Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Апрель 2013 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Працює центр правової допомоги
Розділ: У райдержадміністрації
 

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 квітня 2013 року №191 утворено громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги, яка діє відповідно до встановленого порядку.

Приймальня працює у районній державній адміністрації згідно з графіком (з 8.00 до 17.00; обідня перерва з 12.00 до 13.00):
Понеділок – Ляшенко Ірина Миколаївна, начальник юридичного відділу та з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА.
Вівторок – Жилка Наталія Іванівна, заступник начальника управління, начальник відділу державних допомог соціального захисту населення РДА.
Середа – Пількевич Наталія Дмитрівна, начальник відділу з питань захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей РДА.
Четвер – Білоус Валерій Сергійович, заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту РДА.
П’ятниця – Безродня Вікторія Володимирівна, начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва і надзвичайних ситуацій РДА.
З Порядком роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги можна ознайомитись у приміщенні районної державної адміністрації (інформаційний стенд) та на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у розділі «Оголошення».
День довкілля у районі
Розділ: У сільських радах
 

Щороку третьої суботи квітня в Україні відзначають День довкілля. В нашій країні його започаткували 1998 року, відповідно до Указу Президента і на знак підтримки громадських організацій, що займаються охороною навколишнього середовища та ядерної безпеки України. Початково ця дата була днем проведення Стокгольмської конференції, котра розпочала відлік екологічній програмі ООН - UNEP (United Nations Environment Programme). Нині ця програма є головним ідеологом проведення Дня довкілля у всьому світі.
У рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 20 квітня у районі провели День благоустрою. У ньому взяли участь 5298 осіб, задіяно 10 одиниць техніки. Ліквідовано 12 сміттєзвалищ та вивезено 72 куб. м. сміття, висаджено 750 дерев та 565 кущів, упорядковано 1600 кв.м квітників, узбіччя доріг, побілено дерева та бордюри, очищено від сміття 300 кв.м берегів, прибрано прибудинкові території та ділянки, закріплені за установами району. У результативності акції не виникає сумнівів. Але, враховуючи стан довкілля, проводити такі заходи слід більш регулярно. 
На знімках: вгорі - у центральному сквері Білозерки наводять лад держслужбовці; внизу - завдяки зусиллям працівників селищної ради і підвідомчих установ стало чисто на пляжі.

 


 

 
Кращий держслужбовець
Розділ: У райдержадміністрації
 

16 квітня у райдержадміністрації відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Цього року у ньому взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Тетяна Євгеніївна Долінченко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі й інфраструктури Олег Борисович Соловей та провідний спеціаліст відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Олександрівна Скурту. Претенденти на звання кращого держслужбовця склали тести на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень структурних підрозділів та посадових обов`язків, продемонстрували навички користування комп`ютером. Найбільшу кількість балів набрав Олег Борисович Соловей, який візьме участь у наступному етапі змагань.
Інна Колбаєва,
завідуюча сектором з питань кадрової роботи апарату РДА

 

Бюджет виконали, але не всі
Розділ: У райдержадміністрації
 

Минулої середи на колегії райдержадміністрації підсумували результати виконання районного та місцевих бюджетів за І квартал 2013 року, роботи підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери району в осінньо-зимовий період та визначили основні завдання на наступний осінньо-зимовий період. Також до порядку денного увійшло питання про організаційне забезпечення роботи виконавчого комітету Дар’ївської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

У доповіді начальника фінансового управління райдержадміністрації С.М.Мартиновця зокрема йшлося, що дохідна частина бюджету району станом на 1 квітня 2013 року по власних і закріплених доходах загального фонду при затверджених місцевими радами планових показниках у сумі 6027,9 тис. грн. фактично виконана на 7285,3 тис. грн., що становить 120,9%, перевиконання склало 1257,4 тис. грн. Районний бюджет за січень-березень виконаний на 109,7% при плані 3615,6 тис. грн., фактичне виконання склало 3964,7 тис. грн., перевиконано на 349,1 тис. грн. З 16 дохідних джерел, які надходять до місцевого бюджету, планові показники перевиконані по 14-ти. По 2-х податках до бюджету району не надійшло 1,5 тис. грн. (державному миту 1,3 тис. грн., або 86%, та збору за спеціальне використання лісових ресурсів 0,2 тис. грн., або 33,3%).
День довкілля у районі
Розділ: У сільських радах
 

