Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Материалы за Май 2013 года  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Білозерський район на Міжнародному туристичному форумі
Розділ: У райдержадміністрації
 
16-17 травня у Скадовську – курорті державного значення, відбувся ІІI Міжнародний туристичний форум «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії». У Форумі взяли участь близько 1000 осіб, серед яких науковці, бізнесмени, посли, консули, перші секретарі та торгові аташе, почесні гості з Австрії, Білорусії, Грузії, Італії, Кувейту, Казахстану, Киргизстану, Литви, Німеччини, Росії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Швеції та Естонії. 
У заході взяла участь і делегація від Білозерського району на чолі з головою районної державної адміністрації В.О.Поддубним та головою районної ради Є.Я.Романовою.
У рамках Форуму у вигляді виступів та презентацій були представлені туристичні можливості Херсонщини, підписані угоди та меморандуми про співробітництво, за актуальною тематикою відбулися засідання 6 ділових секцій, на яких обговорювалися питання оптимізації регіональної політики та міжрегіональної співпраці у галузі туризму, відпочинку, санаторно-курортного оздоровлення. Учасників та гостей ознайомлено із досягненнями дитячої творчості, серед яких свої роботи представили гуртківці Білозерських районних станцій юних техніків та юних натуралістів, районного центру творчості дітей та юнацтва.
Для презентації потенціалу в галузі рекреації, оздоровлення, дитячого та сімейного відпочинку, лікувально-оздоровчого, водного, пізнавального, зеленого та елітного видів туризму територією Херсонської області проведено чотири ексклюзивні рекламні тури.
Олег Соловей, начальник відділу  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДАСеректорна нарада
Розділ: У райдержадміністрації
 
20 травня перший заступник голови ОДА – керівник апарату Вячеслав Білий провів обласну селекторну нараду, яку розпочав з аналізу останніх подій у державі. Зокрема, зупинився на підсумках засідання Кабінету Міністрів України. Головною темою обговорення стала пожежна ситуація в країні. Вячеслав Семенович наголосив, що на Херсонщині це питання вкрай актуальне і необхідно вжити всіх заходів, аби не допустити вогняної біди. Крім того, за словами заступника голови ОДА, цього тижня особливу увагу слід звернути на питання реалізації завдань і доручень Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села.
Окрему увагу Вячеслав Білий звернув на питання літнього відпочинку школярів. Президент доручив Уряду провести оздоровчу кампанію 2013 року в обсягах не менших, ніж попереднього року, а саме – не менше 80 відсотків загальної чисельності школярів.
Безпосередні питання селекторної наради стосувалися науково обґрунтованого підходу у проведенні весняно-польових робіт, а також стану виконання регіонального плану дій на 2013 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010–2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".
Наприкінці селекторної наради голова райдержадміністрації Валерій Поддубний спланував роботу на тиждень. Керівник району наголосив, що необхідно вжити профілактичні заходи задля попередження пожеж, а також належної підготовки до відпочинку та оздоровлення дітей.До низу потягли недоотримані податки
Розділ: У райдержадміністрації
 

Минулої середи відбулася чергова колегія райдержадміністрації за участю голови РДА В.О.Поддубного, його заступника Г.В.Маханька, голови районної ради Є.Я.Романової, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників районних служб та управлінь, селищного і сільських голів. На засіданні проаналізували результати виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за І квартал 2013 року, роботу структурних підрозділів РДА та районних служб щодо легалізації найманої праці і робочих місць, а також як співпрацюють відділ освіти, молоді і спорту РДА, виконкоми селищної, сільських рад у питанні організації і проведення відпочинку та оздоровлення дітей.

