Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Приднепровка » У райдержадміністрації  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Білозерський район на Міжнародному туристичному форумі
Розділ: У райдержадміністрації
 
16-17 травня у Скадовську – курорті державного значення, відбувся ІІI Міжнародний туристичний форум «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії». У Форумі взяли участь близько 1000 осіб, серед яких науковці, бізнесмени, посли, консули, перші секретарі та торгові аташе, почесні гості з Австрії, Білорусії, Грузії, Італії, Кувейту, Казахстану, Киргизстану, Литви, Німеччини, Росії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, Швеції та Естонії. 
У заході взяла участь і делегація від Білозерського району на чолі з головою районної державної адміністрації В.О.Поддубним та головою районної ради Є.Я.Романовою.
У рамках Форуму у вигляді виступів та презентацій були представлені туристичні можливості Херсонщини, підписані угоди та меморандуми про співробітництво, за актуальною тематикою відбулися засідання 6 ділових секцій, на яких обговорювалися питання оптимізації регіональної політики та міжрегіональної співпраці у галузі туризму, відпочинку, санаторно-курортного оздоровлення. Учасників та гостей ознайомлено із досягненнями дитячої творчості, серед яких свої роботи представили гуртківці Білозерських районних станцій юних техніків та юних натуралістів, районного центру творчості дітей та юнацтва.
Для презентації потенціалу в галузі рекреації, оздоровлення, дитячого та сімейного відпочинку, лікувально-оздоровчого, водного, пізнавального, зеленого та елітного видів туризму територією Херсонської області проведено чотири ексклюзивні рекламні тури.
Олег Соловей, начальник відділу  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДАСеректорна нарада
Розділ: У райдержадміністрації
 
20 травня перший заступник голови ОДА – керівник апарату Вячеслав Білий провів обласну селекторну нараду, яку розпочав з аналізу останніх подій у державі. Зокрема, зупинився на підсумках засідання Кабінету Міністрів України. Головною темою обговорення стала пожежна ситуація в країні. Вячеслав Семенович наголосив, що на Херсонщині це питання вкрай актуальне і необхідно вжити всіх заходів, аби не допустити вогняної біди. Крім того, за словами заступника голови ОДА, цього тижня особливу увагу слід звернути на питання реалізації завдань і доручень Президента України щодо створення умов для доступу громадян до культурних послуг, зокрема відродження культурної інфраструктури села.
Окрему увагу Вячеслав Білий звернув на питання літнього відпочинку школярів. Президент доручив Уряду провести оздоровчу кампанію 2013 року в обсягах не менших, ніж попереднього року, а саме – не менше 80 відсотків загальної чисельності школярів.
Безпосередні питання селекторної наради стосувалися науково обґрунтованого підходу у проведенні весняно-польових робіт, а також стану виконання регіонального плану дій на 2013 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010–2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".
Наприкінці селекторної наради голова райдержадміністрації Валерій Поддубний спланував роботу на тиждень. Керівник району наголосив, що необхідно вжити профілактичні заходи задля попередження пожеж, а також належної підготовки до відпочинку та оздоровлення дітей.До низу потягли недоотримані податки
Розділ: У райдержадміністрації
 

Минулої середи відбулася чергова колегія райдержадміністрації за участю голови РДА В.О.Поддубного, його заступника Г.В.Маханька, голови районної ради Є.Я.Романової, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників районних служб та управлінь, селищного і сільських голів. На засіданні проаналізували результати виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за І квартал 2013 року, роботу структурних підрозділів РДА та районних служб щодо легалізації найманої праці і робочих місць, а також як співпрацюють відділ освіти, молоді і спорту РДА, виконкоми селищної, сільських рад у питанні організації і проведення відпочинку та оздоровлення дітей.

Як повідомив заступник голови РДА Г.В.Маханько, протягом І кварталу 2013 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено продукції на 87,1 млн. грн., що на 55,2 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Всіма сільськогосподарськими підприємствами району вироблено та реалізовано на забій у живій вазі 995 тонн худоби та птиці, або 16,6% до показників, передбачених програмою розвитку агропромислового комплексу. Вироблено 6624 тонни молока, або 25,5% до показників, 169,5 млн. шт. яєць, або 24,2% до показників. На підприємствах усіх форм господарювання утримується 9025 голів великої рогатої худоби. Приріст поголів’я великої рогатої худоби до початку 2013 року становить 102,5%. Поголів’я птиці збільшилося на 24,3%. За січень-березень 2013 року обсяг реалізованої промислової продукції становив 17433,7 тис. грн., що на 10,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Станом на 1 квітня у районі функціонує 2586 суб’єктів підприємницької діяльності, що на 7 одиниць більше, ніж на відповідну дату 2012 року. За І квартал поточного року суб’єктами господарської діяльності – фізичними особами сплачено до бюджету 1292,3 тис. грн., що на 187,4 тис. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Від суб’єктів підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу – юридичних осіб до бюджету надійшло 2598,3 тис. грн., що на 344,5 тис. грн. більше показників минулого року. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку району, станом на 1 квітня становив 6061,5 тис. дол. США. Загальний обсяг іноземного капіталу в економіці району протягом звітного періоду зменшився на 13,1 тис. дол. (на 0,2% до обсягів на аналогічну дату 2012 року), основною причиною чого є коливання курсів валют. У розрахунку на одного мешканця району припадає 90,2 дол. США. Основними підприємствами по залученню іноземних інвестицій є СТОВ «Дніпро» та ДП «Вендельн Україна».
Селекторна нарада
Розділ: У райдержадміністрації
 
