Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » Нам пишуть  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Лист до редакції. Актуальні питання.
Розділ: Нам пишуть
 

Лист до редакції.

Пан Ігор надіслав на електронну адресу адміністрації сайту лист:

"Я хочу звернутися­ до Вас з проханням підняти питання у своєму виданні про відновленн­я автобусної­ зупинки при виїзді з Білозерки   у Херсонсько­му напрямку.
Всі добре пам'ятають­, як минулої весни часний підприємец­ь, що володіє магазинами­ "Олімп" та "Техносіті­"викупив ділянку, на якій було розташован­о автобусну зупинку, відому як "Сільхоз-техніка". Він вирішив, що на цьому місці краще будуе виглядати мототехнік­а, яка продається­ у його магазині, ніж старенька й занедбана зупинка, яка, проте, завжди використов­улася людьми для захисту від дощу чи снігу. Тож дуже швидко зупинки не стало, і люди, що чекають транспорт,­ гуртуються­ під маленьким каштаном подалі від того місця.
Я не знаю, чи правомірни­ми являються його дії, проте вони були дозволені сільською радою, яка надалі не подбала про створення нормальних­ умов для населення.
Також хотілося б зробити наголос на якості товарів, що людям втюхує вищезгадан­ий підприємец­ь - дуже часто вони прострочен­і, а на вимоги заміни (якщо ви одразу в магазині не звернули увагу, а повернулис­я з придбаним товаром пізніше) відповідаю­ть, що це купувалося­ не в їхньому магазині.
Як контраст: та ж зупинка у протилежно­му напрямку (тобто напроти - через дорогу), була відновлена­ власниками­ автомобіль­ного магазину, що зараз активно розбудовую­ться - вони поклали там бруківку та облагороди­ли під'їзд на зупинку.
Тож ще раз прошу Вас підняти у своєму виданні питання "чому одні "хлопці" дбають про чужі інтереси, а інші - вважають що не існує інтересів,­ окрім їхніх?"
Завчасно дякую за розуміння!­".
Станіслав - колиска мого дитинства
Розділ: Нам пишуть
 
Білозерщина - це край, де я народилась і живу, де все для мене миле, не байдуже... Мій рідний Станіслав - велике село, що розкинулося на мальовничому березі Дніпро-Бузького лиману. Йдуть роки, змінюються люди, наш край, але не змінюється його мальовнича краса та чарівність. Вона вічна. Влітку з лиману віє легесенький вітерець, взимку ж, ніби задумливо вдивляючись у незбагненність, стоять засніжені скелі, сніжно-білі та неповторні. Люблю такі моменти. Вони завжди нагадуватимуть про рідне село, дитинство і, де б я не знаходилась, завжди пам’ятатиму його. Адже тут виросла я, мої батьки. Історія краю творилася, твориться і буде творитися людьми, які тут проживають... Але перед тим, як розповісти про сьогодення, згадаю про минуле та повернуся у той час, коли тут жили і працювали наші предки. Адже знання минулого допомагає краще осмислити прийдешнє, уявити майбутнє.Дякуємо
Розділ: Нам пишуть
 
Коли в життя вривається непоправна біда, здається, що серце не витримає болю. І лише підтримка рідних, друзів та знайомих допомагає пережити горе. Через справжнього звіра я залишилася без доньки та онуки. Дізнавшись приголомшливу звістку про їх жорстоке вбивство, втратила відчуття реальності, але страшний сон виявився дійсністю.
Невтішну новину мені повідомив начальник УМВС у Херсонській області генерал-майор міліції В.В.Літвін. Дуже вдячна йому за моральну підтримку, оперативність дій правоохоронців та затримку злочинця.
У важку хвилину нашу родину підтримало багато небайдужих односельців: працівники Правдинської сільської ради на чолі з Л.В.Шевченко, ФАПу, колектив школи, сім’я Джижевських та багато інших. Ми безмежно вдячні всім за добро, співчуття та матеріальну допомогу. Моє серце ще довго болітиме через втрату, але, дякувати Богові, що світ не без добрих людей.
Марія Плохотніченко,
мати-героїня, с.Правдине.Ковток розради і наснаги
Розділ: Нам пишуть
 