Як повідомив заступник голови РДА Г.В.Маханько, протягом І кварталу 2013 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено продукції на 87,1 млн. грн., що на 55,2 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Всіма сільськогосподарськими підприємствами району вироблено та реалізовано на забій у живій вазі 995 тонн худоби та птиці, або 16,6% до показників, передбачених програмою розвитку агропромислового комплексу. Вироблено 6624 тонни молока, або 25,5% до показників, 169,5 млн. шт. яєць, або 24,2% до показників. На підприємствах усіх форм господарювання утримується 9025 голів великої рогатої худоби. Приріст поголів’я великої рогатої худоби до початку 2013 року становить 102,5%. Поголів’я птиці збільшилося на 24,3%. За січень-березень 2013 року обсяг реалізованої промислової продукції становив 17433,7 тис. грн., що на 10,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Станом на 1 квітня у районі функціонує 2586 суб’єктів підприємницької діяльності, що на 7 одиниць більше, ніж на відповідну дату 2012 року. За І квартал поточного року суб’єктами господарської діяльності – фізичними особами сплачено до бюджету 1292,3 тис. грн., що на 187,4 тис. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Від суб’єктів підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу – юридичних осіб до бюджету надійшло 2598,3 тис. грн., що на 344,5 тис. грн. більше показників минулого року. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку району, станом на 1 квітня становив 6061,5 тис. дол. США. Загальний обсяг іноземного капіталу в економіці району протягом звітного періоду зменшився на 13,1 тис. дол. (на 0,2% до обсягів на аналогічну дату 2012 року), основною причиною чого є коливання курсів валют. У розрахунку на одного мешканця району припадає 90,2 дол. США. Основними підприємствами по залученню іноземних інвестицій є СТОВ «Дніпро» та ДП «Вендельн Україна».
Вчитися ніколи не пізно
Розділ: Новини від організацій
 
Останній дзвоник у школах сповістив про закінчення навчального року, а 17 травня у читальній залі центральної районної бібліотеки пролунав перший дзвоник в університеті третього віку. Право дати перший дзвоник було надано заступнику голови РДА Г.В.Маханьку і найстаршій студентці (1926 р.н.) З.П.Янчуковій.
Цей навчальний заклад – цільова соціальна послуга Територіального центру надання соціальних послуг. Об’єднує він 50 осіб пенсійного віку, для яких осінь життя – не привід заглиблюватися у хатні справи і проводити весь час вдома.
З початком навчального року в університеті третього віку студентів привітали директор Терцентру А.А.Абдуллаєва, заступник голови районної ради О.О.Ковязина, начальник управління соцзахисту населення Т.В.Самойлова. Після урочистої частини розпочалася конкурсно-розважальна програма, яка ще раз переконала: студенти мають активну життєву позицію, сповнені оптимізмом і енергійністю, вони винахідливі і перебувають у гарному настрої, прагнуть познайомитися з новими для себе речами і адаптуватися до сучасного суспільного життя.
Під акомпанемент О.О.Сікози студенти із задоволенням виконували пісні (знали всі слова!), танцювали (рухи були чіткими й ритмічними!), а ще розповідали про свої недоліки, пригадували смішні випадки з життя, анекдоти. Закінчився захід пригощанням солодощами.
У вівторок розпочалися навчальні будні для студентів факультету комп’ютерної грамотності. Заняття відбуватимуться у районній бібліотеці, де є необхідне комп’ютерне обладнання. Дві групи по 15 осіб у кожній двічі на тиждень навчатиме вчитель інформатики Білозерської ЗОШ №2 С.Ю.Заруба. Програма цього факультету передбачає, що студенти навчаться користуватися не лише комп’ютером, а й мобільним телефоном і банкоматом.
Незабаром розпочнуться заняття й на інших факультетах. Усі, хто бажає навчатися в університеті третього віку, можуть звертатися за тел. 33-4-85, 33-5-32.
Вчені довели, що навчання – це ефективний засіб профілактики депресій у людей похилого віку. Участь в учбовому процесі допомагає їм крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект, з користю проводити вільний час, розширити коло спілкування, і головне – цінувати себе в будь-якому віці.
Вікторія РужинаНовини податкової
Розділ: Новини від організацій
 
