Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/e30111/public_html/pridneprovka.org.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Warning: ob_start(): first array member is not a valid class name or object in /home/e30111/public_html/pridneprovka.org.ua/index.php on line 214 Пристрасті не вщухають » "Приднепровка"
 
Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Новини від організацій » Пристрасті не вщухають  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Пристрасті не вщухають
Розділ: Новини від організацій
 
Пристрасті довкола використання градобійних установок окремими господарствами на Херсонщині не вщухають. Щоб покласти край всіляким тлумаченням на кшталт «градобійники крадуть дощ», а разом з тим з метою поінформування людей області щодо доцільності використання градобійних установок-мортир, адміністрація агрофірми-радгосп «Білозерський» звернулася до Українського науково-дослідного Гідрометеорологічного інституту (УкрНДГМІ) Володимира Осадчого з проханням зробити науковий висновок з цього питання. Володимир Осадчий оперативно відреагував і вже за тиждень був висновок вчених: «Світовий досвід впливів на конвективні хмари з метою запобігання спустошливим градобоям (Україна — Крим, Росія — Нальчик та інші країни) показує, що протиградовий моніторинг конвективних хмар не тільки зменшує збитки від граду у 5—10 разів, але й призводить до збільшення кількості опадів приблизно на 25—30%. При цьому підтверджується конкурентна гіпотеза фізики впливів і замість граду випадає дощ. В екологічному плані впливи на конвективні хмари абсолютно безпечні. Що стосується заходів щодо нормалізації обстановки навколо протиградових структур, то тут очевидно, що головною причиною непорозумінь між співробітниками воєнізованих протиградових служб і населенням є відсутність позитивних контактів між ними. З цим пов’язана практично повна неінформованість населення щодо цілей і наслідків активних впливів. У зв’язку з цим потрібні розробка і реалізація системи заходів щодо інформації населення про можливості, цілі і наслідки активних впливів. Для цього доцільно використовувати особисті контакти, пресу, радіо і телебачення».
Агрофірма неодноразово намагалася довести до жителів інформацію про безпечне використання градобійних установок через представників Білозерської районної державної адміністрації, Білозерський РВ УМВС України в Херсонській області, сільських рад, засоби масової інформації. Але «противники», які самі нічого не досягли, працюючи на землі, мають намір знищити наше господарство, постійно підбурюючи населення та розповсюджуючи необ’єктивну, некомпетентну інформацію. Своєю протидією борці за град, навпаки, залишають нашу місцевість без дощів, так як при протиградових роботах кількість опадів збільшується на 25-30%. Дійшло до того, що один із протестуючих Михальчук І.П. подав позов до суду щодо неправомірності використання протиградових установок на території Агрофірми-радгосп «Білозерський». Вирішуючи справу, суд першої інстанції виходив з того, що висновки Дніпровської сільської ради щодо правомірності застосування на території ради градобійних люсткугелів Кримською воєнізованою службою з активних впливів на гідрометеорологічні процеси на підставі угоди, укладеної з агрофірмою-радгоспом «Білозерський», відповідають вимогам чинного законодавства. Але не погоджуючись з даним рішенням Михальчук І.П. направив апеляційну скаргу, яка була розглянута Одеським апеляційним судом. Висновок суду наступний: як встановлено матеріалами справи, Кримська воєнізована служба з активних впливів на гідрометеорологічні процеси здійснює свою діяльність в сфері гідрометеорології та являється спеціалізованою організацією, яка створена для здійснення оперативних робіт по активному впливу на гідрометеорологічні процеси, пов’язані з проведенням захисту сільгоспугідь від градобою, іншої діяльності у сфері протидії стихійно-руйнівним погодним процесам і послабленням їх впливу на функціонування аграрного комплексу України. При цьому у своїй діяльності служба використовує протиградові ракетні комплекси, засоби метеорадіолокації, піротехнічні вироби та різні види екологічно безпечних реагентів, що виключає можливість порушення прав, свобод та інтересів позивача (Михальчука І.П.), а отже, і виключає можливість задоволення позовних вимог».
На сьогодні агрофірма-радгосп «Білозерський» має висновки компетентних органів Українського науково-дослідного Гідрометеорологічного інституту, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області, Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, має рішення суду першої та апеляційної інстанції, які вказують на правомірність і на безпечність застосування протиградових установок. І тому маємо надію, що як звинувачення, так і безпідставна протидія захисту врожаю господарства не буде мати місце в Білозерському районі.
Олександр Житяков,
начальник цеха садівництва
 (голосов: 0)


Додай лінк у БЛОГ чи відправ другові:  добавить ссылку в блог
 
Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Май 2016    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Октябрь 2014 (1)
  Август 2014 (7)
  Июль 2014 (1)
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013