Мені пощастило у складі делегації від району побувати у Києві на святкуванні Дня Перемоги. Восьмого травня делегати від восьми районів області зібралися у Херсоні і в сучасних комфортабельних автобусах вирушили до столиці. Вранці 9 травня нас розмістили в одній з київських шкіл, де ми відпочили і поснідали. Потім знову в автобуси – і до палацу "Україна".
На площі перед палацом розмістилися близько 30 автобусів, які привезли до столиці делегатів від ветеранських організацій з усіх областей країни. Міські організації Києва супроводжував військовий духовий оркестр. Усіх делегатів запросили до зали. Спочатку перед нами виступив із привітанням Президент України Віктор Федорович Янукович, який розповів про роботу влади у справі поліпшення життя ветеранів та про перспективи розвитку України. Потім розпочався концерт, у якому пісні воєнних часів, пісні нашої молодості виконували заслужені відомі артисти В.Павлик, А.Лорак, Т.Повалій, В.Зінкевич, Л.Лещенко, Т.Кароль, О.Пономарьов. А на величезному екрані змінювали один одного кадри про ту далеку війну… Ветерани плакали, бо то були кадри про наше життя, життя і смерть наших батьків, братів, дідів.
Після концерту ми знову розмістилися в автобусах і вирушили додому. Всі делегати – учасники поїздки дуже вдячні облдержадміністрації, організаторам за такий гарний заряд бадьорості і наснаги!
Євдокія ДУБОВАЛОВА,
член президії районної ради ветеранівТворити добро – обов’язок кожного
Розділ: Нам пишуть
 
Весна радує нас не лише довгоочікуваним теплом, а й додає більше клопотів на городах і в садибах. Та нелегко поратися по господарству стареньким людям, особливо якщо вони самотні. Хоча у кожного з них є вже дорослі діти та онуки, проте у всіх своє життя, турботи. Рідні приїжджають у гості, допомагають, але життя у селі – це щоденні клопоти.
Уже стало доброю традицією у Томинобалківській ЗОШ влаштовувати учнівські трудові десанти на допомогу ветеранам і учасникам бойових дій. Гуртом можна зробити дуже багато. Цього разу ми завзято допомагали Садовнікову В.К., Шпак В.О., Атаманенко К.Т., Тараненку М.Д. та Курдіній Л.С. Учні білили та обкопували дерева, рубали дрова, прибирали біля подвір’я, поливали квіти. Хоча старенькі не хотіли обтяжувати їх, соромилися про щось попросити, проте потім щиро дякували юним помічникам.
Без взаємодопомоги, милосердя, добрих учинків не можна створити міцного суспільства. З давніх-давен у скрутну хвилину, за непередбачуваних ситуацій або просто в разі потреби односельці завжди могли розраховувати один на одного. Тож творімо добро, на те ми й люди!
Оксана Козарик,
бібліотекар Томинобалківської ЗОШВислухали і допомогли
Розділ: Нам пишуть
 
Ми, жителі Радянського, зіткнулися з проблемою щодо укладання договору на постачання води для поливу земельних ділянок із Інгулецької зрошувальної системи. Для укладання такого договору потрібно бути приватним підприємцем. Але ж поливний сезон триває лише 4-5 місяців!
Ми звернулися до сільського голови А.Федака. Вислухавши нас, він відразу ж зателефонував до райдержадміністрації і там пообіцяли допомогти. Йшов час, ми чекали. І ось одного дня ми приїхали у Посад-Покровське. Просто не вірилось, що з нашого питання туди прибудуть представники райдержадміністрації і податкової інспекції, що ми, прості селяни, комусь не байдужі!
Перемовини з представниками зрошувальної системи тривали понад годину, надія згасала… Нарешті до нас вийшов начальник управління агропромислового розвитку РДА Микола Іванович Куліш і сповістив радісну звістку: договори укладатимуться за старими правилами!
Щиро дякуємо за людяність, доброзичливість та чуйні серця, за те, що у нас є ті, хто може вислухати та прийти на допомогу: сільський голова А.Федак, голова СК "Радянська земля" П.Максимов, начальник управління агропромислового розвитку РДА М.Куліш, представники податкової інспекції Л.Кандрашина і А.Присташ, представники Інгулецької зрошувальної системи М.Вербицький, О.Мірошниченко і С.Калюжний. Подяка вам і низький уклін!
Марія ДУРИЦЬКА,
представник одноосібників с.РадянськеВізитна картка – хамство
Розділ: Нам пишуть
 
