Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Освіта  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Люби і знай свій рідний край та на змаганнях перемагай
Розділ: Освіта
 
Вранці 26 квітня перехожі, проходячи повз районний Центр творчості дітей та юнацтва, мимоволі уповільнювали крок і з цікавістю прислухалися до туристських пісень, що лунали з динаміків поряд з будівлею, милувалися яскравим оформленням ЦТДЮ, яке сповіщало про відкриття районного зльоту юних туристів - краєзнавців.
Ближче до 10-ї години до Центру творчості почали прибувати автобуси з командами з 19 шкіл району, і невдовзі подвір’я перед будівлею замайоріло різнобарвними костюмами команд 114 юних туристів-краєзнавців та їх керівників. Після напутніх слів головного спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Вікторії Незбай, заввідділом ЦТДЮ Олени Ільвачової та вшанування 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС покладанням квітів до пам’ятного знаку, команди завзято кинулися «в бій».
«Бої місцевого значення» за призові місця точилися по всій Білозерці. З туристсько-краєзнавчої вікторини - на подвір’ї Білозерської ЗОШ №1, з літературного краєзнавства - у сквері по вулиці К.Маркса, свої знання і вміння з туризму юні учасники демонстрували на березі Білого озера та інших куточках райцентру. А в самому Центрі творчості журі визначало кращі роботи у фотоконкурсі за номінаціями «Родзинки мого рідного краю» та «Туризм», у «Творчій майстерні» показували цікаві та веселі ігри. Також у Центрі творчості дітей та юнацтва у туристсько-краєзнавчій вікторині змагалися керівники команд, підтверджуючи свій високий фаховий рівень.
Сказати, що боротьба була дуже напруженою, значить не сказати нічого. В різних конкурсах виявилися свої лідери, які в підсумковому заліку несподівано змінювалися. Проте трійка кращих вималювалася відразу, і в результаті призові кубки та медалі з рук директора Центру творчості Ольги Іванченко та його працівників отримали команди: Садівської ЗОШ (І місце) - на знімку, Федорівської ЗОШ (ІІ місце) та Білозерської ЗОШ №2 (ІІІ місце).
Серед 16 керівників очікувано посіли І місце керівники команди Садівської ЗОШ І.Сушко та Л.Волкова, ІІ місце – керівник команди Федорівської ЗОШ В.Черепащук, а ІІІ місце несподівано виборола керівник команди Чорнобаївського НВК Л.Копанішина.
Організатори зльоту юних туристів - краєзнавців дякують директорам шкіл, керівникам туристичних команд і медичній сестрі районної поліклініки М.Дубині за активну участь. А також бажають переможцям успіхів на обласних змаганнях.
Валерій Кудлай,
керівник гуртка «Школа журналістики» районного Центру творчості дітей та юнацтваУ Станіславі читають Гончара
Розділ: Освіта
 
24 квітня в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара пройшло нагородження переможців акції «Херсонщина читає Олеся Гончара», проведеної з метою активізації престижу читання серед молоді, пробудження інтересу до української класичної літератури та з нагоди 95-річчя від дня народження письменника. Заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Віктор Меренков привітав переможців акції, а також отримав подяку від управління культури Херсонської обласної державної адміністрації за допомогу в організації.
До заходу активно долучилися загальноосвітні заклади Херсонщини, зокрема, і нашого району.
В акції взяли участь більше 20 тисяч учнів. За активну участь управління культури відзначило Подякою Станіславську загальноосвітню школу. Також заклад отримав диплом учасника акції та книжки-подарунки від Херсонського обласного бібліотечного товариства.
Сергій Квадріціус,
директор Станіславської ЗОШCправжнє диво з див
Розділ: Освіта
 
