Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Май 2011 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Щоб кожен день у вашому житті був сонячно ласкавим і щасливим
Розділ: Ювілеї
 

Напередодні 9 Травня голова районної ради Є.Я.Романова і голова райдержадміністрації В.О.Поддубний відвідали учасників Великої Вітчизняної війни, які перебувають на лікуванні у Центральній районній лікарні. Розпитали про здоров’я, як їх лікують-годують. Звичайно, від старості ще нікого не вдалося вилікувати, але медичний персонал докладає максимум зусиль, щоб ветерани поправили своє здоров’я.

Голова районної ради і голова райдержадміністрації привітали їх зі святом Перемоги і щиро побажали міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла.

Кожен з ветеранів належить до воєнного покоління, яке своєю невтомною працею посіло гідне місце в історії нашої країни і заслужило всенародну шану і нашу вдячність за те, що кращі роки свого життя віддали Батьківщині – захищали її від ворогів і відбудовували для нащадків.
Живи і пам’ятай
Розділ: Ювілеї
 

Про капітуляцію німецької армії і завершення Великої Вітчизняної війни громадяни Радянського Союзу дізналися в ніч з 8 на 9 травня. Сьогодні, через 66 років після тих подій, небагатьом зрозумілі переживання людей, які, наближаючи перемогу, жили і працювали на межі можливостей; які втратили рідних і близьких на полях битв; які повернулися додому і замість власних осель застали згарища і руїни. Складно знайти слова, які передали б усю глибину щастя людей від того, що найжахливіша в історії людства війна нарешті дійшла кінця, гордості за те, що саме вони перемогли лютого ворога. Жодними святкуваннями й промовами не відродити сьогодні того всенародного підйому, який охопив країну у травні 1945 року. Навіть біль від тяжких втрат і жахливих руйнувань, що спустошили країну, гасила Перемога.

Напередодні 9 Травня у районному будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений 66-й річниці Перемоги. У ньому взяли участь делегації ветеранів з усіх сільських рад району. У фойє їх зустрічав духовий оркестр зі Станіславу, а також виставки, які підготували школи і позашкільні заклади, центральна районна бібліотека і музей. Учні дарували ветеранам листівки і проводили їх до зали.

Розпочався захід урочистим внесенням прапорів Перемоги і України. А потім ветеранів привітали голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, голова районної ради Є.Я.Романова, військовий комісар району О.М.Токаренко, голова районної ради ветеранів О.П.Пензова, а також сільські голови Токарівки І.І.Корінь і Радянського А.О.Федак.

Пам’ять про загиблих на важких дорогах війни вшанували хвилиною мовчання, до Вічного Вогню і Стели з іменами загиблих поклали квіти.

Особливого щему заходу додали пісні про війну у виконанні В.Романченка, А.Козаченка, С.Свириди, тріо “Мальви”, гурту “Гармонія”. Вразила експресивністю хореографічна композиція “Відлуння війни” у виконанні “Фієсти”, надзвичайною ліричністю – танець “Лебедина вірність” у виконанні “Біанки”. Солдатський подвиг подарував нинішньому поколінню можливість жити в мирний час. Мовою танцю про це розповіли хореографічні колективи “Радість” і “Непосиди”, мовою пісні – В.Ульман і М.Кучинська. Завершив концерт хор зі Станіславу.

Не один ветеран під час театралізованого дійства змахнув непрохану сльозу при згадці про минуле. Не часто їм випадає нагода зібратися разом. Районна влада подарувала їм таку можливість, запросивши до святкового столу, де вони спілкувалися, ділилися спогадами, співали фронтових пісень і навіть танцювали.

Вікторія Ружина
Травневий день рахує мирні весни
Розділ: Ювілеї
 

З відстані 66 років Перемога ніби у тумані часу. Усе менше її живих свідків. Але щороку 9 травня поспішають білозерці на центральну площу селища, щоб перенестися на 66 років назад і відчути гіркий і п’янкий дух Великої Перемоги.

Урочистий мітинг, присвячений річниці Перемоги, відкрив Білозерський селищний голова        О.В.Царюченко. Зі словами привітань до всіх білозерців і, зокрема, до ветеранів звернулися голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, учасник війни Є.К.Дубовалова, підполковник запасу О.М.Козлов, вчитель історії Білозерської ЗОШ №2 С.Ю.Заруба.

Біда, мов смерч, насунула здаля.

Заплакала обпалена земля,

Немов чиєсь стривожене дитя…

І мирне обірвалося життя.

Виряджали на війну наречені хлопців, молилися матері за синів. А скільки жінок і дівчат важко працювали задля Перемоги – виносили на своїх плечах поранених, збивали ворожі літаки, були снайперами, виконували чоловічу роботу в тилу… Нарешті настало свято миру, свободи, весни! Та не всі повернулись додому…

Сплять мільйони загиблих в окопах –

Це моєї країни сини.

