Головна Реєстрація Про нас Передплата Контакти Реклама RSS 2.0
 
Пошук по сайту
 
Панель управління
     
   
•   Придніпровська зірка » У сільських радах  
 


Всі новини Білозерського району тільки тут.Посуха знищує надію на врожай
Розділ: У сільських радах
 

Зранку 20 травня біда зібрала фермерів та одноосібників району. Люди приїхали з Надеждівки, Білозерки, Широкої Балки та Станіслава. Усіх турбувало одне-єдине питання: як врятувати врожай? Не вірять люди, що градобійні установки, які використовує агрофірма "Білозерський", не пов’язані з відсутністю опадів. Якимось дивним чином дощі оминають ті землі, які межують з виноградниками та садами.
Протистояння дрібних сільсгоспвиробників з радгоспом-героєм триває не перший рік, проте з місця справа не рухається.
Віктор Дністрянський, голова асоціації землевласників Білозерського району, розповів про роботу ініціативної групи - про отримані відписки та беззмістовні відповіді. Іван Михальчук, голова Асоціації фермерів Білозерського району, займався правовим врегулюванням питання і висвітлив роботу в цьому напрямку: 4 вересня 2012 р. Білозерський суд постановив відмовити в позові до Дніпровської сільської ради та третіх осіб - агрофірми "Білозерський" і Кримської воєнізованої служби з активних впливів на гідрометеорологічні процеси.
"Що робити і до кого звертатися за допомогою? Через посуху гинуть посіви зернових, засихає соняшник. У квітні і травні в Станіславі не випало жодного дощу. Система зрошення на полях відсутня. Як в таких умовах господарювати? У минулому році ми зазнали непоправних збитків: виручених за сільгосппродукцію грошей не вистачило, щоб покрити витрати та розрахуватися з людьми за паї. Навесні довелося брати позики, але чим їх віддавати? Як розраховуватися за паї у цьому році?" - бідкаються фермери.
Зборами громадян прийнято рішення звернутися до всіх державних органів та посадових осіб щодо врегулювання цього питання: припинення виконання протиградових робіт без дозволу Міністерства екології України та без дозволу органів місцевого самоврядування, на території яких проводяться протиградові роботи.
Елла ПЕТРЕНКО,
директор Білозерського молодіжного центру регіонального розвитку
Футбольний бій поколінь
Розділ: У сільських радах
 
9 травня в рамках святкування Дня Перемоги у Дар’ївці вперше відбувся дружній футбольний матч між юніорами клубу «Динамо» (2000-2007 р.н.) та їх батьками, дідусями і дядьками.
Радісно та приємно було спостерігати за грою. Дорослі чоловіки із завзяттям «кинулися в бій» за м’яч. Осторонь не залишилися і матусі. Воротарем батьківської команди стала Радченко Ірина, яка самовіддано обороняла ворота. Гра була напруженою та захоплюючою. Байдужими не залишилися ні дорослі, ні малі – галас та скандування вболівальників супроводжували матч. Звісно ж, перемогу вибороли діти.
Сільська рада, батьки щиро вдячні тренеру команди Ігорю Кузю за свято єднання поколінь.
Колектив сільрадиПомічник сільради
Розділ: У сільських радах
 
Клопотів та проблем у буднях сільської ради більше, ніж досить. І зовсім небагато знайдеться людей, які б хотіли допомогти у їх вирішенні. Однак серед жителів нашого села життєвою позицією виділяється приватний підприємець Білоножко Олег Миколайович.
Не перший рік він допомагає сільській раді у благоустрої території села, до нього звертаємося, готуючись до свят загальносільського масштабу. Бо потрібні нам і вапно для побілки дерев, і подарунки на День села, і будівельні матеріали на ремонт будинку культури... А нещодавно шість ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни змогли безкоштовно взяти продукти у магазині «Хороший», що належить Олегу Миколайовичу, на суму 200 гривень кожен.
Ми щиро вдячні Білоножку О.М. за співчуття, співпрацю та терплячість, адже перерахунків оплати йому доводиться чекати місяцями.
Бажаємо добра і миру його родині. Сподіваємося, що і в подальшому Олег Миколайович з розуміння ставитиметься до проблем громади та сільської ради.
Андрій Федак,
сільський голова,
депутати Радянської сільрадиДень довкілля у районі
Розділ: У сільських радах
 

Щороку третьої суботи квітня в Україні відзначають День довкілля. В нашій країні його започаткували 1998 року, відповідно до Указу Президента і на знак підтримки громадських організацій, що займаються охороною навколишнього середовища та ядерної безпеки України. Початково ця дата була днем проведення Стокгольмської конференції, котра розпочала відлік екологічній програмі ООН - UNEP (United Nations Environment Programme). Нині ця програма є головним ідеологом проведення Дня довкілля у всьому світі.
У рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 20 квітня у районі провели День благоустрою. У ньому взяли участь 5298 осіб, задіяно 10 одиниць техніки. Ліквідовано 12 сміттєзвалищ та вивезено 72 куб. м. сміття, висаджено 750 дерев та 565 кущів, упорядковано 1600 кв.м квітників, узбіччя доріг, побілено дерева та бордюри, очищено від сміття 300 кв.м берегів, прибрано прибудинкові території та ділянки, закріплені за установами району. У результативності акції не виникає сумнівів. Але, враховуючи стан довкілля, проводити такі заходи слід більш регулярно. 
На знімках: вгорі - у центральному сквері Білозерки наводять лад держслужбовці; внизу - завдяки зусиллям працівників селищної ради і підвідомчих установ стало чисто на пляжі.