13 травня голова облдержадміністрації Микола Костяк провів чергову селекторну нараду. На засіданні обговорили ситуацію у сільському господарстві області, проблемні питання у виконанні на місцях доручень Президента України, Кабміну та голови облдержадміністрації, а також визначили ряд першочергових завдань на тиждень.
Як повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Віталій Ярмак, в області продовжується сівба пізніх сільськогосподарських культур. Всього ярих зернових посіяно 251 тис. га, кукурудзи – 50 тис. га, рису – 5 тис. га, проса – 8 тис. га, сорго – 9 тис. га, соняшника – 212 тис. га, сої – 74 тис. га, овочів – 38 тис. га. Оптимально допустимі терміни посіву соняшника завершуються 17 травня, кукурудзи – 22 травня. Також в області продовжується збір ранньої овочевої продукції, наразі зібрано 12 тис. тонн. Через відсутність опадів синоптична ситуація у регіоні залишається складною.
На тиждень після травневих свят у області, за словами голови облдержадміністрації, заплановано ряд важливих подій. Серед них – міжнародна конференція "Повітряні ворота Таврії" на базі Херсонського аеропорту, Всеукраїнська конференція медичних сестер та ІІІ Міжнародний туристичний форум «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» у Скадовську. Микола Костяк наголосив, що кожен район повинен належним чином підготуватися до приїзду гостей.
Наприкінці селекторної наради голова райдержадміністрації Валерій Поддубний звернувся до керівника області за допомогою у вирішенні питань завищеної ціни на поливну воду для наших сільгосптоваровиробників та незаконного встановлення бігбордів уздовж автошляхів.
Аналізуючи ситуацію у районі, голова РДА відзначив роботу сільських рад щодо наведення порядку на узбіччях головних автодоріг, окрім Музиківської сільської ради, на адресу якої пролунала різка критика. Крім того, Валерій Поддубний доручив начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Миколі Кулішу знайти шляхи, як закріпити за сільгосптоваровиробниками лісосмуги.Затверджено Державну програму активізації розвитку економіки
Розділ: У райдержадміністрації
 
Постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2013 року № 187 затверджено Державну програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, основною метою якої є запровадження нових підходів до модернізації пріоритетних галузей національної економіки на найближчі два роки для активізації її розвитку. Виконання Програми повинно забезпечити прискорення розвитку пріоритетних галузей національної економіки, сприяти позитивним структурним зрушенням, диверсифікації та зниженню енергоємності виробництва.
Активізація розвитку національної економіки сприятиме підвищенню соціальних стандартів та рівня добробуту громадян, збільшенню кількості робочих місць.
Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністраціїВітаємо з нагородою!
Розділ: У райдержадміністрації
 

За вагомий внесок у червонохресну справу милосердя та з нагоди 95-річчя Товариства Червоного Хреста України найвищою нагородою Товариства – «Почесною відзнакою за гуманність» Президентом Червоного Хреста України нагороджено Поддубного Валерія Олександровича - голову районної державної адміністрації. Вручаючи нагороду, член правління Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Л.П.Пономаренко відзначила готовність керівника району допомагати людям у будь-який момент, побажала міцного здоров'я та наснаги для здійснення нових добрих справ.
Про комунальну сферу і делеговані повноваження
Розділ: У райдержадміністрації
 

