Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Офіційно  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Пишаємося Великою Перемогою
Розділ: Офіційно
 

З нагоди 68-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні Партія регіонів оголосила всеукраїнську вахту пам’яті "Пишаємося Великою Перемогою" на знак вдячності героям-визволителям, а також тим, хто піднімав країну з руїн. 8 травня у рамках акції біля Вічного вогню у райцентрі відбувся антифашистський мітинг. Звертаючись до учасників зібрання голова районної організації партії В.В.Поддубний наголосив, що сьогодні у країні виникла реальна загроза відродження фашизму. Це негативне явище потрібно негайно викорінювати. Партія регіонів засуджує спроби екстремістсько налаштованих політичних сил відродити в Україні фашизм, реанімувати антигуманну ідеологію нацизму, а також спроби переписати історію Великої Вітчизняної війни. Валерій Олександрович закликав пам’ятати уроки минулого і не допустити розповсюдження неофашистських ідей. Наш обов’язок – дбати про сивочолих ветеранів, пам’ятати про подвиг загиблих та померлих визволителів, і всіма силами боронити рідну землю від поширення ідеології, через яку пролилося стільки людських сліз.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто не повернувся з поля бою, хто ціною власного життя став на заваді фашизму та дарував нам мирне сьогодення.
Оксана Ковязіна 
Інвентаризація захисних споруд
Розділ: Офіційно
 
Відповідно до Законів «Про цивільну оборону України», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2008р. №1473 та розпорядження голови РДА №8 від 8.01.2013р. «Про затвердження плану заходів проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони району» проводиться технічна інвентаризація захисних споруд цивільної оборони. Для активізації процесу інвентаризації райдержадміністрація вжила ряд додаткових заходів, які допомагають вирішити проблемні питання. Станом на 15.05.2013р. співробітниками Білозерської філії «КП Херсонське БТІ Херсонської обласної ради» проінвентаризовано 8 захисних споруд. Велику роботу в цьому напрямі провів заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту РДА В.С.Білоус.
Закінчили інвентаризацію захисних споруд Олександрівський сільський голова П.І.Биря та Федорівський сільський голова О.М.Алексєєв. Однак на даний час очікуваного результату ще не досягнуто через ряд суттєвих проблем, що мали місце і продовжують виникати у ході інвентаризації. Питання про проведення технічної інвентаризації, яка триватиме до грудня 2014 р., знаходиться на постійному контролі заступника голови РДА Л.М.Фастовця.
Анатолій Волошин,
головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій РДАПожежна небезпека надзвичайно висока
Розділ: Офіційно
 

З метою недопущення лісових пожеж і збереження національного багатства регіону розпорядженням голови облдержадміністрації Миколи Костяка №160 від 25 березня 2013 року «Про заходи щодо запобігання виникнення пожеж в екосистемах області у 2013 році» населенню заборонено відвідувати ліси і в’їжджати до них на транспортних засобах.

За даними Державної служби надзвичайних ситуацій у Херсонській області, з 1 квітня 2013 року в області з вини недбалого ставлення до вогню сталося 48 пожеж в природних екосистемах, з них 13 випадків у лісах, 7 - загорання очерету та 28 випадків спалаху трави та сміття на відкритих ділянках. Загалом пошкоджено ділянки площею 16,4280 га. У зв’язку з цим з 28 квітня у Херсонській області встановлена надзвичайно висока (5 класу) пожежна небезпека.
Аналіз пожеж в екосистемах області за підсумками 2012 року свідчить про їх різке зростання та набуття масштабів надзвичайної ситуації. Протягом 2012 року в екосистемах області виникло 653 пожежі на загальній площі 3354,4 га, з них 196 лісових пожеж на площі 2604,63 га. Така кількість пожеж завдала значних втрат екосистемі області, флорі і фауні, негативно вплинула на природний баланс, призвела до втрати великої частини лісового фонду області.
Для гасіння масштабних пожеж витрачено багато матеріальних ресурсів, залучено велику кількість особового складу, пожежної й авіаційної техніки, в тому числі з інших регіонів України.
Завдання виконуються
Розділ: Офіційно
 