 


 

 
День довкілля у районі
Розділ: У сільських радах
 

Для Дар’ївки вже стало традицією у квітні кожного року проводити суботники з благоустрою села. Не став винятком і минулий тиждень. Дружно вийшли побілити дерева, прибрати сміття та обрізати дику поросль уздовж траси (на знімку вгорі) колективи сільської ради, СКМГП "Дар", дитячого садка "Вишенька", школи та дільничної лікарні.
Весняний трудовий настрій передався всім, робота йшла весело та завзято. Підтвердження – чисті узбіччя і вражаюча білизна побілених дерев. Не стояли осторонь й інші підприємства, організації та населення села. На прилеглій території багатоповерхових будинків та на присадибних ділянках жителі висаджували дерева, квіти, упорядковували дитячі майданчики, білили дерева, бордюри та прибирали. Сільська рада звернула увагу на річку Інгулець, де прибрала сміття на березі в районі Дар’ївського мосту.
Дякую депутатам, керівникам та колективам організацій і підприємств, жителям села за розуміння і співпрацю. І нехай ця добра традиція залишається назавжди та передається з покоління в покоління, бо наше село – то наш дім.
Тетяна ПІВНЄВА,
спеціаліст із питань земельного обліку
*          *          *
Територія центральної районної лікарні завжди нагадує затишний парк, де хворі із задоволенням дихають свіжим повітрям. Навесні, щоб привести все до ладу, необхідні спільні зусилля усіх працівників лікарні (на знімку внизу начмед Олександр Третяков і головний лікар Дмитро Доманський).

 

 

 

 
 

 

 

 

 
З днем секретаря!
Розділ: У сільських радах
 
Традиційно в середу останнього тижня квітня (цього року – 24 квітня) увесь світ відзначає Міжнародний день секретаря. Ця професія входить до переліку найбільш необхідних. Та й справді, без допомоги секретаря не обходиться жоден керівник підприємства, установи або організації.
Так співпало, що Валентина Володимирівна Черноус у цей день одинадцять років тому почала працювати секретарем Дар'ївської сільської ради. Добру, чуйну, відповідальну, доброзичливу, уважну жінку у Дар’ївці знає майже кожен житель.
Валентина Черноус – депутат від округу №9 (вулиця Першотравнева). Виборці її поважають і цінують. Мабуть, саме тому на вулиці завжди порядок, бо на кожне її зауваження щодо благоустрою реагують миттєво.
Поважають Валентину і в колективі. Хто б не звернувся до неї за порадою чи консультацією, завжди отримує вичерпну відповідь. І щоб не трапилось на її шляху – очі жінки завжди добрі й усміхнені, бо її дні переповнені добрими справами на користь громади.
Колектив сільської ради зичить Валентині Володимирівні та всім секретарям доброго здоров’я, щастя, успіхів у нелегкій праці і всього найкращого в житті.
Тетяна Півнєва, депутат Дар’ївської сільрадиФінконтроль у сільрадах
Розділ: У сільських радах
 
З початку року зусиллями Херсонської об’єднаної державної фінансової інспекції відшкодовано 436,16 тис. грн.
Приміром, встановлено недоотримання доходів на загальну суму 26,15 тис. грн., Дніпровська сільська рада недоотримала 12,01 тис. грн. від надання в оренду комунального майна.
Фінансовими інспекторами у Дніпровській, Дар’вській сільрадах виявлено незаконне витрачання коштів на виплату заробітної плати працівникам в сумі 69,64 тис. грн. Крім того, завищено обсяги виконаних робіт по Дар’ївській, Станіславській, Дніпровській сільських радах на загальну суму 29,1 тис. грн. Вжитими заходами ці порушення усунуто, застосовано 7 фінансових санкцій до об’єктів контролю, дев’ять винних осіб притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 164-4 КУпАП, дві винні особи притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 164-12 КУпАП, за всіма проведеними контрольними заходами проінформовано правоохоронні органи.
Шановні громадяни! Звертайтеся за «телефоном довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області у Херсоні 26-36-28, у Білозерці 33-9-04.
Наталія Осадча,
начальник Херсонської об'єднаної державної фінансової інспекціїЗробимо Україну чистою!
Розділ: У сільських радах
 