У минулому номері газети ми ознайомили вас з результатами виконання районного та місцевих бюджетів району за І квартал 2013 року, які проаналізували на останній колегії райдержадміністрації. Інші два питання засідання стосувалися роботи підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери району в осінньо-зимовий період, завдань на наступний осінньо-зимовий період та організаційного забезпечення роботи виконавчого комітету Дар’ївської сільської ради з виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Як повідомила начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації В.В.Безродня, для забезпечення сталої роботи в опалювальний період в усіх навчальних закладах проведені поточні ремонти шкільних приміщень, перевірено димовентиляційні канали та груби пічного опалення, сигналізатори загазованості. З метою енергозбереження у 2012 році замінено на металопластикові 212 вікон на 413,7 тис. грн. та 16 дверей на 80,8 тис. грн. Стовідсотково були забезпечені дровами та вугіллям дитячі садки, які опалюються твердим паливом.
Відділом освіти, молоді і спорту райдержадміністрації у 2013 році вже розпочата підготовка до осінньо-зимового періоду 2013-2014 років. На сесії районної ради виділено 424 тис. грн. на капітальні ремонти закладів освіти району.
Для підготовки закладів охорони здоров’я до опалювального періоду з районного бюджету виділено 564,9 тис. грн. Замінено 29 металопластикових вікон, відремонтовано водопровідні вводи в районній лікарні та стоматологічному відділенні, здійснено повірку газових лічильників, приведено до норм заземлення електричні вводи медичних закладів та проведено технічну інвентаризацію захисної споруди ЦРЛ. Придбано 50 радіаторів для підтримання необхідного температурного режиму в Чорнобаївській амбулаторії, де взагалі відсутня топкова. Капітально відремонтовано Кіровський, Петрівський та Правдинський ФАПи, приміщення пологового відділення. Замінено на нові газові котли в Дар'ївській дільничній лікарні та неврологічному відділенні райлікарні. За позабюджетні кошти у сумі 20 тис. грн. капітально відремонтовано харчоблок неврологічного відділення. Вжиті заходи щодо економії та ощадливого споживання паливно-енергетичних ресурсів дали можливість зекономити 25% газу.
Працює центр правової допомоги
Розділ: У райдержадміністрації
 

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 квітня 2013 року №191 утворено громадську приймальню з надання безоплатної первинної правової допомоги, яка діє відповідно до встановленого порядку.

Приймальня працює у районній державній адміністрації згідно з графіком (з 8.00 до 17.00; обідня перерва з 12.00 до 13.00):
Понеділок – Ляшенко Ірина Миколаївна, начальник юридичного відділу та з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА.
Вівторок – Жилка Наталія Іванівна, заступник начальника управління, начальник відділу державних допомог соціального захисту населення РДА.
Середа – Пількевич Наталія Дмитрівна, начальник відділу з питань захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування служби у справах дітей РДА.
Четвер – Білоус Валерій Сергійович, заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту РДА.
П’ятниця – Безродня Вікторія Володимирівна, начальник відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва і надзвичайних ситуацій РДА.
З Порядком роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги можна ознайомитись у приміщенні районної державної адміністрації (інформаційний стенд) та на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у розділі «Оголошення».
Кращий держслужбовець
Розділ: У райдержадміністрації
 

16 квітня у райдержадміністрації відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Цього року у ньому взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Тетяна Євгеніївна Долінченко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі й інфраструктури Олег Борисович Соловей та провідний спеціаліст відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Олександрівна Скурту. Претенденти на звання кращого держслужбовця склали тести на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень структурних підрозділів та посадових обов`язків, продемонстрували навички користування комп`ютером. Найбільшу кількість балів набрав Олег Борисович Соловей, який візьме участь у наступному етапі змагань.
Інна Колбаєва,
завідуюча сектором з питань кадрової роботи апарату РДА

 

Бюджет виконали, але не всі
Розділ: У райдержадміністрації
 

Минулої середи на колегії райдержадміністрації підсумували результати виконання районного та місцевих бюджетів за І квартал 2013 року, роботи підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери району в осінньо-зимовий період та визначили основні завдання на наступний осінньо-зимовий період. Також до порядку денного увійшло питання про організаційне забезпечення роботи виконавчого комітету Дар’ївської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

У доповіді начальника фінансового управління райдержадміністрації С.М.Мартиновця зокрема йшлося, що дохідна частина бюджету району станом на 1 квітня 2013 року по власних і закріплених доходах загального фонду при затверджених місцевими радами планових показниках у сумі 6027,9 тис. грн. фактично виконана на 7285,3 тис. грн., що становить 120,9%, перевиконання склало 1257,4 тис. грн. Районний бюджет за січень-березень виконаний на 109,7% при плані 3615,6 тис. грн., фактичне виконання склало 3964,7 тис. грн., перевиконано на 349,1 тис. грн. З 16 дохідних джерел, які надходять до місцевого бюджету, планові показники перевиконані по 14-ти. По 2-х податках до бюджету району не надійшло 1,5 тис. грн. (державному миту 1,3 тис. грн., або 86%, та збору за спеціальне використання лісових ресурсів 0,2 тис. грн., або 33,3%).

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Апрель 2014    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Прекрасным решением может системная интеграция для компании недорого. . http://goober.com.ua/muzhskaya-odezhda/kostyumy/smokingi
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Март 2014 (16)
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013