ у Херсоні О.П.Пономаренка мова йшла про шляхи вдосконалення управління охороною праці. Страховий експерт з охорони праці відділення ВДФСНВ у Херсоні Т.П.Стрижеус розповіла про організацію медичних оглядів працюючих у шкідливих умовах праці, їх роль у профілактиці нещасних випадків та професійних захворювань.

Голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Т.П.Горшкова детально висвітлила питання щодо ролі профспілкових організацій в громадському контролі за станом охорони праці на підприємствах.

Олена Цуркан
Кращий держслужбовець
Розділ: У райдержадміністрації
 


Для підвищення професіоналізму, укріплення авторитету державної служби щороку в Україні проводиться конкурс «Кращий державний службовець». Започаткований він ще у 2008 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152. Районна державна адміністрація стала активним учасником конкурсу. Тож і цього року в його рамках проведено ряд організаційних заходів. Зокрема, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 24 лютого 2011 року №119 утворено організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Нещодавно відбувся І тур Конкурсу за двома номінаціями: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Виявили бажання позмагатися і показати свої знання 5 державних службовців структурних підрозділів районної державної адміністрації. Учасники склали тестові завдання в частині знання Конституції, законодавства про державну службу, функціональних повноважень державного службовця. Показали свої уміння та навички з володіння персональним комп’ютером та із складання ділового документа.

Організаційний комітет І туру конкурсу визначив 2 переможців: у номінації «Кращий керівник» - начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації Наталія Євгенівна Абрамова, у номінації «Кращий спеціаліст» - головний спеціаліст, бухгалтер служби у справах дітей районної державної адміністрації Тетяна Олександрівна Денисенко (на знімку).

Районна державна адміністрація щиро вітає переможців та бажає перемог у ІІ та ІІІ турах конкурсу.

Сподіваємося, що енергія, досвід та професійні якості державних службовців нашого району і надалі сприятимуть підвищенню авторитету Державної служби.

Управлінням державної служби Головного управління державної служби України в Херсонській області для поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців». Сайт дозволить спілкуватися як колишнім, так і майбутнім учасникам конкурсу.

Організаційний комітет І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

 
Чорнобильську сторінку не перегорнуто
Розділ: Ювілеї
 

У ці дні весь світ говорить про Чорнобильську трагедію, 25-ті роковини якої відзначали 26 квітня. Аварія змінила життя не лише тих, хто ліквідовував її наслідки чи проживав у 30-кілометровій зоні. Вона назавжди змінила свідомість людства, довівши, наскільки уразливі ми перед, здавалось би, мирним атомом.

Наш район став другою батьківщиною для чорнобильців. Сьогодні на Білозерщині проживає майже чотири з половиною сотні тих, хто зазнав лиха від найбільшої техногенної катастрофи людства. 26 квітня для них – сумна дата, яка символізує життя після аварії…

Концерт-реквієм, присвячений 25-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС, який відбувся у залі районного будинку культури, розпочав Гімн чорнобильців.

Щирої вдячності заслуговують всі, хто ціною власного життя і здоров’я зупиняв поширення згубних радіоактивних викидів. Багатьох з них уже немає серед нас. Але ми завжди пам’ятатимемо про безсмертний подвиг ліквідаторів, адже вони рятували  світ і здоров’я кожного з нас. Чорнобиль став суворим випробуванням, але ліквідаторів не залишав дух героїзму і єдності. Про це говорили у своїх виступах голова райдержадміністрації В.О.Поддубний і голова районної ради Є.Я.Романова. За активну громадянську позицію, участь у діяльності районної організації “Союз Чорнобиль України” та з нагоди 25-ої річниці аварії на ЧАЕС ряд чорнобильців отримали грамоти і подарунки від районної влади. Натомість голова районної організації “Союз Чорнобиль України” Г.А.Ніколайчук відзначила всіх, хто переймається проблемами чорнобильців, сприяє їх вирішенню. Серед них – голова райдержадміністрації    В.О.Поддубний, його заступник Н.М.Вітренко, голова районної ради Є.Я.Романова, начальник управління праці і соцзахисту населення Н.М.Бойко, головний спеціаліст цього управління Н.І.Жилка, Білозерський селищний голова О.В.Царюченко, колектив аптеки № 45, керівники “Зорі” Д.К.Моторний і “Білозерського” В.П.Сілецький.