Відповідно до Указу Президента 12 березня 2013 року №128/2013 «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Нацдержслужба України в межах повноважень має забезпечити виконання низки завдань напряму «Реформа системи публічного управління» щодо удосконалення регулювання у сфері запобігання корупції і створення професійної та ефективної державної служби і служби в органах місцевого самоврядування, а саме: підготовку проекту Закону «Про внесення змін до статті 12 Закону «Про засади запобігання і протидії корупції», доопрацювання проекту Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» (нова редакція), видання наказу «Про внесення змін до Порядку підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 6 квітня 2012 року №65».
Підготовка нормативно-правових актів здійснювалась з урахуванням пропозицій та зауважень Координаційного центру з упровадження економічних реформ, заінтересованих державних органів, національних асоціацій органів місцевого самоврядування, соціальних партнерів.
Проекти були обговорені на засіданні Громадської ради при Нацдержслужбі України. Для забезпечення участі громадськості проекти нормативних актів розміщені на офіційному веб-сайті Нацдержслужби України в рубриці «Нормотворча діяльність» (www.nads.gov.ua).
В результаті проведеної роботи Нацдержслужбою України вже видано наказ від 29 березня 2013 року № 60 «Про внесення змін до Порядку підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, затвердженого наказом Нацдержслужби України від 6 квітня 2012 року № 65», який зареєстрований у Мін'юсті України від 5 квітня 2013 року за № 560/23092.28 квітня – всесвітній день охорони праці
Розділ: Офіційно
 
З огляду на тяжкість наслідків нещасних випадків і захворювань, пов’язаних з працею на виробництві, намагаючись привернути увагу світового співтовариства до створення належних умов праці для людини за принципом пріоритетності її життя та здоров’я, Указом Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 встановлено національний День охорони праці, який щороку відзначається 28 квітня. Він збігається в часі із Всесвітнім днем охорони праці і проводиться на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності та галузей економічної діяльності.
Організаційний комітет управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації закликає керівників сільськогосподарських підприємств усіх форм власності активно долучитися до роботи та провести з 22 по 28 квітня Тиждень охорони праці. Необхідно звернути увагу на ризики, що існують на виробництві, та вжити додаткових заходів щодо запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням, підвищення рівня безпеки та покращення умов праці. Девізом сьогодення повинно стати запобігання професійним захворюванням, виробничим ризикам, а не ліквідація наслідків аварій.
Організаційний комітет пропонує вшанувати пам'ять працівників, які загинули на виробництві, віднайти можливість надання допомоги сім’ям потерпілих, інвалідам внаслідок трудового каліцтва та професійних захворювань для вирішення матеріальних і соціально-побутових питань.
Оргкомітет управління агропромислового розвитку районної державної адміністраціїПрезидент почув, влада відреагувала
Розділ: Офіційно
 

У рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» до Президента України надійшли звернення від мешканки Херсона стосовно приватизації житлового будинку, який знаходиться на балансі Білозерської районної спілки споживчих товариств Херсонської облспоживспілки, та мешканця Микільського з приводу освітлення вулиць села, встановлення артезіанської свердловини та ремонту доріг. З метою вирішення питань, порушених громадянами перед Президентом України, райдержадміністрація вжила ряд заходів.

10 квітня у райдержадміністрації провели зустріч за участю заступника голови РДА, начальника юридичного відділу та з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА, голови правління Білозерської районної спілки споживчих товариств Херсонської облспоживспілки та заявниці, на якій обговорили шляхи виходу з проблемної ситуації. За інформацією Білозерської райспоживспілки, основні фонди, які належать підприємствам, споживчим товариствам системи споживчої кооперації не є державною чи комунальною формою власності, тому приватизація житлового фонду кооперативного майна неможлива. Згідно із Законом України «Про споживчу кооперацію» та нормативних актів Укоопспілки, «Положення про громадське майно (основні засоби) споживчої кооперації України» та статуту райспоживспілки об’єкти житлового фонду можуть бути викуплені. Правління райспоживспілки неодноразово пропонувало мешканцям викупити квартиру. Вони погодилися і написали заяви у 2011 році, але питання не вирішується з вини мешканців.
Сільгосптехніка стане доступнішою
Розділ: Офіційно
 