Дотримання законодавства про працю - невід’ємна складова цивілізованого ведення бізнесу
Питання детінізації трудових відносин у сфері підприємництва району на постійному контролі та відпрацюванні в ДПІ у районі. Станом на 1.05.2013 р. в приміщенні ДПІ проведено засідання робочих груп з 38 суб’єктами господарювання з розгляду питань порушення ними законодавства про працю, у тому числі і факти виплати заробітної плати на рівні мінімальної. Інформація про суб’єктів господарювання, які не покращують стан виплати заробітної плати, передається до управління праці та соціального захисту населення для перевірок та вживання заходів за наданими повноваженнями. Крім того, фахівці податкової інспекції під час надання платниками податків звіту за формою №1-ДФ проводять індивідуальну роз’ясню-вальну роботу з керівниками та головними бухгалтерами підприємств щодо недопущення порушень законодавства про оплату праці. Актуальні питання легалізації заробітної плати розглянуті на семінарах, які проведено фахівцями ДПІ з платниками податків. Внаслідок проведених Криворізькою МДПІ заходів до бюджету за січень-квітень 2013 року надійшло додатково 10 тис. грн. Одним із резервів надходження податку з доходів фізичних осіб є погашення заборгованості із заробітної плати та забезпечення її виплати у розмірі не менше законодавчо встановленого рівня. Дотримання законодавства про працю є невід’ємною складовою цивілізованого ведення бізнесу. Шановні працівники, не дайте позбавити себе соціальних благ!
Любов Кандрашина,
начальник відділу оподаткування фізичних осіб Зміни у сплаті єдиного внеску
Розділ: Новини від організацій
 
28 квітня 2013 року набрав чинності Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільної сплати єдиного внеску" від 4 квітня 2013 року № 184-VII. Даним нормативним документом внесено зміни до законів України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
До переліку платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування додалися особи, які досягли 16-річного віку та не належать до платників єдиного внеску, визначених статтею 4. При цьому Законом "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" укладання нових договорів про добровільну участь у системі пенсійного страхування не передбачено.
Суттєві зміни відбулися в сумі одноразової сплати особою єдиного внеску за попередні періоди, коли особа не підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). Якщо раніше особа, яка мала право брати добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, сплачувала за попередній період від 31,8 до 33,2% мінімальної заробітної плати, що існувала у відповідний період, то після 28.04.2013 року сума сплаченого єдиного внеску за кожний місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок, встановлений на дату укладання договору.
Таким чином, на даний момент для вищезазначеної категорії осіб щомісячна сума добровільного внеску за попередній період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року становить 380,80 грн. з розрахунку 33,2% від законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати (1147 грн.).
Отримати додаткову інформацію з питань укладення договорів про добровільну сплату єдиного внеску можна за телефонами відділу обліку надходження платежів управління ПФУ в районі: 33 8 02, 33 6 94.
Відділ обліку надходження платежів управління ПФУ в районіВиконуйте вимоги - уникнете пожежі
Розділ: Новини від організацій
 

Вже сьогодні слід подбати про забезпечення пожежної безпеки на наших хлібних полях. Адже досить іскри від недопалку цигарки, сірника чи відсутності або несправності іскрогасника автотракторної техніки, щоб на хлібному полі виникла пожежа. За короткий час вона може звести нанівець результати праці багатьох людей і завдати великих збитків не тільки власнику, але й державі.

