Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » У райраді  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Селам допомогли за рахунок резервного фонду
Розділ: У райраді
 

Минулої середи відбулася ХХVII сесія районної ради шостого скликання, на яку з’явилося двадцять дев’ять депутатів. Протягом півтори години вони прийняли рішення з сімнадцяти питань порядку денного. Засідання пройшло швидко, але доволі емоційно.

Без зауважень та запитань депутати затвердили звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за 2012 рік, внесли зміни до статуту районного будинку культури, який доповнили новим пунктом щодо права надання закладом платних послуг. Зокрема, проведення концертів, організації свят, розроблення сценаріїв та ін. Рішенням сесії затверджено нову редакцію переліку соціальних послуг, у тому числі й платних, умови та порядок їх надання структурними підрозділами районного територіального центру соціального обслуговування.
Депутатів хвилює пільгове перевезення
Розділ: У райраді
 

На ХХV сесії районної ради шостого скликання, яка відбулася минулого вівторка, депутати розглянули та прийняли рішення з двадцяти чотирьох питань порядку денного, а також обговорили проблеми пільгового перевезення громадян. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, його заступники, начальники управлінь та відділів РДА, керівники районних служб і управлінь, селищний та сільські голови.

На початку сесії депутати внесли зміни до рішення районної ради від 24.12.2012 р. №330 «Про районний бюджет на 2013 рік», причиною яких стали результати перевірки Херсонської об’єднаної державної фінансової інспекції. Рішенням сесії затверджено звіт голови райдержадміністрації, з яким депутати мали можливість ознайомитися у минулому номері нашої газети та на сайті районної ради.
Про основні моменти програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2013 рік та прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку району до 2015 року розповів заступник голови РДА Г.В.Маханько. Зокрема, за результатами впровадження програми до кінця року планується збільшення обсягів реалізованої продукції підприємствами на 10,4% у порівнянні з минулим роком, зростання виробництва сільськогосподарської продукції на 32,7% та обсягів капітальних інвестицій на 29,5%. Також передбачається зростання середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника на 7,1%. Очікується позитивне сальдо торгівельного балансу в розмірі 34,2 млн. дол. США. Згідно з програмою активізації інвестиційно-інноваційної діяльності до 2016 року інвестиції в основний капітал по району мають зрости в 2,2 раза, їх сума очікується на рівні 1120 млн. грн. Обсяг прямих іноземних інвестицій повинен скласти 6,8 млн. дол.
Мільйон - на оздоровлення дітей
Розділ: У райраді
 

28 квітня відбулася VI сесія районної ради шостого скликання, на якій розглянуто п’ятнадцять питань. Крім депутатів районного та обласного рівня, у засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальники районних служб та управлінь, сільські голови.

Про виконання районного бюджету за І квартал звітувала виконуюча обов’язки начальника фінансового управління райдержадміністрації О.А.Гребенюк. Районний бюджет за І квартал 2011 року виконаний на 105,3%, при плані 2904,3 тис. грн. фактичне виконання склало 3058 тис. грн. За звітний період районним бюджетом отримано 93,6% коштів з державного бюджету дотації вирівнювання у сумі 21038 тис. грн. Субвенції на здійснення програм соціального захисту населення надійшло 12814 тис. грн., або 99,8%. Також отримано субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування у зв’язку із закінченням строку повноважень, у сумі 63,1 тис. грн., або 100%. Всього видатків з районного бюджету здійснено в сумі 38385,6 тис. грн., при уточнених планових призначеннях на відповідний період у сумі 42284,5 тис. грн., що становить 90,8%. Капітальні видатки по освіті склали 110,8 тис. грн., в тому числі 13,9 тис. грн. за рахунок благодійних внесків батьків на придбання ксероксу - 1,5 тис. грн., цифрового фотоапарату - 1,2 тис. грн., меблевої стінки - 10,2 тис. грн. та дошки – 1 тис. грн. Видатки на капітальний ремонт склали 96,9 тис. грн.: капітальний ремонт даху Надеждівської ЗОШ - 70 тис. грн. та закупівля матеріалів для капітального ремонту вікон Дніпровської ЗОШ - 26,9 тис. грн. У галузі охорони здоров’я капітальні видатки склали 65,1 тис. грн., в тому числі 6,2 тис. грн. на придбання принтера, касового апарату та холодильника для Дар’ївської лікарні. Проведено капітальний ремонт вікон на суму 58,9 тис. грн. у стоматологічній поліклініці, відділенні функціональної діагностики та фізіотерапевтичному відділенні.
Сесія
Розділ: У райраді
 

28 квітня 2011 року в залі засідань районної ради відбудеться пленарне засідання VI сесії районної ради шостого скликання. На розгляд сесії виносяться питання:

Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2011 року.

Про внесення змін до рішення районної ради від 28.12.2010р. №37 “Про районний бюджет на 2011 рік”.

Про хід виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки.

Про хід виконання програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Білозерського району на 2010-2014 роки.

Про районну програму охорони родючості ґрунтів на 2011-2015 роки.