Для Дар’ївки вже стало традицією у квітні кожного року проводити суботники з благоустрою села. Не став винятком і минулий тиждень. Дружно вийшли побілити дерева, прибрати сміття та обрізати дику поросль уздовж траси (на знімку вгорі) колективи сільської ради, СКМГП "Дар", дитячого садка "Вишенька", школи та дільничної лікарні.
Весняний трудовий настрій передався всім, робота йшла весело та завзято. Підтвердження – чисті узбіччя і вражаюча білизна побілених дерев. Не стояли осторонь й інші підприємства, організації та населення села. На прилеглій території багатоповерхових будинків та на присадибних ділянках жителі висаджували дерева, квіти, упорядковували дитячі майданчики, білили дерева, бордюри та прибирали. Сільська рада звернула увагу на річку Інгулець, де прибрала сміття на березі в районі Дар’ївського мосту.
Дякую депутатам, керівникам та колективам організацій і підприємств, жителям села за розуміння і співпрацю. І нехай ця добра традиція залишається назавжди та передається з покоління в покоління, бо наше село – то наш дім.
Тетяна ПІВНЄВА,
спеціаліст із питань земельного обліку
*          *          *
Територія центральної районної лікарні завжди нагадує затишний парк, де хворі із задоволенням дихають свіжим повітрям. Навесні, щоб привести все до ладу, необхідні спільні зусилля усіх працівників лікарні (на знімку внизу начмед Олександр Третяков і головний лікар Дмитро Доманський).

 

 

 

 
 

 

 

 

 
Новини податкової
Розділ: Новини від організацій
 
«Пульс» гарантує оперативне вирішення податкових та митних проблем
Негайне реагування і вирішення проблем у спілкуванні з митниками та податківцями гарантує «Пульс» Міністерства доходів і зборів України. Функціонування сервісу «Пульс» Міністерства доходів і зборів України ініційовано задля подолання корупційних явищ у податковій і митній службах. Скористатися цим сучасним сервісом можуть платники податків та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, котрі мають всі підстави вважати, що посадовці податкової чи митної служби зловживають своїм службовим становищем чи умисно створюють перешкоди в спілкуванні. Якщо клієнт податкової чи митниці потерпає від неякісного обслуговування або некоректного ставлення, то він може скористатися інтерактивною лінією Міндоходів - (044) 284-00-07. Головний принцип роботи сервісу «Пульс» - зворотній зв’язок та оперативне вирішення проблемних питань платників податків і митних зборів.
Олена Яремчук,
головний державний податковий інспекторДо уваги громадян
Розділ: Новини від організацій
 

Закон України «Про зайнятість населення» п.1 ст.30 передбачив право громадян віком старше 45 років, страховий стаж яких не менше 15 років та які мають професійно-технічну або вищу освіту, одноразово отримати «ваучер» для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. На підставі ваучера здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями, спеціальностями та напрямами згідно з переліком, затвердженим КМУ від 20 березня 2013 року №207.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом (станом на 1 січня 2013 р. – 11470 гривень)
Якщо вартість навчання перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець оплачують різницю.
Для отримання ваучера особа надає до територіального органу Державної служби зайнятості: заяву; паспорт; трудову книжку; документ про освіту; реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття).
До переліку професій та спеціальностей для навчання, за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, входять:
робітничі професії: бджоляр, водій навантажувача, водій тролейбуса, електрогазозварник, машиніст автогрейдера, налагоджувальник сільськогосподарських машин і тракторів, налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції, плодоовочівник, робітник фермерського господарства, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, будівельний столяр, тракторист, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;
вища освіта (спеціаліст): автомобілі та автомобільне господарство, агрономія, агрохімія і ґрунтознавство, аквакультура, захист рослин, інженерія програмного забезпечення, комп'ютерні системи та мережі, міське будівництво та господарство, програмне забезпечення систем, промислове і цивільне будівництво, розведення та селекція тварин, технології виробництва і переробки продукції тваринництва;
вища освіта (молодший спеціаліст): ветеринарна медицина, виробництво і переробка продукції рослинництва, виробництво і переробка продукції тваринництва, землевпорядкування, монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд, обслуговування програмних систем і комплексів, обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів, організація і технологія ведення фермерського господарства, рибництво та аквакультура, розроблення програмного забезпечення.
Телефони для довідок: 3-3-7-71, 3-34-47, 3-35-02. Нагадуємо, що цією послугою можуть скористатись не тільки безробітні, а й особи, які працюють.
Вікторія Кожевнікова, начальник відділу надання соціальних послуг РЦЗ
Наші права, передбачені Законом «Про доступ до публічної інформації»
Розділ: Новини від організацій
 