Під такою назвою у рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента «Діти – майбутнє України» у Білозерській ЗОШ №1 ім. О.Я.Печерського пройшов конкурс-змагання учнів 6-х класів. Захід підготували вчителі трудового навчання Павловська Н.І. та образотворчого мистецтва Романченко Д.Ф., а допомагали їм класні керівники (Царюченко Н. В. та Колесніченко С. С.) і, звісно ж, самі діти, які продемонстрували не лише інтелектуальні та творчі здібності, а й мистецькі таланти.
Після веселої й змістовної презентації команд школярі відповідали на питання вікторини, змагалися в різних інтелектуальних конкурсах, фантазували та створювали орнаментальні мотиви, «одягали» улюблених літературних героїв, ілюстрували народні казки та демонстрували дизайнерські здібності, створюючи моделі робочого одягу.
Бадьорості та веселого настрою усім присутнім додали юні співаки, танцюристи і декламатори.
За результатами конкурсу журі переможених не визнало, тож обидві команди нагороджені дипломами і солодощами.
Такі заходи, на спільну думку учнів і вчителів, дають можливість дітям не лише реалізувати свої творчі здібності й мистецькі таланти, а й поспілкуватися у невимушеній атмосфері.
Дітям дуже сподобалося свято, а це – головне!
Олена Колісніченко,
педагог-організатор Білозерської ЗОШ №1Мій рідний край
Розділ: Освіта
 
Щоб залучити школярів Білозерщини до національної культури, виховувати в них повагу до культурної спадщини рідного краю на базі станції юних техніків проведена районна виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».
На огляд журі представили свої роботи 112 учнів 9 загальноосвітніх шкіл району, вихованці Станіславської ДМШ, СЮТ та ЦТДЮ. Всього на виставку представлено 140 робіт з декоративно-ужиткового мистецтва, виконані за розділами: художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво, витинання; в’язання спицями, гачком; художня вишивка; народна лялька; м'яка іграшка; писанкарство; вироби з тіста, шкіри; декоративний розпис, народний живопис; бісероплетіння; паперова пластика та оригамі; вироби з соломки; ізонитка; лозоплетіння; композиції з природних матеріалів рослинного та тваринного походження (насіння, кістки тощо). Усі роботи за формою, колоритом, орнаментальними мотивами відповідали регіональним та загальнонаціональним традиціям і відображали історію рідного краю.
За підсумками виставки найбільшу кількість призових місць отримали ЦТДЮ, Білозерська ЗОШ №1, Станіславська ДМШ, Киселівська, Радянська ЗОШ. Переможці нагороджені дипломами відділу освіти райдержадміністрації. 52 найкращі роботи відібрані для участі в обласній виставці декоративно-ужиткового мистецтва.
Національна культура - це обличчя держави. Без самобутньої культури не буде самостійної держави. Щоб наша Україна була українською, потрібно, щоб мистецтво, як і вся культура, теж було українським.Перша сходинка до вершин творчості
Розділ: Освіта
 

Свої перші кроки до пізнання і розуміння світу, спроби власної творчої діяльності, опанування певною системою технічних та технологічних знань, вмінь і навичок дитина робить на заняттях гуртків початкового технічного моделювання. Підсумовується робота таких гуртків на змаганнях молодших школярів з технічної творчості.

Традиція проводити районні змагання молодших школярів, приурочених до Міжнародного дня польоту людини в космос, триває вже 40 років. У цей день ми зустрічаємо наших найменших гостей.
Завдання за програмою І і ІІ рівнів навчання гуртків початкового технічного моделювання відрізнялись ступенем складності. Команди 16 шкіл успішно демонстрували спритність і винахідливість у виготовленні та випробуванні літаючих моделей, виявляли неабияку кмітливість у виконанні творчого завдання, креативно підходили до складання електричного кола за заданою схемою, виготовлення динамічної іграшки. Всього у змаганнях взяли участь 38 школярів району.
За результатами протоколів суддівської колегії відзначені і нагороджені дипломами і цінними подарунками Крейза Олександр (Садівська ЗОШ), Побережний Владислав (Станіславська ЗОШ), Пономаренко Таїсія (Надеждівська ЗОШ), Александров Влад, Луцик Сергій (Білозерська ЗОШ №1), Чернецький Андрій (Білозерська ЗОШ №2). Серед команд 1-е місце посіла команда Надеждівської ЗОШ, 2-е – Садівської ЗОШ, 3-є – Білозерської ЗОШ №1.
Феєричним завершенням свята став традиційний ракетний салют, який підготували вихованці гуртка ракетомоделювання філії станції юних техніків, що працює на базі Правдинської ЗОШ (керівник Ватраль І.М).
Дитяча технічна творчість - це поєднання зусиль рук і розуму, яке дарує радість інтелектуальної творчості. А місія працівників станції юних техніків – допомогти дітям здобути віру у власні сили та можливості, стати справжніми творцями, котрі мріють досягти вершин творчості.
Щиро дякуємо школам, які завжди знаходять можливість представити команди на змагання молодших школярів, тим самим сприяючи пропаганді та розвитку дитячої технічної творчості в районі, даруючи дітям радість свята у спілкуванні зі своїми ровесниками.
Звертаємося і до адміністрацій шкіл, які не підтримують пошук і розвиток здібних і талановитих до техніки дітей, з великим проханням переглянути своє ставлення до технічної творчості. Створіть умови для найкращого самовираження дитини, можливості до її самореалізації.