Головне правило кожного продавця – догодити клієнтові. Та цим явно не переймаються в одному з квіткових магазинів селища. Красу товару затьмарює відверте хамство продавчині. Молода гарна дівчина так відповідає на питання клієнтів, що просто немає бажання повертатися сюди знов. І це не лише моя суб’єктивна думка, на ставлення до клієнтів у цьому магазині скаржилися мої друзі, знайомі та колеги по роботі. Хоча, звісно, є й обрані клієнти, яким догоджають. Але ж гроші усі платять однакові, тож і ставлення має бути відповідним! Та навіть ображені люди ідуть до магазину, оскільки у нього немає сильних конкурентів, та й вибір квітів хороший.
Раніше мої рідні вирощували троянди, які реалізовували на базарі. Сестра завжди намагалася вгодити покупцям. І хоч давно залишила квіткову справу, часто зустрічає вдячних клієнтів, які пам’ятають її неординарні букети та привітність. Звісно, люди бувають різні, іноді самі не знають, чого хочуть, але в цьому і майстерність продавця, щоб знайти підхід до кожного відвідувача, і в жодному разі не грубіянити. Магазин, візитна картка якого – хамство, з квітами не асоціюється, тож велике прохання до його власників, щоб продавці були більш чемними з клієнтами і не псували їм настрій.
Ніна СавченкоДякуємо
Розділ: Нам пишуть
 

Моя донька Ганна Олександрівна Воронюк, хвора на діабет, у тяжкому стані потрапила до реанімації районної лікарні. Шість днів медики боролися за її життя, зараз вона вже переведена до терапії. Дуже вдячна лікарям Олегу Володимировичу Калашніку і Олені Миколаївні Коцюпак, всьому персоналу реанімації за порятунок доньки, а також Пономаренко Л.П., голові районної організації Товариства Червоного Хреста, за медикаменти. Дай, Боже, всім, хто допоміг, здоров’я!
Олександра СЛЮСАРЕНКО, смт Білозерка

 

Життя часто підносить нам сюрпризи. Намагаємося робити все: слідкуємо за власним здоров’ям (у силу можливостей), працюємо на совість, дбаємо про рідних… Та іноді трапляється непередбачуване…
Стосунки треба захищати
Розділ: Нам пишуть
 
Мало хто знає, що напередодні Дня закоханих у світі відзначають День контрацепції. Тож 15 лютого, об’єднавши ці два свята, у Музиківці відбулася акція «Ми за безпечне кохання». Захід організувала фахівець із соціальної роботи Сахно Інна Борисівна за підтримки районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою привернути увагу підлітків до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробити у них активну життєву позицію. Учасники в центрі села роздавали контрацептиви, закликаючи всіх та в першу чергу молодь, замислитися над проблемами, до яких призводить «кохання» (СНІД, незапланована та рання вагітність та ін.). До акції приєдналися волонтери та небайдужі люди, котрі хочуть бачити своє майбутнє здоровим. Для Музиківки такий захід є новим, тож він викликав у молоді неабияке зацікавлення. Під час акції ми провели міні-опитування про те, чи знають музиківці, до яких наслідків призводять випадкові статеві стосунки.
Сподіваємося, що подібних соціальних заходів та небайдужих людей у нашому селі побільшає, а молодь замислиться над своїм способом життя.
Тетяна ТрибушнаДякуємо
Розділ: Нам пишуть
 
У нашому Радянському є лікарська амбулаторія з денним стаціонаром, якою керує головний лікар В.З.Руснак. Він з усіма знайде спільну мову, порадить, заспокоїть. В амбулаторії хворим зроблять усі призначення лікарів районної лікарні. Наприклад, невропатолог районної поліклініки С.І.Чурбакова призначила мені курс фізіотерапевтичних процедур, а проходила я їх у нашому фізкабінеті. Господарює тут В.Г.Руснак – добра, щира людина, яка щодня з 8-ої години ранку на своєму робочому місці. Внаслідок інсульту моя ліва рука не працює, так медсестра і роздягнутися мені допоможе. Усі відвідувачі високо цінують професійні якості, досвід, сердечність, щирість і людяність медсестри В.Н.Файфор. Ці люди обрали важку, відповідальну роботу і з честю її виконують, заслуговуючи на найкращі слова подяки.
Не можна не захоплюватися працівниками нашої швидкої допомоги – фельдшерами Л.Д.Кор-нутяк і А.Г.Тороп, які неодноразово рятували мене, а також водіями. Усіляких гараздів хочеться побажати медичним сестрам Є.В.Шумеляк, Н.Й.Докієнко, Н.А.Кузьмик, санітарці Л.Г.По-тєшкіній, які щодня допомагають хворим покращити здоров’я.
Розповідь про медичний персонал нашої амбулаторії була б неповною без добрих слів на адресу вправного, чуйного, ввічливого зубного лікаря Л.М.Андрієвської.
Здоров’я вам усім, успіхів у роботі, наснаги і терпіння.
Родина КАРПЮК
Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Апрель 2014    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Я купил рейлинги на авто в Авто-обвес, здесь большой выбор деталей тюннинга на любую марку. . видеонаблюдения наружного камеры здесь.
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  самосвала продажа здесь.
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013