Однією з основних причин пожеж у сільському господарстві під час збирання врожаю в минулих роках була відсутність знань з правил пожежної безпеки та дій під час виникнення пожежі або інших надзвичайних подій. Поширений недолік зернозбиральної техніки - недоукомплектованість первинними засобами пожежогасіння згідно з нормами належності та використання не сертифікованих і технічно не обстежених вогнегасників.
До необхідних підготовчих заходів слід віднести перш за все навчання працівників, які будуть задіяні на збиранні та переробці врожаю, за спеціальною програмою пожежно-технічного мінімуму.
У період воскової стиглості зернових необхідно обкосити та оборати поля від доріг і лісосмуг, а також зробити розбивку полів проораними смугами шириною не менше 4 м на ділянки площею не більше 50 га, як того вимагають «Правила пожежної безпеки в Україні». Це допоможе уникнути розповсюдження пожеж.
У сільських радах, сільгосппідприємствах та фермерських підприємствах необхідно розробити плани заходів з попередження пожеж на хлібних масивах в період збирання та переробки врожаю, призначити відповідальних осіб за цей напрямок роботи.
Держпожнагляд району попереджає, що виконання цих підготовчих заходів є обов'язковим для всіх сільгосппідприємств та фермерських господарств незалежно від форми власності, а їх невиконання може призвести до виникнення пожеж на хлібних масивах, що несе за собою відповідальність згідно з Адміністративним або Кримінальним Кодексом України (в залежності від суми збитків).
Білозерський РВ УДСНС
Автобус - 2013
Розділ: Новини від організацій
 
З 20 травня до 17 червня ДАІ проводить комплекс заходів “Автобус-2013”. З початку року з вини водіїв автобусів сталася 41 дорожньо-транспортна пригода, в якій 24 людини отримали травми різної тяжкості, 5 чоловік загинуло. З початку року співробітниками ДАІ області виявлено 1220 порушень ПДР, допущених водіями автобусів, у т.ч. припинено 10 випадків керування пасажирським транспортом у нетверезому стані. Здійснено 177 перевірок автогосподарств підприємств-перевізників, перевірено 1014 автобусів, виявлено 111 фактів експлуатації автобусів із технічними несправностями. Шановні водії маршрутних автобусів! Пам'ятайте, що ви відповідаєте за безпеку та життя усіх пасажирів, які знаходяться в салоні вашого транспортного засобу.
Ігор Загоскін,
старший інспектор ВДАІПраво на житло
Розділ: Новини від організацій
 

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року №162 затверджено основні напрями запобігання бездомності до 2017 року, спрямовані на реалізацію бездомними особами прав і свобод, передбачених Конституцією та Законами України.

У районі здійснюються заходи щодо попередження випадків незаконного відчуження житла одиноких непрацездатних громадян (передусім інвалідів), забезпечення у разі потреби за їх бажанням постійним стороннім доглядом або влаштування до установ соціального обслуговування.
Серед населення проводиться інформаційно–роз’яснювальна робота щодо застосування норм законодавства, якими регулюються порядок придбання, відчуження, оформлення та державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, прав і обов’язків учасників відносин у сфері житлового права. Не допускається незаконне відчуження житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, одиноких непрацездатних громадян.
У районі діють програми «Соціальне житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» на 2013-2015 роки. Передбачено захист прав дітей, в тому числі житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Виконкомами селищної та сільських рад не видаються дозволи на продаж житла сім’ям з дітьми без попереднього забезпечення дітей житлом. Також надається допомога в оформленні спадкових справ на житло дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. На опікунів покладається відповідальність за збереження житла та майна підопічних.
Управління соцзахисту населення РДА
Воду маємо
Розділ: Новини від організацій
 

Раніше з початком поливного сезону у Білозерці вода текла слабим струменем або її зовсім не було… Останні роки такої проблеми не виникає. Щодо нинішньої ситуації із водопостачанням мешканців райцентру – розповідь начальника МКП "Водограй" О.В.Нечая.