Олександра Кротко,
методист районної станції юних техніків
Поведінка на пункті тестування
Розділ: Освіта
 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08.2012 №943 «Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів України в 2013 році» зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися з: хімії – 3 червня; української мови та літератури – 5 і 6 червня; іноземної мови - 8 червня; російської мови – 10 червня; математики – 12 та 13 червня; географії – 15 червня; всесвітньої історії – 17 червня; історії України – 19 та 20 червня; фізики – 22 червня; біології – 25 червня; світової літератури – 27 червня.

Шановні абітурієнти! Ознайомтеся з правами та обов’язками учасників ЗНО. Для проходження ЗНО необхідно заздалегідь дізнатися про адресу (зазначено в запрошенні-перепустці) пункту тестування, в якому відбуватиметься тестування з певного предмета. Ви зобов’язані своєчасно прибути та пам’ятати, що допуск до пункту триватиме з 10.15 до 10.50. Після початку тестування доступ осіб до пунктів тестування забороняється!
Знання набуваємо з юності
Розділ: Освіта
 
Відповідно до Законів України «Про дорожній рух» та «Про пожежну безпеку» для активізації роботи і поглиблення знань з правил дорожнього руху та пожежної безпеки 11 квітня на стадіоні «Харчовик» відбулись районні змагання Юних інспекторів руху та Дружин юних рятувальників-пожежних. У змаганнях, наближених до реальних умов, взяли участь 22 навчальних заклади.
Серед юних рятувальників-пожежних кращими виявилися команди Томинобалківської ЗОШ (керівник Бевзенко Д.Ф.), Велетенської ЗОШ (керівник Рембеза С.В.), Білозерської ЗОШ №2 (керівник Феніна О.А.) – І, ІІ, ІІІ місця відповідно.
Серед юних інспекторів руху на І місці – команда Білозерської ЗОШ №1 (керівник Нечай Є.С.), на ІІ - Токарівської ЗОШ (керівник Животовський М.М.), на ІІІ – Білозерської ЗОШ №2 (керівник Фесенко Л.Д.). Переможці нагороджені заохочувальними призами.
Тамара Терещенко,
методист РМКПлекаємо майбутнє нації
Розділ: Освіта
 

Проголошення нових соціальних ініціатив Президента України "Діти - майбутнє України" стало приємною звісткою для освітян Білозерщини. Глава держави поставив перед урядом головне завдання – створити належні умови для повноцінного гармонійного розвитку підростаючого покоління.