20 квітня близько 100000 українців з 200 міст та селищ вийдуть на прибирання своєї країни від сміття. До ініціативи «Зробимо Україну чистою!» приєдналися й активісти «Молодіжного центру регіонального розвитку», які в Музиківці прибиратимуть сільський стадіон, а в Станіславі у формі екоквесту від сміття звільнятимуть пляж та парк.
Ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує людей, які хочуть звільнити парки та вулиці від сміття. Це частина всесвітнього руху «Let's do it world!», що виник 2008 року в Естонії, і об’єднує понад 7000000 чоловік у 96 країнах світу.
Учасників прибирання буде забезпечено рукавичками, масками та пакетами, а також цікавими завданнями, веселою компанією та позитивом! Місце збору учасників 20 квітня об 11 годині на сільському стадіоні в Музиківці та площі перед будинком культури у Станіславі. За детальною інформацією звертайтеся до координаторів: Людмили Бондаренко в Музиківці, Елли Петренко та Надії Квадріціус у Станіславі.Працюйте, як ми
Розділ: У сільських радах
 

«Чистий четвер» на території Томинобалківської сільської ради пройшов злагоджено та з позитивними результатами.

Учні загальноосвітньої школи прибирали парк у центрі села; колектив ясел-садка разом з приватним підприємцем Лихенко О.О. порядкували на закріпленій території та на незавершеному, розібраному об’єкті СВК «Прогрес»; працівники будинку культури та бібліотеки прибирали на визначених територіях та у частині парку, де ростуть вічнозелені дерева – туї, ялинки. Ми, працівники сільської ради, збирали сміття вздовж придорожньої смуги Станіславського шосе; працівники комунального підприємства прибрали санітарні зони навколо артсвердловин, побілили приміщення сторожок і огородження.
Жителі сіл Томина Балка та Новодмитрівка активно впорядковують прибудинкові ділянки, а мешканці вулиці Степової ретельно прибрали стихійне сміттєзвалище біля газового ШРП.
Директор ТОВ «Дніпро» Пастушенко А.І. безкоштовно надав спеціальний трактор для згрібання та обвалування сміття на сміттєзвалищі за межами населеного пункту. Районні депутати Донець А.О. та Посунько В.Ю. виділили трактор та організували вивіз сміття від населення на сміттєзвалище. Наступної суботи трактор безкоштовно надасть житель Томиної Балки Луценко В.І., потім – директор ТОВ «Стрілець» Зуденко С.Г. Так ми з допомогою землевласників, підприємств і фермерів, які йдуть назустріч, боремось зі стихійними і несанкціонованими сміттєзвалищами.
Відтепер сміття від населення буде вивозитись щосуботи о 10.00 – з Новодмитрівки та об 11.00 – з Томиної Балки.
Дякую всім за активну участь у благоустрої, наданні спеціального транспорту і запрошую жителів Томиної Балки та Новодмитрівки продовжувати роботу з благоустрою.
Антоніна Чередник,
Томинобалківський сільський голова
За чисте довкiлля
Розділ: У сільських радах
 

 

 

12 березня у районі розпочався двомісячник з благоустрою, до якого долучилась кожна сільська рада. Порядок наводять у населених пунктах та вздовж автошляхів. Активну участь у місячнику беруть школярі. Небайдужу молодь має і Музиківська сільська рада. Сподіваємося, що мешканці Білозерщини не лише підтримають акцію "За чисте довкілля", а й цінуватимуть працю інших. 

Навігація
 
 • Новини сайту
 • У райдержадміністрації
 • У районній раді
 • Офіційно
 • Новини від організацій
 • Освіта
 • Ювілеї
 • Культура
 • Люди району
 • Нам пишуть
 • Спорт
 • Кримінал
 • Архів випусків в pdf-форматі
 • Це цікаво
 • Календар
   
  «    Август 2013    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Друзі
   
 • Архів "Придніпровської зірки" у PDF
 • Занятный блог
 • Агентство Промышленных Новостей
 • Мировые рейтинги
 • Опитування
   

  Міліція
  Суд
  ДАІ
  Прокуратура
  Податкова інспекція
  Пенсійний фонд
  Райдержадміністрація
  Райвійськкомат
  Поліклініка
  Лікарня
  РЕЗ і ЕМ
  ВАТ "Херсонгаз"


  id=
  Погода
   
  Білозерка 
  Популярне
   
  Цікаве
   
  Інформер
   
  Хмара тегів
   

  Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Показать все теги
  Цікавинки
   
  Архів новин
   
  Июнь 2013 (1)
  Май 2013 (85)
  Апрель 2013 (74)
  Март 2013 (54)
  Февраль 2013 (87)
  Январь 2013 (1)
  Головна сторінка   |   Реєстрація   |   Додати новину   |   Нове на сайті   |   Про нас   |   Техпідтримка
  COPYRIGHT © 2009-2013 pridneprovka.org.ua All Rights Reserved.
  Created by aka Fudor :) © 2009-2013
  Усі права захищені pridneprovka.org.ua © 2009-2013