У своїх виступах ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС В.Б.Савінський і М.П.Панасенко згадували події 25-річної давнини, коли вони, молоді хлопці, просто виконували свій обов’язок перед батьківщиною, не замислюючись про наслідки для власного здоров’я. Сьогодні вони щиро дякують районній владі і всім організаторам заходу за увагу до них і можливість зустрітися.

Вшановуючи пам’ять жертв трагедії, усі присутні схилили голови у хвилині мовчання, а кращі учні білозерських шкіл поклали квіти до пам’ятного знаку.

…ЧАЕС закрито, у зоні відчуження лякають пусткою порожні міста і села. У густому лісі не можна ходити, воду забороняється пити, а повітрям не бажано довго дихати. Чорнобильська АЕС, навіть мертва, становить загрозу, тому світове співтовариство     об’єднує зусилля, щоб запобігти небезпеці. Чорнобильську сторінку ще не перегорнуто…

Вікторія РУЖИНА.

 

 
Стажування – ефективна форма добору кадрів
Розділ: Новини від організацій
 

Наявність висококваліфікованої робочої сили є одним з найбільш важливих факторів підвищення продуктивності праці, забезпечення випуску конкурентоспроможної продукції, інтеграції України у світове економічне співтовариство. Дедалі більшого значення набувають такі показники, як професіоналізм, компетентність, здатність до отримання знань упродовж життя, рівень культури тощо.

В умовах інноваційного розвитку економіки найбільш ефективною формою навчання є підвищення кваліфікації, що сприяє якісному виконанню працівниками своїх обов’язків, розширенню меж компетенції, можливості оволодіння новими функціональними обов’язками.

Підвищення кваліфікації працівників спрямоване на удосконалення та поглиблення ними своїх знань, умінь і навичок за професією чи здобутою спеціальністю відповідно до вимог виробництва або сфери послуг.
Збільшено розмір допомоги при народженні дитини
Розділ: Новини від організацій
 

17 березня 2011 року Верховною Радою схвалено Закон України “Про внесення зміни до Закону “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” щодо виплати допомоги при народженні дитини”.

Законом запроваджується надання допомоги при народженні дитини, яка народилася після 8 квітня 2011 року, в таких розмірах: на першу дитину у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, на другу дитину – кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму, на третю і кожну наступну дитину – кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму.

Виплата допомоги здійснюватиметься одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні, решта суми допомоги виплачуватиметься на першу дитину протягом наступних 24 місяців, на другу дитину - 48 місяців; на третю і кожну наступну дитину - 72 місяців.
Змінився власник – виплата субсидії припиняється
Розділ: Новини від організацій
 

Для посилення адресності надання житлових субсидій та забезпечення цільового використання бюджетних коштів постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №295 внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” щодо обов’язковості надання одержувачами субсидій інформації про відчуження житла та відповідальності за неподання такої інформації.

Зазначеними змінами передбачено, зокрема, що у разі передання права власності на житло іншій особі одержувач субсидії зобов’язаний у десятиденний термін повідомити про це органи праці та соціального захисту населення.

Якщо власність на житло передано особі, яка не була зареєстрована у житловому приміщенні на час призначення субсидії, надання субсидії припиняється.

Сума субсидії, перерахованої надміру внаслідок неповідомлення громадянином про передання права власності на житло іншій особі, повертається ним за вимогою органу, що призначив субсидію.

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №295 “Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” набула чинності 31 березня 2011 року.
Склад сім’ї розширено
Розділ: Новини від організацій
 

Для посилення адресності державної соціальної допомоги, яка надається малозабезпеченим сім’ям, та покращення соціального захисту малозабезпечених сімей 15 березня 2011 року Верховною Радою України схвалено Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам”.

 Зазначеним законом внесено зміни до Закону “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” та доповнено склад малозабезпеченої сім’ї жінкою та чоловіком, які проживають однією сім’єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей. При цьому до складу сім’ї включаються незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації діти, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей.

Крім цього, законом збільшено розмір рівня забезпечення прожиткового мінімуму для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї, з 10 до 20 відсотків.

Відповідно до зазначеного закону зміни, що вносяться до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, набирають чинності з дня опублікування (8 квітня 2011 року).

 

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Апрель 2011    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Предлагаем кастинговые удилища Shimano в нашем магазине! Приветствуем! . куплю дешевые авиабилеты
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013