Перша ланка освіти – дошкільні навчальні заклади, контингент яких постійно зростає. У районі функціонує 30 садочків, в яких виховується 3532 дитини - 91% дітей віком від 1 до 6 років та 98% - від 3-х до 6-ти. Стовідсотково здобувають освіту діти 5-річного віку. Відкрито нові групи у шести яслах-садках. Кожна дитина забезпечена окремим місцем для денного відпочинку, прийняття їжі. З метою забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти відділом освіти, молоді і спорту райдержадміністрації організовано підвіз дошкільнят з відділків до ясел-садків. Проводиться робота, направлена на розвиток дитини. У садочках введено посади вихователів-методистів, інструкторів з фізичної культури, соціальних педагогів, практичних психологів, керівників гуртків, хореографів, медичних сестер з дієтичного харчування тощо. Для вихованців створені найкращі умови для навчання та відпочинку.
Належна увага приділена питанню покращення здоров'я дітей. Зокрема, у минулому році за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів послугами з відпочинку та оздоровлення охоплено 4178 дітей шкільного віку, що становить 62% від загальної кількості дітей віком від 7 до 16 років та 72% від загальної кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У цьому році з цією метою виділено 190 тис. грн., в тому числі будуть залучені позабюджетні кошти.
Згідно з президентською програмою «Інтелектуальне майбутнє України» відділом створюються належні умови для талановитих і обдарованих дітей. Спільно з науковцями проводяться наукові дослідження на базі вищих навчальних закладів обласного центру. Налагоджено тісний зв’язок районної станції юних натуралістів з Херсонським державним аграрним університетом та Херсонським державним університетом, Білозерської загальноосвітньої школи №1 з Херсонським національним технічним університетом. Юні науковці мають всі можливості проводити дослідження, вивчати нові форми і технології розвитку різних наукових напрямків безпосередньо у ВНЗ. У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента на базі Білозерської загальноосвітньої школи №1 планується організувати літню математично-мовну школу, де учні матимуть можливість оздоровитися і набути нових знань з базових дисциплін.
Конкурс фотоаматорів
Розділ: Освіта
 

На базі станції юних техніків підбито підсумки районного фотоконкурсу «Моя Україно!» та «Пам’ять» на кращу фотографію, присвячену Україні, нашим традиціям та, найголовніше, майбутньому. Конкурс проводився з метою пошуку та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні юного покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської молоді та популяризації і пропаганди кращих робіт юних фотографів.

До участі запрошувались творчі колективи шкіл та позашкільних закладів, а також окремі фотоаматори району.
У конкурсі взяли участь учні 17 загальноосвітніх шкіл, вихованці станції юних техніків та Центру творчості дітей і юнацтва - всього понад 90 школярів району, які представили 178 фоторобіт за номінаціями: портрет репортажний та студійний; пейзаж; натюрморт; друзі людини; комедійне і комічне фото; науково-технічна творчість учнівської молоді; жанрове фото; позажанрове і експериментальне фото та інші.
Журі високо оцінило активну участь школярів, хорошу якість виконання, оригінальність задуму та велику силу емоційного впливу фоторобіт філії станції юних техніків (Радянська ЗОШ), Надеждівської, Станіславської, Томинобалківської, Кіровської, Киселівської, Микільської, Білозерської ЗОШ №2, Музиківської та Дніпровської загальноосвітніх шкіл.
Переможці районного конкурсу юних фотоаматорів відзначені дипломами відповідних ступенів відділу освіти райдержадміністрації. 122 найкращі роботи відібрано та направлено на обласний конкурс.
Фотороботи засвідчили, що Україна - це безкраї поля та синє небо, прекрасні ліси і гірські річки, тепле море і гори - небагато країн можуть за красою зрівнятися з нашою Україною.
Колектив станції юних техніків вітає переможців і висловлює щиру подяку всім учасникам конкурсу, бажає нових творчих успіхів в улюбленій справі.
Олександра Кротко,
методист районної станції юних техніків
В ногу з життям
Розділ: Освіта
 
Сучасний темп життя вимагає від педагогів активності, творчості, мобільності у роботі з юним поколінням. Важливим завданням учителів стає зацікавлення дітей навчально-виховним процесом. Нещодавно на базі Дніпровської ЗОШ відбувся районний семінар учителів фізичної культури (вчитель Соколенко В.В.). Педагогам району запропонували незвичайну програму, яка включила презентацію закладу (директор школи Верисоча О.І.), елементи заняття на тренажерах та змагання з волейболу між старшокласниками та вчителями фізичної культури нашого району. Атмосфера азарту, доброзичливості, уваги один до одного, яка панувала у спортзалі під час змагань, не залишила байдужих, кожен спробував стати учасником заходу. Семінар не лише збагатив усіх позитивними емоціями, подарував заряд бадьорості, а ще раз довів, що живе спілкування є найціннішим елементом будь-якого заходу.
Катерина Хавруняк,
вчитель Дніпровської ЗОШ
Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Апрель 2014    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Продам электрогитара Peavey комбик Барахла. . купить китайский телефон
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013