Відповідно до статті 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» кожна особа має право:
1) знати у період збирання інформації, але до початку її використання, які відомості про неї та з якою метою збираються, як, ким і з якою метою вони використовуються, передаються чи поширюються, крім випадків, встановлених законом;
2) доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається;
3) вимагати виправлення неточної, неповної, застарілої інформації про себе, знищення інформації, збирання, використання чи зберігання якої здійснюється з порушенням вимог закону;
4) на ознайомлення за рішенням суду з інформацією про інших осіб, якщо це необхідно для реалізації та захисту прав і законних інтересів;
5) на відшкодування шкоди у разі розкриття інформації про цю особу з порушенням вимог, визначених законом.
Відповідно до статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Згідно зі статтею 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право оскаржити:
1) відмову в задоволенні запиту на інформацію;
2) відстрочку задоволення запиту на інформацію;
3) ненадання відповіді на запит на інформацію;
4) надання недостовірної або неповної інформації;
5) несвоєчасне надання інформації;
6) невиконання розпорядниками обов’язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 цього Закону;
7) інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.
Олексій Федько, начальник районного управління юстиціїПомічник чи працівник?
Розділ: Новини від організацій
 

Питання своєчасності виплати заробітної плати та стану погашення існуючої заборгованості перебуває на постійному контролі районної державної адміністрації. На початок квітня обсяг невиплаченої заробітної плати у СТОВ “Колос” складав 247,5 тис. грн., що в порівнянні з початком року на 72 тис. грн., або на 41% більше. Станом на 25 квітня заборгованість скоротилася на 32,4 тис. грн. і становить 215,1 тис. грн. Важке фінансове становище керівництво підприємства пояснює загибеллю озимих посівів та недобором продукції у 2012 році. Єдиний шлях погашення боргів – інвестування товариства. Наступне надходження інвестиційних коштів очікується у травні.

Інший пріоритетний напрямок роботи - легалізація праці, оскільки частина бізнесу дотепер перебуває “в тіні”. Поширене явище – сімейний бізнес. Ситуації, коли дружина – власниця торгівельної точки, а чоловік їй допомагає реалізовувати товари чи навпаки, трапляються часто. У помічники залучаються брати, сестри, діти, матері.
З одного боку, чинні норми законодавства дозволяють працювати у підприємця членам його сім’ї. Зокрема, відповідно до Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VІ “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” платниками єдиного внеску названі члени сім’ї фізичної особи – підприємця (чоловік, дружина, батьки, діти та інші утриманці не молодше 15 років), які беруть участь у провадженні ним підприємницької діяльності і отримують від цього частину доходу. Також законом визначено, що сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за кожну особу. Тобто, залучивши в помічники членів сім’ї, підприємець повинен платити і за себе, і за них.
З іншого боку, Кодекс законів про працю України не виділяє членів сім’ї та інших працівників, його норми єдині для всіх. Право громадян на працю реалізується шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі або з фізичною особою. При укладенні трудового договору між працівником і фізичною особою – підприємцем в обов’язковому порядку договір має бути у письмовій формі, у тижневий термін з моменту допущення працівника до роботи зареєстрований у державній службі зайнятості. Трудовий договір вважається укладеним і тоді, коли працівника фактично було допущено до роботи, навіть без наявності відповідного наказу чи розпорядження. Винагородою працівнику за виконану роботу є заробітна плата із нарахуванням відповідних внесків.
Отже, платити треба в обох випадках, але статуси працюючих різні. Хотілося б порадити підприємцю: коли визначаєтеся, ким бути члену сім’ї у вашому бізнесі – помічником або працівником, краще прийняти рішення на користь працівника. Життя довге, ніхто не знає, які вибрики долі вас спіткають, а запис у трудовій книжці гарантує соціальний захист, знижує ризик “взаємного нерозуміння” із контролюючими органами.
Сектор праці та пенсійного нагляду управління соц-захисту населення РДА
З днем секретаря!
Розділ: У сільських радах
 
Традиційно в середу останнього тижня квітня (цього року – 24 квітня) увесь світ відзначає Міжнародний день секретаря. Ця професія входить до переліку найбільш необхідних. Та й справді, без допомоги секретаря не обходиться жоден керівник підприємства, установи або організації.
Так співпало, що Валентина Володимирівна Черноус у цей день одинадцять років тому почала працювати секретарем Дар'ївської сільської ради. Добру, чуйну, відповідальну, доброзичливу, уважну жінку у Дар’ївці знає майже кожен житель.
Валентина Черноус – депутат від округу №9 (вулиця Першотравнева). Виборці її поважають і цінують. Мабуть, саме тому на вулиці завжди порядок, бо на кожне її зауваження щодо благоустрою реагують миттєво.
Поважають Валентину і в колективі. Хто б не звернувся до неї за порадою чи консультацією, завжди отримує вичерпну відповідь. І щоб не трапилось на її шляху – очі жінки завжди добрі й усміхнені, бо її дні переповнені добрими справами на користь громади.
Колектив сільської ради зичить Валентині Володимирівні та всім секретарям доброго здоров’я, щастя, успіхів у нелегкій праці і всього найкращого в житті.
Тетяна Півнєва, депутат Дар’ївської сільради
Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Апрель 2013    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Профессиональные юридические компании в Виннице . Качественная и профессиональная бухгалтерская фирма в Виннице
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013