Олександр Васильович зазначив, що із дев’яти свердловин, котрі працюють сьогодні на території селищної ради, п’ять обладнані частотними перетворювачами. Це дозволяє регулювати подачу води у мережу в залежності від її розбору. Таким чином практично всі споживачі забезпечені водою, хоча іноді, у час "пік", вона "не доходить" до верхніх поверхів багатоквартирних будинків.
Значно зменшилася аварійність на водомережі. Це зумовлено тим, що все більше абонентів замінюють старі металеві водогони, які вийшли з ладу, на пластикові. Але й комунальники не сидять, склавши руки. Вже в цьому місяці (у вихідні святкові дні!) вони замінили у Білозерці три насоси, що вийшли з ладу, ще два - у Черешеньках та Розливі. Тобто поточна робота є і завжди буде, але ми, споживачі, цього майже не помічаємо. Бо щодня відкриваємо кран і маємо воду.
З 15 квітня по селищній раді підвищилися тарифи на водопостачання (варто зазначити, що наші тарифи – 4,17 грн. - не найменші і не найбільші у районі. В деяких селах платять по 5,50 грн., а в деяких – близько 3 грн.). Підвищення було просто необхідне, зважаючи на те, що підприємству коштів ледве вистачало на оплату електроенергії й інші необхідні платежі. Майже два роки колектив працює скорочений робочий день, зменшуючи таким чином витрати на заробітну плату. Підвищення цін стимулюватиме встановлення лічильників води і більш заощадливе її використання - із 3605 абонентів "Водограю" лічильники встановили лише 2583.
Свідомість наших односельців щодо сплати за споживання води значно зросла, але все ж боржники є - 223 абоненти заборгували комунгоспу 136,3 тис. грн. Найбільший борг Т.І.Щербини (вул. Поштова, 20, кв.14) становить 2283 грн. Не набагато менший борг у Н.А.Самойленко (вул.Будьоного, 40, кв.7) – 1894 грн.; Кириловської А.М. (Станіславське шосе, 32, кв.20) – 1372 грн.; Н.М.Кириченко (Станіславське шосе, 32, кв.2) – 913 грн.; О.А.Маліновської (вул.Поштова, 22, кв.5) – 814 грн.; В.В.Зайцевої (Станіславське шосе, 9, кв.16) – 788 грн. До таких злісних неплатників, звичайно, застосовуються різні заходи впливу, але найбільший рушій у даній справі – людська совість. Керівництво підприємства завжди йде назустріч людям, якщо існують дійсно великі матеріальні проблеми, борг можна реструктуризувати, виплатити по частинах. Але у перерахованих громадян проблеми більш морального, ніж матеріального плану.
Райсанепідстанція щомісяця проводить аналіз води у всіх населених пунктах і щороку – розширений, по більшій кількості показників. Контролюються також умови роботи на підприємстві.
Не можна не відзначити самовідданість працівників селищного комунгоспу, бо вони працюють на техніці, якій не лише "на пенсію" час, а якої просто вже існувати не повинно! "Найстаріший" трактор – 1988 р.в., екскаватор - 1993, автомобілі – 1991 р.в., а термін їх експлуатації лише 7-8 років…
У найближчих планах МКП "Водограй" – встановлення ще чотирьох частотних перетворювачів, обладнання санітарних зон біля свердловин згідно із нормами, встановлення аварійних засувок і обладнання аварійних колодязів. Звичайно, без допомоги селищної ради не обійдеться. Депутатський корпус завжди з розумінням ставиться до планів і потреб комунальників, закладаючи під програму фінансової підтримки МКП значні кошти.
Літо розпочалося. Сподіваємося, що воно буде не надто спекотним і води вистачатиме усім.
Якщо ж раптом у вас відбуваються перебої з водопостачанням або трапилася аварія на водомережі, телефонуйте за номером 33660 оператору на водонапірній башті, який цілодобово слідкує за роботою селищного водогону.
Олена ЦУРКАН

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Май 2013    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  На полную калитку Зомби против Растений полная версия играть онлайн Acer Liquid Z3 duo. . crm для логистических компаний
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  buy 1000 followers
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013