На сесію районної ради запрошуються депутати обласної ради, голова райдержадміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники районних служб, селищний, сільські голови.
Рішенням IV сесії районної ради від 2.02.2011р. №72 затверджено список народних засідателів Білозерського районного суду
Розділ: У райраді
 

1. Щербина Людмила Василівна, 20.11.1960 р.н., працює головним спеціалістом Білозерського відділення НАСК «Оранта», проживає смт Білозерка, вул. 30 років Перемоги, буд. №47;

2. Литвиненко Наталія Володимирівна, 24.10.1954 р.н., працює менеджером із страхування Білозерського відділення НАСК «Оранта», проживає смт Білозерка, вул. Пушкіна, буд. №8;

3. Москаленко Галина Павлівна, 9.12.1960 р.н., працює інженером з охорони праці Білозерської філії ВАТ «Херсонгаз», проживає смт Білозерка, вул. Шевченка, буд. № 41/2;

4. Жадан Валентина Іванівна, 27.04.1948 р.н., працює начальником обслуговування споживачів №1 УДППЗ «Укрпошта», проживає смт Білозерка, вул. Пушкіна, буд. №54;

5. Кисиличак Тетяна Василівна, 25.04.1961 р.н., працює методистом Білозерського районного відділу освіти, проживає смт Білозерка, вул. Будьонного, буд. №40, кв. 49;
У рамках фінансових можливостей
Розділ: У райраді
 

На засідання IV сесії районної ради шостого скликання, яка відбулася 2  лютого, з’явилось сорок депутатів. До порядку денного увійшло двадцять дев’ять питань, більшість яких стосувалась затвердження районних цільових програм. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації В.О.Поддубний, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб, селищний та сільські голови, а також  депутат обласної ради Н.М.Вітренко.

Спочатку депутати прослухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2010 рік та використання коштів резервного фонду непередбачених видатків. За минулий рік до загального фонду районного бюджету надійшло 14814,1 тис. грн. власних та закріплених доходів, що становить 110,7 відсотка до плану, затвердженого на цей період. Дотації вирівнювання з державного бюджету до місцевих бюджетів району одержано в обсязі 90175,5 тис. грн., або 100%, з якої районний бюджет отримав 62174,8 тис. грн., та додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості у сумі 309 тис. грн., або 100 %, із якої в селищний та сільські бюджети спрямовано 178,6 тис. грн.

 
Сесія
Розділ: У райраді
 

Згідно з розпорядженням голови районної ради Романової Є.Я. IV сесія районної ради шостого скликання відбудеться 2 лютого 2011 року о 10 годині в залі засідань районної ради. На розгляд сесії виносяться питання:

- про внесення змін до рішення районної ради від 28.12.2010р. №39 “Про районний бюджет на 2011 рік”;

- про перелік питань для розгляду на сесіях, засіданнях президії та постійних комісій районної ради у 2011 році;

- про затвердження галузевих районних програм та ряд інших питань.

На сесію запрошуються депутати обласної ради, заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районних служб, селищний, сільські голови.

 
Бюджет жорсткої економії
Розділ: У райраді
 

28 грудня відбулася третя сесія районної ради шостого скликання, головне питання якої стосувалось прийняття районного бюджету на 2011 рік. Крім керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, на засідання запросили селищного та сільських голів. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Є.О.Устинов,  депутати обласної ради А.Г.Луценко та Н.М.Вітренко.

Першим у порядку денному стояло питання “Про програму економічного, соціального та культурного розвитку району на 2011 рік”. За комплексною оцінкою соціально-економічного розвитку районів та міст області за січень-жовтень поточного року наш район посів друге місце. А окремі показники є найвищими в області, зокрема, щодо середньомісячної номінальної заробітної плати одного працюючого та обсягу інвестицій в основний капітал.

 

 
Кардинальні рішення прийнято
Розділ: У райраді
 

17 грудня відбулася ІІ сесія районної ради шостого скликання. Незважаючи на доволі складні погодні умови, на засідання з’явився 41 депутат. До порядку денного увійшло більше двадцяти питань, які стосувались різних сфер життя району. Всі вони вирішились позитивно.

Спочатку депутати прийняли рішення щодо регламенту районної ради, утворення та Положення постійних комісій районної ради, обрали їх персональний склад, президію районної ради, затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату, погодили його Положення.

За поданням головних розпорядників коштів районного бюджету проведено перерозподіл бюджетних асигнувань, зокрема виділено 147 тис. грн. на ремонт даху Білозерської ЗОШ №1,  223 тис. грн. – на ремонт Токарівського ФАПу, фінансову підтримку надано Микільській та Токарівській сільським радам, збільшено обсяг надання кредитів з районного бюджету райдержадміністрації по КФК 250911 “Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам” у сумі 130000 грн. на виконання районної програми “Власний дім” на період до 2011 року.

У депутата Б.М.Тимченка виникло питання щодо того, чи не вплине зменшення видаткової частини районного бюджету по загальному фонду стосовно  відділу освіти на преміювання вчителів перед Новим роком. Хвилювала його і сума резервного фонду. О.М.Піскун пояснив, що скорочення видатків не позначиться на фінансових винагородах вчителів, а сума резервного фонду з прийняттям державного бюджету на 2011 рік змінюватиметься.

Прийнято рішення стосовно проведення видатків з районного бюджету в І кварталі 2011 року, надання відділу освіти дозволу на списання газових котлів, які не підлягають ремонту.
У районній раді
Розділ: У райраді
 

16 грудня 2010 року в залі засідань районної ради відбудеться пленарне засідання II сесії районної ради шостого скликання. На розгляд сесії вносяться питання:

Про регламент районної ради.

Про утворення постійних комісій районної ради та обрання їх персонального складу.

Про Положення про постійні комісії районної ради.

Про президію районної ради.

Про внесення змін до рішення районної ради від 14.05.2010р. №521 „Про районний бюджет на 2010 рік”.

Про проведення видатків з районного бюджету в І кварталі 2011 року.

Про протести прокурора.

Про прийняття у спільну власність територіальних громад району майнових комплексів закладів охорони здоров’я.

Про внесення змін до статуту комунального підприємства „Центральна районна лікарня”.

На сесію районної ради запрошуються депутати обласної ради, голова райдержадміністрації, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Апрель 2014    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013