Де була б ти сьогодні, Європа?

Де була б ти, якби не вони?

Ці сторінки війни учні шкіл Білозерки реалістично відтворили тематичними композиціями на вантажівках, які традиційно викликають справжнє захоплення у глядачів. Яскравими були всі художні номери театралізованого дійства, але особливо зворушливо звучали пісні у виконанні юних – Віктора Петренка, Олі Рудик.

У день Перемоги зі щирою вдячністю і глибокою повагою ми даруємо ветеранам квіти. Віддаючи данину шани загиблим, несемо весняний бузок і тюльпани до Вічного вогню і стели, де викарбувані імена наших односельців.

Урочиста частина свята закінчилася, і білозерців запросили скуштувати солдатської каші, завітати до музею, взяти участь у спортивних змаганнях.

Селищна рада, ветеранська організація Білозерки щиро дякують приватним підприємцям, які допомогли в організації свята. Це П.Я.Королевич, Л.А.Сіденко, Т.А.Ляшенко, Р.Ю.Соколов, О.О.Петрина, О.В.Колісніченко, О.Є.Тесля, С.В.Джус, О.І.Твардовський, В.І.Слущенко, М.Д.Романченко, А.П.Тетік, О.В.Яковенко, Д.В.Крепаков, а також магазин “Господар”.

Вікторія Ружина
Весна перемоги у Киселівці
Розділ: Ювілеї
 

Велике свято настало. Ніщо не могло завадити проведенню урочистостей, присвячених 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Навіть “небесна канцелярія” зглянулась і зробила паузу рівно настільки, щоб вистачило часу для виступаючих просто неба. Після громадської панахиди отця Іллі Лакусти біля меморіального комплексу загиблим воїнам відбувся мітинг та святковий концерт. Під час урочистої частини програми теплі слова подяки на адресу ветеранів та учасників війни звучали з вуст заступника голови райдержадміністрації Л.М.Фастовця, сільського голови В.І.Москаленка, директора школи Н.А.Ковальчук, голови ветеранської організації села М.І.Острової. Підкреслили найбільшу трагедію ХХ століття поетичні рядки у виконанні кращих читців школи. Як завжди, на свято завітали рідні загиблих воїнів-визволителів з різних куточків України. Слід відзначити неймовірну святкову атмосферу, яка панувала під час заходу. Усі присутні відчували себе в епіцентрі тематичного театралізованого військового дійства. Мабуть, тому і були розчулені до сліз та зворушені до глибини душі. Море квітів, чудова атрибутика, справжня військово-польова кухня викликали у людей тільки позитивні емоції. Небезпідставно глядачі відзначили високий рівень виконання пісенних композицій воєнних років, підготовкою яких вміло керував Ю.І.Біденко. Справжньою родзинкою стали виступи в жанрі хореографії, адже новий керівник танцювального колективу Ю.В.Охналь охопила усі можливі вікові групи, починаючи від малят дитячого садка і завершуючи учнями старших класів. Від громади села слова великої подяки надсилаємо на адресу фермерів, приватних підприємців, які допомогли в організації та проведенні свята Великої Перемоги, і всіх учасників заходу.

Депутати сільської ради

О.Ареф’єва, С.Воротило,

Л.Родіміна, А.Глушаченко

 
Переваги електронної звітності
Розділ: Новини від організацій
 

Пенсійний фонд надає можливість страхувальникам передавати звіти засобами електронного зв’язку через Інтернет. Порядком подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі визначено загальні принципи організації інформаційного обміну під час подання страхувальниками звітності та участь страхувальників у системі подання звітів в електронній формі до Пенсійного фонду України. Звіт в електронній формі є електронним документом і має чинність відповідно до вимог Закону України “Про електронні документи та електронний документообіг”. Особливу актуальність звітування засобами електронного зв’язку набуло з впровадженням місячної звітності та єдиного соціального внеску.
Незабаром тестування
Розділ: Освіта
 

Шановні учасники зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року! Незабаром розпочнеться тестування. Перегляньте та детально вивчіть інформаційні листки Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти № 4, 5, 11, 12 та 13.

Користуючись номером сертифіката та PIN-кодом, що зазначені у ньому, кожна особа, яка зареєструвалася для проходження зовнішнього оцінювання у 2011 році, може увійти на свою персональну сторінку, розміщену на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. На персональній сторінці подано часткову інформацію про учасника тестування, а також перелік предметів, обраних ним для складання тестів.