Сільгосптехніка стане доступною для малих та середніх сільгоспвиробників. Міністерство агарної політики та продовольства України планує активізувати впровадження механізмів лізингу техніки для сільгоспкооперативів. Окрім того, держава компенсуватиме відсоткові ставки за кредитами аграріїв для закупівлі необхідних сільгоспмашин. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олександр Сень. «На сьогодні саме кооперативи є пріоритетним напрямком з точки зору підтримки у придбанні сільгосптехніки. Так, аби купити цю техніку, селянам, насамперед, потрібно об’єднатися. Тому Мінагрополітики планує окремо опрацювати напрямок лізингу для кооперативів. Тільки таким чином дрібні та середні сільгоспвиробники зможуть себе забезпечити технічно», - зауважив він.
Заступник Міністра наголосив: аби вітчизняні аграрії мали можливість купувати сучасну техніку, Мінагрополітики підтримує міжнародні інвестиційні проекти в галузі сільгоспмашинобудування, а з іншого боку, ініціює низку пільг для виробників техніки на території України. «Зараз ми працюємо над посиленням позицій на внутрішньому ринку тракторів та комбайнів власного виробництва. Йдеться про проекти з компанією CLAAS щодо виробництва комбайну Tucano, з Білорусією щодо виробництва тракторів та комбайнів «Полесье». Також опрацьовується питання щодо виробництва комбайну New Holland на території України», - нагадав Олександр Сень. Загалом, реалізація цього напряму передбачає державні гарантії в межах 1 мільярда доларів на рік.Президент України доручив уряду піклування про дітей
Розділ: Офіційно
 
Президент України дав доручення Уряду здійснити цілий комплекс заходів, що стосуються розвитку дітей та підтримки сімей з дітьми. Зокрема, йдеться про поліпшення матеріального становища сімей з дітьми та соціального захисту українських дітей. Аналіз доручень глави держави вказує на початок їх виконання вже у квітні 2013 року. Тому наразі потрібно сподіватися на розуміння урядовцями всієї повноти відповідальності. В іншому випадку Віктор Янукович не має намірів проводити китайські церемонії з негідними рангу державного службовця можновладцями.
Як повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента Ірина Акімова, на виконання доручень Віктора Януковича тільки у 2013 році при перегляді держбюджету буде додатково передбачено від 650 до 700 млн. гривень. На сьогодні такі кошти є у наявності в бюджеті. Саме тому, за словами Акімової, реалізацію доручень Президента України слід розпочинати вже в поточному році.Тарифи на проїзд змінилися
Розділ: Офіційно
 

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації №148 від 19.03.2013 встановлено тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області.

Тарифи встановлюються залежно від класу автобуса за 1 кілометр проїзду пасажира в таких розмірах:
0,22 грн. – в автобусах, які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для приміських перевезень, мають місця для сидіння та стояння, забезпечують можливість переміщення пасажирів усередині автобуса;
0,24 грн. – в автобусах, які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міжміських перевезень, поза проходом не мають місць для стояння і в яких можна перевозити пасажирів, що стоять у проході, на короткі відстані.
Тарифи на перевезення багажу, дозволеного до перевезення автобусами, які працюють у звичайному режимі руху в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, встановлюються в межах 10 (десяти) відсотків від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті.
У цих тарифах не враховано податок на додану вартість, страховий платіж за обов’язковим особистим страхуванням від нещасних випадків на транспорті та автостанційний збір.
Пестициди: користь і шкода
Розділ: Офіційно
 
Щорічно в сільському господарстві району для боротьби з хворобами, шкідниками та бур’янами використовується більше 300 тонн пестицидів, застосовується понад 90 найменувань пестицидів. Обсяги їх використання щороку збільшуються на 6%. У зв’язку з цим необхідно пам’ятати, що всі пестициди є біологічно активними речовинами і при неправильному застосуванні можуть викликати реальну загрозу: змінювати біологічну активність грунту, забруднювати об’єкти зовнішнього середовища (грунт, повітря, джерела водопостачання, харчові продукти), негативно впливати на здоров’я людей.
При забрудненні зовнішнього середовища пестициди здатні накопичуватись в організмах тварин, людей, птахів, риб та викликати різні захворювання, руйнувати структуру генетичного апарату, порушувати репродуктивну функцію, привести до загибелі живих організмів.
Внаслідок інтенсивної хімічної обробки рослин разом зі шкідливими комахами гинуть більше 20% корисних, з’являються більш стійкі до пестицидів і найбільш небезпечні для зовнішнього світу шкідники та мікроби.
Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Апрель 2014    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  системы безопасности, установка систем видеонаблюдения, сайт двсекюрити
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013