У травні на персональних сторінках для учасників зовнішнього оцінювання будуть розміщуватися запрошення до пунктів тестування, а після проведення тестувань – інформація про результати зовнішнього оцінювання для самостійного роздрукування.

Також учасники зовнішнього оцінювання минулого року можуть зі своїх персональних сторінок роздрукувати результати власних тестувань.

Пам’ятайте! Не ламінуйте сертифікат, не переклеюйте фотографію, яка знаходиться на цьому сертифікаті, не руйнуйте голографічну наліпку. Зберігайте документ у пластиковому файлі. Без сертифіката вас не допустять до складання тестів. Майте на увазі: якщо у вашому сертифікаті не буде відмітки уповноваженої особи про участь у тестуванні з відповідного предмета, він вважатиметься недійсним!

У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт повинен особисто звернутися до відповідного регіонального центру з письмовою заявою про виготовлення дубліката. Абітурієнт зобов’язаний пред’явити документ, що засвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація, надати фотокартку розміром 3х4 см та зіпсований сертифікат (у разі його пошкодження).
До уваги платників податків!
Розділ: Новини від організацій
 

У Листі ДПА України від 15.04.11 р. №4636/5/17-0716 зазначено, що згідно з пп. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України виплати, пов’язані з тимчасовою втратою працездатності, включаються до складу місячного оподаткованого доходу платника податку.

Отже, виплати по листках непрацездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб прирівнюються до заробітної плати й оподатковуються під час їх нарахування з урахуванням норм п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України.

Також зазначено, що податковий агент, який нараховує дохід у вигляді суми допомоги з тимчасової втрати працездатності на користь платника податку, зобов’язаний утримати (нарахувати) податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставки податку, встановлені п. 167.7 ст. 167 цього Кодексу, і сплатити (перерахувати) до бюджету податок під час виплати зазначеного.

 

Запитували-відповідаємо

- Підприємець на загальній системі оподаткування реалізує товари. Які документи він має надати юридичним та фізичним особам - покупцям, щоб вони не утримували податку на доходи із сум, виплачуваних підприємцеві?

- Для цього підприємцю на загальній системі оподаткування достатньо надати податковому агенту копію свідоцтва про державну реєстрацію та довідку про види діяльності й систему оподаткування. Згідно з п. 177.8 ПКУ податкові агенти не утримують податку на доходи фізичних осіб із суми винагороди підприємця за видами діяльності, зазначеними в його свідоцтві про державну реєстрацію, якщо він надасть його копію. Однак у свідоцтві про державну реєстрацію види діяльності не фіксуються. Тому потрібно отримати довідку із зазначенням переліку видів діяльності відповідно до реєстраційної картки та обраної системи оподаткування. Таку довідку видають за письмовою заявою підприємця. Її складають у довільній формі.

ДПІ у районі
Обов’язок перед людьми і Богом
Розділ: Люди району
 

Основний обов’язок щодо життєзабезпечення та виховання дитини, отримання нею фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку, покладений на батьків або осіб, які їх замінюють.

Виховання — це різнобічний процес, з величезною кількістю елементів та нюансів. Важливою умовою нормального життя дітей є їх правильне виховання в сім’ї. Досвід свідчить, що там, де батьки приділяють належну увагу навчанню й вихованню своїх дітей, стежать за дотриманням режиму дня, учні добре навчаються і зразково поводяться в школі й поза нею.

На жаль, є батьки, які забувають, що виховання дітей - це їх обов’язок. Вони не знають і не хочуть знати, де бувають і що роблять їхні діти після закінчення уроків. Наведемо приклад. Громадянин Т. постійного місця роботи не має, не виконує ніяких громадських доручень. Здавалось би, що він має час, щоб бути уважним до свого єдиного сина. Але виходить зовсім не так. За три роки батько жодного разу не запитав у матері, де знаходиться син. А той, не відчуваючи за собою ніякого контролю, щовечора до опівночі блукав по селу, оббивав пороги сільського клубу, вчився курити і лаятися. Вчителі не раз ставила радили батькові приділяти більше уваги вихованню сина, але він зневажав поради і настанови. Внаслідок батьківської безтурботності син став розбещеним, недисциплінованим підлітком.

В окремих випадках навіть самий уклад сімейного життя дає дітям дуже поганий зразок для наслідування. Дитина з перших років свого свідомого життя звикає до того, що батьки ні за що і ні перед ким не відповідають. Діти роблять із вчинків батьків відповідні висновки: можна обманювати, і це проходитиме безкарно. Вони вчаться лицемірити, без поважних причин пропускають заняття у школі, відмовляються від суспільно корисної праці.
Є порушення природоохоронного законодавства
Розділ: Новини від організацій
 

Прокуратура району перевірила дотримання вимог природоохоронного законодавства на території району.

Відповідно до п.6 ст. 30, п.п. 2,7 ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, до повноважень виконавчих органів сільських рад належить підготовка і подання на затвердження ради проектів місцевих програм охорони довкілля, вирішення питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, визначення території для складування, зберігання або розміщення виробничих, побутових відходів та інше.

Згідно зі ст. 17 Закону України “Про відходи” підприємства, установи, організації зобов’язані забезпечити повне збирання, належне зберігання відходів та здійснювати контроль за станом місць чи об’єктів розміщення власних відходів.

Перевіркою встановлено, що на порушення вимог законодавства на території Дар’ївської, Інгулецької, Микільської, Станіславської, Дніпровської та інших сільських рад не вирішено питання щодо вивезення та знешкодження побутових відходів, а також укладення договорів про надання цих послуг для населення. Не прийнято відповідного рішення щодо створення спеціалізованого підприємства або іншого, яке б займалося цим видом послуг для населення, та вжиття заходів для охорони навколишнього природного середовища.

Також встановлено, що дозвіл на розміщення та ліміти на утворення і розміщення відходів на період 2010 року відсутній, що є порушенням вимог п “а” ст. 32, ч.4 ст. 33 Закону України “Про відходи”.

Не здійснюється координація діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, що знаходяться на території сільської ради в межах компетенції, відсутня схема санітарного очищення населених пунктів, що є порушенням ст. 21 Закону України “Про відходи”.

На теперішній час на території сільських рад не проведено інвентаризацію відходів, що свідчить про відсутність належної інформації про забруднення навколишнього природного середовища та забезпечення охорони здоров’я населення, яке проживає на території сільських рад.

Зберігання та видалення відходів повинно здійснюватись в місцях, визначених органом місцевого самоврядування з врахуванням вимог земельного та природоохоронного законодавства, за наявності спеціальних дозволів, у яких визначені обсяги відходів відповідно до встановлених лімітів та умови їх зберігання, яке сільські ради виконують неналежним чином, з порушенням цих вимог, що може завдати істотної шкоди природному середовищу.

За результатами перевірки прокуратурою району на адресу сільських голів внесено подання про усунення порушень природоохоронного законодавства.

Мирослав Павловський, помічник прокурора
Засяяли станіславські зорі
Розділ: Нам пишуть
 

9 травня, після урочистого мітингу та покладання квітів до стели загиблих воїнів, у Станіславі відбувся традиційний фестиваль “Станіславські зорі”, на який, окрім місцевих жителів, завітали голова районної ради Є.Я.Романова разом зі своїм заступником О.О.Ковязіною. До концертної програми увійшло двадцять сім номерів, які підготували творчі колективи станіславських закладів освіти, культури та медицини. Розпочався фестиваль виступом вихованців дитячого садка “Казка”. Маленькі артисти виконали декілька зворушливих хореографічних композицій. Діти у яскравих костюмах виглядали на сцені просто неперевершено. Енергія, яку вони випромінювали, згладжувала всі недосконалості  танцювальних рухів.

Запам’яталися виступи працівників дільничної лікарні: пісні у виконанні жіночого ансамблю, вокальна композиція про маму, яку виконала Олена Ткаченко, прочитані Тетяною Василенко вірші.

Майже третину концертної програми зайняли виступи  викладачів та учнів Станіславської музичної школи. Як завжди, своїм запалом та високою виконавською майстерністю вражали директор закладу, заслужений працівник культури Михайло Баєв, музичний керівник та композитор Аркадій Сігарьов, учасники народного ансамблю “Ольвія”. Сподобались глядачам і пісні у виконанні хору та фольклорного ансамблю Станіславського будинку культури.

Низку яскравих номерів підготував колектив Станіславської ЗОШ імені К.Й.Голобородька. Безмежною любов’ю до життя був пронизаний твір учениці Марини Клюйко “Народження нового дня”,  чудові вокальні композиції виконали Тетяна Гапон, Ірина Смутченко та Олена Хищенко. Завершальним акордом концерту стала музично-хореографічна композиція “Україна” у виконанні вчителів та учнів школи.

Цього дня учасники фестивалю отримали подвійне задоволення. По-перше – від самих виступів та бурхливої реакції глядачів, по-друге – від грамот та подарунків, які Станіславський сільський голова вручив кожному колективу.

Станіславці впевнені, що допоки лунатиме пісня над лиманом, житиме село, а тому продовжують співати, звеселяючи душу та наповнюючи благодатною енергією рідні серцю місця. Впевнені, що з таким настроєм на творчому небосхилі Станіславу засяє ще не одна яскрава зірка.

Наталія Свирида

 

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Май 2011    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Вагонка киев, купить вагонку.
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013